Botçu Geldi Hanımmmm Vol 2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Merhabalar ey mürid(e)ler,

"Botçu Geldi Hanımmmm" adlı konumun Vol 2'sine hoşgeldiniz. İlk konum için buraya tıklayabilirsiniz.

Siparişleriniz için PM atabilirsiniz

En düşük iş tutarı "400 TL" dir. Lütfen altına iş teklif etmeyin.

Referanslar

ilteris bunu yazdı

Kendisi ile çalıştım. Sorunsuz iş yaptı. 5 gün sonra teslim dedi 3 gün sonra teslim etti.

Hayırlı işler, bol güneşler.

nereodi bunu yazdı

kendisine kelifim delikanlı adamdır, söz verdiği işi yapar kıçı başı oynamaz.

Aress bunu yazdı

Müridi uzun zamandır tanırım,  sağlamdır. Hayırlı İşler olsun 

S-E-R-H-A-T bunu yazdı

birçok kurumsal işimi gördü kefilim.

sancaks bunu yazdı

kendisini uzun zamandır tanırım,özü-sözü birdir.Kolay gelsin dostum

SaviorAngel bunu yazdı

tahribatta reel hayatta tanıdığım tek kişidir

beni buraya kazandıran kişidir aynı zamanda sonuna kadar kefilim

iyi işler abi 

facebook otomatik mesaj yazma botu yazabilir misin :D ivr için 

XocTaiL bunu yazdı

çok ilgili bir arkadaş sağolsun çok yardımcı oldu random zamanlamada calısan bir bot yaptık 
    eline sağlık... 

peace bunu yazdı

gerçekten bu işi severek,isteyerek bir o kadar da güzel yapıyor.Ellerine sağlık hocam.Kralsın.

KaptaN bunu yazdı

mümin kardeşim hızlı bir şekilde halletti eline koluna bilimum organlarına sağlık

tajdin bunu yazdı

sağlam botçudur hemşerim kendisiyle çalıştık

Cayan bunu yazdı

Barış kardeşim gibidir kaliteli çocuktur. İş yapacaksanız kefilim.

tranceport bunu yazdı

hocam yardımların için teşekkürler tekrardan konun up olsun.

Yazilimci bunu yazdı

Temiz çalışır, temiz iş yapar. Up olsun

furkiak bunu yazdı

kanka son iş için çok saol sayende büyük dertten kurtuldum valla

BrighStar bunu yazdı

barış hocamdan bot desteği aldık. Çok güzel iş çıkardı. Her zaman yardımcı oluyor. Hiç burun kırın etmiyor. İşini iyi yapıyor. Her zaman iletişimde kalabiliyorsunuz. Teşekkürler @TheAvenqer 

ruhi bunu yazdı

Bi bot tarif ettim şap diye yaptı. Masa üstü sürümü bile var :D 

İsteklerimi biraz çoğalttım ve sabırla yaptı. istediğim bütün fonksiyonlar çalışıyor.

Kral botçu çıktı :)

Referansım.  

tajdin bunu yazdı

gece gece rahatsız ettik hocamızı ama istediğimiz şeyin resmen içinden geçti içinden, kral botçu :)

BrighStar bunu yazdı

KRAL KRAL YEMİN EDİYORUM KRAL. DESTEĞE İHTİYAÇ DUYDUĞUMDA 5 DAKKALIK UZAKLIKTA :) 10 NUMARA BİR İNSAN KENDİSİ. YAPTIĞI İŞ TERTEMİZ :)

absconder bunu yazdı

Her şeyden öte harika bir insan. Kişiligi ve yaptıgı işe çok saygı duyuyorum. Kendisi bana ödev konusunda aşırı yardımcı oldu. İyi ki varsın TheAvenqer (:

KaptaN bunu yazdı
    absconder bunu yazdı

Her şeyden öte harika bir insan. Kişiligi ve yaptıgı işe çok saygı duyuyorum. Kendisi bana ödev konusunda aşırı yardımcı oldu. İyi ki varsın TheAvenqer (:

valla tbt de sözünün eri nadir müridlerden en azındn yaparım dedimi yapıyor öyle yaparm deyipde 3 ay bekletip yaaa yapamam demiyor ... delikanlı  bir mürid 

DarkFall bunu yazdı

Kral adam, sağolsun python ile ilgili her sorumu yanıtlıyor, yardımların için buradan teşekkür etmek istedim :)

sRcN bunu yazdı

n11 botu için nalaşmıştık ancak n11 in sikik sokuk güvenlik önlemleri nedeniyle problemler yaşadık 1 hafta büyük emek verdi sağolsun ardından da olmayınca hem para talep etmedi hemde onun yerine başka bir bot yazıp hediye etti. Kıyak bir davranış oldu referansımı buraya bırakayım. 

moustache bunu yazdı

Python bu adamın eline düşeceğini bilseydi , piyasaya çıkmadan önce bir kez daha düşünürdü. Ama nesil farkı sanırım ondan dolayı, şuan bu adamın ellerinde. Bot konusunda ve kişilik konusunda harika özenle bözenle yaratılmış bir arkadaş. 

