folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Bilgisayar Kafasına Göre Açılıyor?

Bilgisayar Kafasına Göre Açılıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    PcK0 bunu yazdı
    MyLittA  bunu yazdı

Sizin yine iyi a.q bizim tahâret musluğu'nu açınca el yıkanan yer'den su gelmeye başlıyor...

Sesli güldüm :D

^^D` 

(kafa bulmuyorsa nasıl olur böyle bir'şey? acaba yerdeki musluk açılınca hareket eden Su yine aynı tesisat'taki musluğun vana'sını mı hareket ettiriyor? ^^` benim bildiğim. bi Conta ile kanal ağzını tam kapatanlar var, bi'de külah dondurmayı doldurmakta kullanılan makas'lı kepçeye benzer içi olan zıvana'lar(?) var. ^^D`  bunlar özellikle hareketli su'da biraz açık kalırsa, dâhâ çok da açılabilir. 😜😄😆😆😅💦💨👍)

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Bu gece yine aynı sorun devam ediyor bakalım nasıl bir çözüme ulaşacağız

Aganta Burina Burinata
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    PcK0 bunu yazdı
    MyLittA  bunu yazdı

Sizin yine iyi a.q bizim tahâret musluğu'nu açınca el yıkanan yer'den su gelmeye başlıyor...

^^D` 

(kafa bulmuyorsa nasıl olur böyle bir'şey? acaba yerdeki musluk açılınca hareket eden Su yine aynı tesisat'taki musluğun vana'sını mı hareket ettiriyor? ^^` benim bildiğim. bi Conta ile kanal ağzını tam kapatanlar var, bi'de külah dondurmayı doldurmakta kullanılan makas'lı kepçeye benzer içi olan zıvana'lar(?) var. ^^D`  bunlar özellikle hareketli su'da biraz açık kalırsa, dâhâ çok da açılabilir. 😜😄😆😆😅💦💨👍)

Yok kanka makara yapmıyorum. Gerçekten oluyor.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Mylitta bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    PcK0 bunu yazdı
    MyLittA  bunu yazdı

^^D` 

Yok kanka makara yapmıyorum. Gerçekten oluyor.

o zaman,  Zıvana mı diyorlar Salmastra mı diyorlardı tam hatırlayamadım, bunun farklı modelleri var. 

spiral diş sayısı, spiral'in adım aralığı, en-boy-yükseklik yaklaşık eşit olmak üzere, hırdavatçı'lara bakmak gerekiyor.

merâk ettiğim; tahâret musluğunu kapattığında, el musluğunda da akıntı kesiliyor mu? kesiliyorsa demekki benim salmastra ifadesi yanlış. 

(konu nereye geldi ^^` )

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 17:36 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 3058 Toplam Mesaj: 25
hazırda beklet kendi kendine uyku modu