folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Bahtsız A Bir Yol Gösterin

Bu Bahtsız A Bir Yol Gösterin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugurben
    ugurben's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı

beyler artık çoğunuz biliyordur okulda irem adında bir kızla konuşmaya çalışıyorum bu bahtsız a bir yol gösterin 

NOT: 12 sınıftadayım mağlum ygs lys yaklaşıyor artık ne oalcaksa olsun diyorum ama yapamıyorum çünkü sustukça içimde büyüyor 

abım kızı mızı bosver sen unıye kapak at emın ol ki orda daha ıyılerını bulursun ;)

sevdigim 3 turk atasozu.. 1- besle kargayı atsın iftirayı, 2- yayılma sivril ( bu bir çin atasozudur), 3- luzumsuz eşek sucuk olur ( buda bir çin atasozudur ) ve son olarak, 4- ak akçe karagün kara akçe ak gün içindir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    ugurben bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

beyler artık çoğunuz biliyordur okulda irem adında bir kızla konuşmaya çalışıyorum bu bahtsız a bir yol gösterin 

NOT: 12 sınıftadayım mağlum ygs lys yaklaşıyor artık ne oalcaksa olsun diyorum ama yapamıyorum çünkü sustukça içimde büyüyor 

abım kızı mızı bosver sen unıye kapak at emın ol ki orda daha ıyılerını bulursun ;)

zfc bunu yazdı

Üniversite sınavına odaklanmanı etkilemesin. İlerde ne İremler görücen.

ben şu anda bile ne iremler görüyorum bi bilsen ama ben o iremelri değil bu iremi istiyorum 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

hacı git konuş la ben gittim kız yemedi beni evet de demedi :D  daha 10 günlük olay en azından kız biliyor bu durumu gezelim veya konuşalım diyince yadırgamıyor sevgili olmasakda konuşuyoruz :D daha sı varmı sende böyle yap ha benim konu farklı biraz üniversitedeyiz kızda kapalı ilk defa böyle olay geldi başıma işim zor ama kız hayır demedi bi şans var :D git konuş sen bi bok olmuyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

şu " git konuş bence " leri gördükçe pis pis sırıtıyorum abi :D

- bencede git konuş reyiz. :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Amd-x bunu yazdı

niçin sırıtıyorsun ayrıca git konuş diyorsunuz da keşke nasıl bir konuşma yapılmalı onuda söyleseniz

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

evet cevabını almak istiyorsan, uzunkısa bir süreç onu tanıman gereklidir. ( müridlerin bütün yazdıklarını öneri olarak dikkate al, fakat her kız farklı olduğundan sadece etkileme yönlerini bilip uygularsan olur o iş )

bak şöyle yap bence,

az biraz espirili yaklaşıp, kaliteli kelimeler seç. gerektiğinde üzgünken bile  hafif gülümse. etkiler bu.

kafanda şuan olan senaryoyu, yani irem senaryosunu çok eskiden bir kız sevmiştim olayına getirip ona onu anlat. aşktan meşkten konu açıp üzgün ve etkileyici bir olayını anlatıp artık pekte aşka inanmadığını söyle(gerçekten kız salak değilse seni gerçekten tanıyacaktır). daha sonra günden güne kıza yakınlaşabilirsin. değer vermeye başla, bilinç altına inen "senin nasıl sevdiğin" onu elbet etkileyecek ve daha çok yakınlaşacaksınız.

çünkü senin anlatacağın senaryoda, kız seni zaten çok iyi bir çocuk olarak görecek. bir süre sonrada sen yakınlaştığını farkettiğinde teklifine olumlu yanıt gelme olasılığı yüksek.

fakat, bir erkeğin bir kıza teklif ettiğinde reddedilme oranı yüksek ve bu normaldir. doğru ve düzgün bir kız asla ilk teklifte evet demez diye düşünüyorum.

fakat bana kalırsa, karı kız olaylarına hiç bulaşma.. sonu gerçekten kötü oluyor.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    ugurben bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

yalan dostum kandırma çocuğu

bizi de öyle kandırdıydılar

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Göz teması lazım önce hacı dayı, sonra pis pis sırıtırsın göz kırparsın felan.. Göz teması ve dediklerim varsa zaten o olay oki doki.. Prezantabl takıl..   

Ha bide, 

abi seviyosan git konuş.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

hacı ben kendimden örnek vereyim üniversitede karı kız çok diyenler olcak inanma :)

konuya gelince; yine kendimden örnek veriyom konuşma kısmına ben bunun arkasında oturuyom nese buna güzel aşk msjı attım 5dk snra baktı tele sırıttı :D  oldu dedim bu iş bi 5 dk snra silgi lazım dedim döndü verdi hemen silgiyi utanarak bi daha sevdim lan orda :D neyse çıktık dersten gitti bu duraga tek duruyo koştum hemen girdim mevzuya;

ben:msjı okudnmu
    kız: ne msjı
    ben:derste yazmıştım ya
    kız:yo bana msj gelmedi:
    ben:göt oluş durumu nedir bilirmisiniz :D işte onu hayal edin o durumda kaldım :)

ben:hımm o zaman şimdi sana söylemem gereken bişey var
    kız:bence söyleme şimdi
    ben:yok söylemem lazım giderek büyüyo içimde
    kız:daha erken şimdi söyleme zamana bırakalım tanımıyoruz birbirimizi
    ben:tamam seni seviyorum .....

noldu dersiniiz ?

cevap..:: bi bok olmadı onu görmeden önce neyse hala o 

tutturdu bi zaman daha erken muhabbeti lan istemiyosan söyle diyom .. "ben büyük konuşmak istemiyorum olmaz diyemem " diyor.bana gene bi ışık görünüyo orda :D gene bi atak yapıyom gene ofsayt aq..

neyse gardaş konuya sıçtım biraz ama bende dolmuşum onu farkettim ana temaya gelince

seviyosan git konuş ...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı

niçin sırıtıyorsun ayrıca git konuş diyorsunuz da keşke nasıl bir konuşma yapılmalı onuda söyleseniz

Sen espriyi kaçırdın paşam. :)

Toplam Hit: 12416 Toplam Mesaj: 130