Bot desteği alındı dibine kadar destek verdi tekrardan teşekkürler.

absconder bunu yazdı

Adam aşmış gerçekten. :D Kendisiyle çalıştıgım için çok mutluyum. Çalışmalarımız hala devam ediyor kendisiyle fakat kişiligi olsun, yaklaşımı olsun ve her şeyden önce efendiligi olsun harika biri. TBT'de böyle insanlar iyi ki varlar. Yüz yüze tanımayı istedigim kişilerden bir mürid. Kıymeti bilinesi birisin, iyi ki varsın @TheAvenqer :)

R10 Profilim : https://www.r10.net/members/101718-theavenqer.html

R10 konum : https://www.r10.net/is-arayanlar/2127232-kisiye-ozel-bot-yazilir.html

Github : https://github.com/baristeksin

TheAvenqer tarafından 15/Ara/20 21:23 tarihinde düzenlenmiştir

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek

Kış gelmeden Lowa marka bot arıyordum,başlığı görünce inşaallah elinde vardır diyip konu başlığına girdim,1 dakika boyunca ürünler linkini aradım :))

Bot lar karıştı🤣🤣🤣

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

hocam python ile yazdığın botu linux sunucuda çalıştırabiliyor muyuz? bot şu şekilde çalışacak; belirli aralıklarla, belirledim bir adresteki json dosyasını okuyacak ve json dosyasındaki url'leri selenium ile tarayıcıda açacak. sayfa kaynaklarını yine belirlediğim bir adrese post edecek. aslında sunucu üzerinde çok yavaş açılıyor. sayfa kaynağını daha hızlı almanın bir yolu varsa o da kabulümdür. bununla alakalı bir fiyat alabilir miyim? kaynak kodu alınacak site: sahibinden

bir de python dosyaları sunucuda sürekli açık kalacak şekilde nasıl çalıştırılıyor, bilgi alabilir miyim? teşekkürler.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı

hocam python ile yazdığın botu linux sunucuda çalıştırabiliyor muyuz? bot şu şekilde çalışacak; belirli aralıklarla, belirledim bir adresteki json dosyasını okuyacak ve json dosyasındaki url'leri selenium ile tarayıcıda açacak. sayfa kaynaklarını yine belirlediğim bir adrese post edecek. aslında sunucu üzerinde çok yavaş açılıyor. sayfa kaynağını daha hızlı almanın bir yolu varsa o da kabulümdür. bununla alakalı bir fiyat alabilir miyim? kaynak kodu alınacak site: sahibinden

bir de python dosyaları sunucuda sürekli açık kalacak şekilde nasıl çalıştırılıyor, bilgi alabilir miyim? teşekkürler.

Linux toollari ve dahili yontemleri var boot esnasında çalıştırmak için. Hiz düşmanın sahibindende :D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek
    lepusmorris bunu yazdı

hocam vds aldım ben botlarımı orada çalıştırıyorum gayet güzel. kimisi çalışmaz diyor ama win vds de min 2gb ram min 2x core işlemci ile hafif botları çalıştırabilirsin. yüksek ram gerektiren işlemler varsa vds donar o yüzden bot hata alır, özellikleri iyi olmalı.

Ben şuan bir futbol menejerlik oyununda reklam izletip 600 liralık altın kastım birkaç ayda. İşi sadece girip reklamları izleyip aktif olunca tekrar izlemek :D

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    DarkFall bunu yazdı
    lepusmorris bunu yazdı

hocam vds aldım ben botlarımı orada çalıştırıyorum gayet güzel. kimisi çalışmaz diyor ama win vds de min 2gb ram min 2x core işlemci ile hafif botları çalıştırabilirsin. yüksek ram gerektiren işlemler varsa vds donar o yüzden bot hata alır, özellikleri iyi olmalı.

Ben şuan bir futbol menejerlik oyununda reklam izletip 600 liralık altın kastım birkaç ayda. İşi sadece girip reklamları izleyip aktif olunca tekrar izlemek :D

tebrikler hocam. eğer az da olsa kar bırakıyorsa, yeni vdslerle de destekle. benim dedicated sunucum var. ekran kartı olmadığı için tarayıcıda site açılış hızları çok yavaş oluyordu ve python istememdeki en büyük sebep de eş zamanlı olarak birden fazla iş yaptırabilecek olmamdı. php ile şuan engelleri aştım. herhangi bir engel ya da limite takılmıyorum. bakalım stabil giderse böyle şimdilik sıkıntı yok.

konu da up olsun.

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sancaks
    sancaks's avatar
    Erkek

bilmem kacinci kere bot yazdirildi,odeme yapildi.

butun gun dırdır yapıp kafa sisirdik ama eleman yaziyor yahu.eline saglik tekrardan

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek

Daha önce çalışmalarımızın devam ettiğini yazmıştım. Sağ olsun kendisi her konuda yardımcı oldu ve olmaya devam ediyor. Yazdığı bot takır takır çalışıyor maşallah :D İyi ki varsın Barış :)

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

yapılan işlerden az bahsederminiz belki bizede bir ışık tutar bizde bot yazdırırz. kafamızda birşeyler canlanır

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek

Merhaba öncelikle teşekkür eden herkese benimle çalışmayı tercih ettikleri için ben teşekkür ederim 

@zalimadam hocam çok çeşit çeşit istekler geliyor webde text tabanlı çalışan oyuna bot yazdıranda var eticaret için ürün karşılaştırma botu isteyende var veya toplu istekleri doğrultusunda dosya indirme botu isteyende oldu müzik indirme botu isteyende çeşitte sınır tanımıyoruz :)

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

takdir-e şayan yetenekli programcı , referansımı buraya bırakayım.

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
Toplam Hit: 3183 Toplam Mesaj: 18
bot python bot php bot