folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bitcoin Tepe Taklak 29.000 TL Seviyelerinde

Bitcoin Tepe Taklak 29.000 TL Seviyelerinde

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

Devletler, hash gücünü elinde barındıran sirketler, gpu algolarını kıran asic minerlar, hackler, manipülatorler, haberler... btc sistematik bir şekilde batırıldı. Batıranlarsa hep tepeden sattı. Bunlar hepten dolandırıcı. Ama bir daha dolandırmak icin satın alacaklar.

Ya hepten batıracaklar ya da çok büyük bir boğa geliyor. Bana kalırsa bu piyasa 2020 e kadar düzelmez en azından halving e kadar.

Kurtar bizi Hdac 😁

Sikinti BTC'nin yatirim araci olarak gorulmesinde, vakti zamaninda (2013) teknik dokumanlari okudugumda 1 btc'nin ederi 500 dolar olarak ongoruluyordu, bu fiyatin uzeri benim gozumde sismedir.

vatandaşa kafam girsin!..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı
    KarakartaL bunu yazdı

Devletler, hash gücünü elinde barındıran sirketler, gpu algolarını kıran asic minerlar, hackler, manipülatorler, haberler... btc sistematik bir şekilde batırıldı. Batıranlarsa hep tepeden sattı. Bunlar hepten dolandırıcı. Ama bir daha dolandırmak icin satın alacaklar.

Ya hepten batıracaklar ya da çok büyük bir boğa geliyor. Bana kalırsa bu piyasa 2020 e kadar düzelmez en azından halving e kadar.

Kurtar bizi Hdac 😁

Sikinti BTC'nin yatirim araci olarak gorulmesinde, vakti zamaninda (2013) teknik dokumanlari okudugumda 1 btc'nin ederi 500 dolar olarak ongoruluyordu, bu fiyatin uzeri benim gozumde sismedir.

Bitcoinden daha güvenilir bir kripto para yok aslında(diğerlerine göre). Birde paranın ne kadar yüksek olması önemli değil asıl öenmli olan stabil olması. İsterse 1m $ olsun yeterki stabil olsun.

Böylece yatırımcılara güvenli bir yatırım aracı izlenimi versin. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csabanci
    csabanci's avatar
    Erkek

google dayıya sordum cevam verdi : 19.638,99 Türk Lirası

anlamam bu işlerden ama son 10 ayda 3te 1 değer kaybetmişken birde az arastırma yapıp  15.12.2017 tarihinde 72.871,99 Türk Lirası  seviyesinde olduğunu gördüm. valla bana göre bitcoin patladığında bu iniş cıkısları yüzünden su meshur morgage krizinden daha fazla etki göstericek gibime geliyo.. ha zaten dısarıda lastik patlasa bizimkiler içerde zamama vergiye vs vs veriyolar küsküyü. aman bulaşmayın deri hayra alamet gözükmüyo..

not: bi yakınımdan ilginc bi tavsiye aldım kuveyt dinarina yönelik. ben onun yalancısıyım bahsettiği hikayeye göre ırak kuveyt işgalinde merkez bankasından calınan bi paradan bahsetti. bu paralar calındıktan sonra kuveyt hükümeti tedavülden kaldırmak yerine yerel bankalar yoluyla paraları piyasadan toplamıslar. ama resmi kayıtlara göre yüklü bi mıktarın hala kayıp olduğunu 2 ay once o kayıp olan paraların birazı rakka da silah pazarında ortaya cıkmaya basladığından bahsediliyormus. doğrumudur yanlıs mıdır bilmem ama nette arama yaptığımda ilginc bilgilere rastladım. hatta hatta dünya üzerindeki en değerli para birimi olduğuyla karsılastım ki değer kazanmasında kuveyt mükkemmel yol izlemiş. ilgi cekiici geldi paylasmak istedim. arastırın derim :D

Evrim içi mürit..laugh is live..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Balon dedim, inecek dedim önceki konuda. Arkadaşlara grafikler gösterdim. Bana bu grafikler senelerdir dolanıyor bir sikim olmaz dediler. İnşallah zarar etmemişlerdir.

Büyük konuşmuş adam, helal olsun. :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

çok fantezi ya bu. Böyle düz 1 çarpanıyla pattern takip edilmez. Artışa bağlı olarak orantısal azalma olması lazım. 320k $ karşılayacak talep yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı

çok fantezi ya bu. Böyle düz 1 çarpanıyla pattern takip edilmez. Artışa bağlı olarak orantısal azalma olması lazım. 320k $ karşılayacak talep yok.

olur mu olmaz mı bilmem ama zamanında 19-20 bin dolarları da göreceğini kimse tahmin etmiyordu.

goo.gl/qBNZmW
Toplam Hit: 121667 Toplam Mesaj: 187
bitcoin btc düşüş