folder Tahribat.com Forumları
linefolder Linux ve Diğer İşletim Sistemleri
linefolder Bir Milli Projenin Daha Sonu Pardusa Elveda

Bir Milli Projenin Daha Sonu Pardusa Elveda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osuran_Boga
    Osuran_Boga's avatar
    Erkek

Bakınız: http://www.ozgurlukicin.org/haber/2011-surum-sonu-genel-aciklama/

ortada bir yanlış anlaşılma var sadece 2011 sürümünün sonu getirilmiş yani yine devam ediyormuş, çıkacakmış.

naber?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

anladığım kadarı ile 2011 sürümü bitmiş 2012 devam eder mi bilemiyorum 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Osuran_Boga bunu yazdı:
    -----------------------------

Bakınız: http://www.ozgurlukicin.org/haber/2011-surum-sonu-genel-aciklama/

ortada bir yanlış anlaşılma var sadece 2011 sürümünün sonu getirilmiş yani yine devam ediyormuş, çıkacakmış.

abi millet vekilide mi yanlış biliyor ? kıvırtmaya çalışmışlardır.Bu ve uydu projesindeki ekip bildiğin dağıtılmıştı.

http://www.youtube.com/watch?v=25ydPfXGZYc

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristux
    baristux's avatar
    Erkek

Pardus Projesi bitmiş gibi algılanmasın durum. Tabi bunu yazan arkadaş e-posta listelerini ne denli takip ediyor bilemiyorum.

Pardus Proejesi bitirilmedi. Sadece 2011 sürümüne güncelleme çıkmayacağı, desteğin kesileceği söylendi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

edit :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Sen pardusun sonu geldi diyorsun web sitesinde gelecek çalışmaları açıklanıyor,

http://www.pardus.org.tr/pardusun-yarini-calistayi/

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

2009 da okulumuza yeni bilgisayar lab kurulduğunda pclerde vista nın yanında pardusta vardı yanlışlıkla bir açtım kapatabilmek için göbeğim çatladı, tabi ki bu benim cehaletimden dolayı yoksa işletim sistemi ile alakalı değil.

Neyse acaba şuan en istikrarlı sürüm hangisi?epey fransızım bu konuda link verebilecek olan var mı?Birde win 7 nin yanına kurarsam sıkıntı yaşar mıyım?Hp compaq mini var bende driver işleri nasıl hallediliyor acaba?

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

zumsuk milletvekili de mi yanlış biliyor demişsin. Onlar doğrusunu biliyor ama yanlışı aksettiriyorlar. Adam boru gibi yazmış 2011 sürümü güncellenmeyecek diye. Sanki proje tamamen kapattırılmış gibi yaygara çıkarıyorsunuz. Bu ülke son yıllarda hiç olmadığı kadar millileşti, sizin haberiniz yok.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek

diamonique bunu yazdı:

zumsuk milletvekili de mi yanlış biliyor demişsin. Onlar doğrusunu biliyor ama yanlışı aksettiriyorlar. Adam boru gibi yazmış 2011 sürümü güncellenmeyecek diye. Sanki proje tamamen kapattırılmış gibi yaygara çıkarıyorsunuz. Bu ülke son yıllarda hiç olmadığı kadar millileşti, sizin haberiniz yok.

Fatih projesi kapsamında öğrencilere dağıtılacak binlerce tablet bilgisayar ile bu bilgisayarların bağlanacağı server'ların işletim sistemi nedir ?

Bizi bi' haberdar edersen...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diamonique
    diamonique's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

KaptanMagaraAdami bunu yazdı:

diamonique bunu yazdı:

Fatih projesi kapsamında öğrencilere dağıtılacak binlerce tablet bilgisayar ile bu bilgisayarların bağlanacağı server'ların işletim sistemi nedir ?

Bizi bi' haberdar edersen...

Yapılan 100 tane işin 99'u sizi ilgilendirmezken 1 tanesini 99'una üstün olarak gören sizlersiniz.

Reecep Tayyip'in Askerleriyiz
Toplam Hit: 5969 Toplam Mesaj: 46