folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bitcoin Tepe Taklak 29.000 TL Seviyelerinde

Bitcoin Tepe Taklak 29.000 TL Seviyelerinde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı

40.000 ve 100.000 longda görünen tam olarak bu balon diyenler o günler geldiğinde yüzlerinizi merak ediyorum açıkçası :)

Galiba şaka yapiyosun. Teknik analizi güncel duruma göre yaparsın, yani şu anki alttaki trendi aşağı yönde kirarsa nerelere düşeceğini gorebiliyosun dimi? Çizdiğin yeşiller önceki beklentilerdi ama tam tersi olmuş bak. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

100 bin dolar hayali görenler çok görürler daha 74 binliradan 24 bine düşmüş 50 bin  1 bitcoin den kaldırmışlar bunu binlere vur insanları nasıl soydukları ortaya çıkar :)

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

btc miner cihazı üretip satan çin kripto paraya yasaklar getirmeye başlıyor.  BTC nin menşeisi olan amerika ( bence rockfeller ailesi ) onlar da btc ye engel koymaya başladı.  Size bu saçma gelmiyor mu ?

benim fikrim bu kodoman ülkler btc fiyatını iyice aşağı çekip nevaleyi toparlayacaklar. 

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kaan bunu yazdı
    Cayan bunu yazdı

40.000 ve 100.000 longda görünen tam olarak bu balon diyenler o günler geldiğinde yüzlerinizi merak ediyorum açıkçası :)

Galiba şaka yapiyosun. Teknik analizi güncel duruma göre yaparsın, yani şu anki alttaki trendi aşağı yönde kirarsa nerelere düşeceğini gorebiliyosun dimi? Çizdiğin yeşiller önceki beklentilerdi ama tam tersi olmuş bak. 

Şaka mısın hocam? Önceki derken 2017 ağustos ayında long vadede çizilen bir grafik bu. 20.000 $ı göreceğini ve düşeceği 6.000 seviyesini tahmin etmiş ve şuan grafiğe döre dip seviyede durdu. 

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/3RjQGYZp-No-resistance-till-15000-when-3500-will-break-up/

Grafiğin ne yaptığını çizildiği zamandan bu yana ne olduğunu görmek için play butonuna basmanız yeterli.

Cayan tarafından 06/Şub/18 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Arkadaşlar 6000 usd den aşağısını görmüyorum ben. Geçmiş kasım - aralık ayı grafiklerine bakıldığı zaman en çok düşeceği rakamı 6000 usd seviyesine kadar bekliyorum. Bu saatten sonra yükselişe geçecek diye düşünüyorum. Geçmiş grafiklerde bu seviyeden sonra pump yediği kanaatindeyim. Tabi bunlar sadece benim düşüncem. Bitcoin almak için çok iyi bir zaman bence. Şöylede düşünmek lazım. Herkes bitcoine odaklanmış ama bütün coinlerde düşüş var. 

watervay tarafından 06/Şub/18 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

Syntax error..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    watervay bunu yazdı

Arkadaşlar 6000 usd den aşağısını görmüyorum ben. Geçmiş kasım - aralık ayı grafiklerine bakıldığı zaman en çok düşeceği rakamı 6000 usd seviyesine kadar bekliyorum. Bu saatten sonra yükselişe geçecek diye düşünüyorum. Geçmiş grafiklerde bu seviyeden sonra pump yediği kanaatindeyim. Tabi bunlar sadece benim düşüncem. Bitcoin almak için çok iyi bir zaman bence. Şöylede düşünmek lazım. Herkes bitcoine odaklanmış ama bütün coinlerde düşüş var. 

Zaten şuan 1 btc kazma maliyetinin refaransı olarak 6000 dolar düzeyleri gösteriliyor. Bu düzeyin altında farmlar durur. Kimse zarara makina çalıştırmaz. Ya şifreleme teknolojisiyle oynarlar yada tamamen patlar. Şubat ayı sonu 7000 diyorum ben. Sonrasında bir ivmelenme yakalayabilir. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bir süredir çeşitli platformlardan takip ediyorum. Bir sürü ekonomik teorilerden bihaber, istatistik bilgisi sıfır, hatta matematiği temel düzeyle sınırlı adam "bu peak anlamsız", "uzun vadede çukur beklemiyorum", "baş, omuz grafiği sizi yanıltmasın" gibi yorumlarla sözde tahmin yürütüyor. Arkadaşlar paranızı sadece grafik yorumlamayı öğrenmiş insanlara emanet etmeyin. Sözüm meclisten dışarı.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Bir süredir çeşitli platformlardan takip ediyorum. Bir sürü ekonomik teorilerden bihaber, istatistik bilgisi sıfır, hatta matematiği temel düzeyle sınırlı adam "bu peak anlamsız", "uzun vadede çukur beklemiyorum", "baş, omuz grafiği sizi yanıltmasın" gibi yorumlarla sözde tahmin yürütüyor. Arkadaşlar paranızı sadece grafik yorumlamayı öğrenmiş insanlara emanet etmeyin. Sözüm meclisten dışarı.

Arkadaşın dediğine katılmakla beraber şunu da belirteyim. Nomral borsalarda bu grafik yorumları, omuz başlar filan işler. Çünkü normal piyasalar bu araçları yorumlayanlar çoğunluktadır. Farkında olmadan herkes o yöne doğru hareket eder ve kendini gerçekleştiren kehanet gerçekleşir. Burada ise piyasa tamamen farklı bir alandan insanların elinde gibi bir durum var bence. Ondan dolayı pek tutmaz yani.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mart ortasında 10.000 dolar...

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı
    krypt bunu yazdı

Arkadaşın dediğine katılmakla beraber şunu da belirteyim. Nomral borsalarda bu grafik yorumları, omuz başlar filan işler. Çünkü normal piyasalar bu araçları yorumlayanlar çoğunluktadır. Farkında olmadan herkes o yöne doğru hareket eder ve kendini gerçekleştiren kehanet gerçekleşir. Burada ise piyasa tamamen farklı bir alandan insanların elinde gibi bir durum var bence. Ondan dolayı pek tutmaz yani.

işte hocam çoğu insana bunu anlatamıyorum ben.

öyle 3-5 grafiğe bakıp, "aha bakın bak balon grafiği bu, patlayacağğğ" diyorlar.

ancak coin grafikleri öyle tl, dolar, euro, altın grafikleri gibi %90 oranında tahmin edilebilir olmuyor.

çok alakasız zamanlarda çok alakasız inişler çıkışlar olabilir.

her zaman söylüyorum, yine söyleyeyim.

milyar dolarlara ulaşmış bir borsa 3-5 günde batmaz.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 121567 Toplam Mesaj: 187
bitcoin btc düşüş