folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Bosch Markası Çalışanı/Anlayanı

Bosch Markası Çalışanı/Anlayanı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VagaTroy
    VagaTroy's avatar
    Erkek

bosch yetkili servisinde çalışan bir arkadaşım hep profilo alın derdi, parçaları aynı fiyatı daha cazip- garantiyide 7 yıla çıkar. 

#karipçin
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek

Arçelik haricinde araştırdın mı hocam ?   

Alırken neye dikkat etmeliyim ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Hocam bosch okunduğu gibi boş bi marka değil çamaşır makinesi ve bulaşık makinesini güvenle evine sokabilirsin 5 sene olucak eve aldığım makine cayır cayır çalışıyor maşallah 18 senelik matkap ta hala duruyor ve çalışma halindedir

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sunyy2003
    sunyy2003's avatar
    Erkek

Bosch eski bosch degil yerli uretimleri Çerkezköy eski profilo fabrikasindade bhs adi altinda üretiyor yani yerli alonca bosch siemens profilo ayni urun almis oluyorsun

Yikama gruplarinda alirsan alman bosch al az once hangi serilerin alman oldugunu bir arkadas soylemisti home prof serileri var iyi makineler ama bu seferde kafada bir unlem oluşuyor 

Bu parayi verdin mi neden mieleil olmasin miele beyaz esya dunyasinin Lamborghini sidir bilen bilir yani cok iyi dusunmek lazim 

Orta halli bir tavsiyem profilo cmg100dtr olur f/p dir

Bulasik mak en cok suna dikkat et alt taban plastik yada polikarbon muhabbetine takmaya calismasinlar kesinlikle celik al kurutma performansi cok onemlidir bulasik da arceligin ust seviye makineleri yada siemens bosch alman uretim tavsiye ederim 

Simdi geldim zurna ya buzdolabi 

Oyle garipki bir sey ki degisik calisma yontemleri olan var cift yonlu sogutma no frost low frost

Buzdolabinin babasi liebherr dir ama pahali buda buna karsilik no frost da sharp lg arcelik xxl modellerini oneririm eger low frost dersen bhs nin sana uygun bir modeli

Bu isler para isidir hocam eger para sikintin yoksa misele liehberr al ve gec yok para kalite diyorsan guzel bir kombinastin hazır la kendine

Be  ne kullaniyorum 

1.5 yil once evlendim camasir bulasik makinem elektrolux bahsetmedim ama iyi makinelerdir cok tavsiye ederim buzdolabim ise siemens low frost firin isinden pek anlamam ama veyaz esya hobim var aklina takilanlari sorabilirsin

bu hayat biterkende aklımda hep sen olacaksın B bu dilden firar eden her söz yaydan çıkmış ok gibi (sagopa kajmer) Sago sıcak ekmek üzerine bal kaymak. "Bla bla" larını tartıda tartar bakkal aylak. Aşkın bir sabunsa köpürt beni Pentax
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Siemens, Bosch (Profilo bazı modeller) aynı bantta üretiliyor dış giydirme ve tuş takımları farklı onda da seriler çamaşır için WAY, WAS, WAW ve bulaşık için S, M, N tarzında. Yalnız yanlış hatırlamıyorsam WAW yapıştırma kazandı ve bu da çok önerilmiyor. WAS, WAY daha tercih sebebiydi. Doların yükselmesi ile fiyat artmış olabilir. TV için bütçe yeterli ise önce OLED. LED ise tercihim VA Panel, Direct LED, 100 Hz olan modeller. Philips 65PUS6521 gibi.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

7 yıl önce tüm beyaz eşyaları bosch aldım hala kullanıyorum hiç biri tık demedi maşallah diyin de demesinler :) Benm aldığım modeller muhtemelen şu an piyasa da satışı yoktur. :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

boschda 3 ' lü paketler pahalı 7000 tl ye geliyor en düşüğü.

Samsung 'da 4500 Tl ye geliyor.

LG alacağım bende hocam yakında 5.800'e felan geliyor. 

Gri Renkli set.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LinkinMeTiN
    LinkinMeTiN's avatar
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

Gri Renkli set.

Gri çabuk kirleniyor diolar hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek
    LinkinMeTiN bunu yazdı
    mavitutku bunu yazdı

Gri Renkli set.

Gri çabuk kirleniyor diolar hocam

Benim çamaşır makinesi siyah renkli. Aldığım bayi renk atar vs dedi şuan4 ay oldu herhangi bir sıkıntı yok. Inox bulaşık ve buzdolabı var onlarda gayet iyi vaziyette şuan. 

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
Toplam Hit: 4590 Toplam Mesaj: 44
öneri bosch