folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bir Başka Macera - Likya Yolu Yürüyüşü - 2012

Bir Başka Macera - Likya Yolu Yürüyüşü - 2012

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

Computer hocam güzel aktiviteler yapıyorsun, eminim hepsi çok keyifli geçmiştir. Aslında fırsatı yakaladığım ilk anda bisikletle yada otostopla bende uzun bir yolculuğa çıkmak istiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Firsatini yakaladiginiz anda yolu çıkın derim , hocam :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

iletişim fakultesi okuyorum 1. sınıfım daha öğrenme aşamasındayım. bende kullanımlarını feln öğrendikten sonra iyi bir kamera ve fotoğraf makinesi alıp yanımada kafa dengi birini alıp uzun bi tura çıkmayı düşünüyorum. bu galiba 3. sınıfı bitirdikten sonraki yaz olur :)

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

hocam harika önümüzdeki yaz çıkacağınız tura katılmak istediğimi şimdiden belirtir saygılarımı sunarım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeRRoR
    TeRRoR's avatar
    Erkek

O kadar yolu gitmeden önce bilgisayarı kapatıp bisiklete binerek gitmediniz herhalde? Öncesinde nasıl bir antreman programı yaptın?

herkes programcı olmak zorunda değildir, lütfen bir zorunluluk gibi programlama dilleri öğrenmeye çalışmayın. yabancı dil filan öğrenin amq.// s.kimin etini yerim, kasaba minnet etmem.// ince düşünene kalın girer.//
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ben yaklasik 2yillik bir triathlon antrenman sureci gecirdim ve hala devam ediyor yani triathletim :)

Tur arkadasim, gotunu bilgisayar basindan kaldirmayan birisi ayni zamanda tip1 diyabet hastasi :) 

Haftalik 120km lik bisiklet antrenmani yeterli olur boylesine uzun turlari cikarma icin, yani 4gun *30km lik bir program uygulayabilirsiniz. Benim gunluk antrenman programim 80-100 km neredeyse :) Sonucta minimal duzeyde bir kondisyonla bile bu turu yapabilirisiniz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

vay anasını diyorum başkada bişey demiyorum :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam o deil de , bizde buyaz için kamp planları yapmıştık tabi maddi ve manevi nedenlerden ötürü suya düşmüştü : (

bodrum a geldin bize niye haber etmedin , yada bizmi görmedik yol üstü herkeze ugrayaydın bi anı fotoları çekerdik : )

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Iruretta
    Iruretta's avatar
    Erkek

mükemmel yapmak istediğim bir şey

http://yanduvar.blogspot.com/
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam o deil de , bizde buyaz için kamp planları yapmıştık tabi maddi ve manevi nedenlerden ötürü suya düşmüştü : (

bodrum a geldin bize niye haber etmedin , yada bizmi görmedik yol üstü herkeze ugrayaydın bi anı fotoları çekerdik : )

-----------------------------

hatırlatma be olm sonra fırattan laf yiyoruz bende bayağı sıkıntı yaşadım.. cokta istemiştim tam ihtiyacım olan birşeydi.
    @ compü, ağbey yiyosa adanadan tekirdağa gel söz geldiğinde bi büyük ve balık meze sofrası seni bekliyor olacak.

Toplam Hit: 6692 Toplam Mesaj: 37