folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

Bugüne Kadar Çektiğiniz En Büyük Acı Ya Da Ölüme Yaklaştınız Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Arkadaşlar bugüne kadar çektiğim açıların en büyüğü, böbrek taşı düşürürken yaşadığım acıydı tarif edilemez bir acı türüydü, halen de sol böbreğimde iki tane taş var ne ben soruyorum nede onlar bir şey söylüyorlar bana; Ama o acıyı unutmak mümkün değildi, onun haricinde ufak tefek acılar yaşadım kırıklar, araç kazası, tırnak batması operasyonu vs... ama taş düşürme kadar kötüsünü görmedim,

Yaklaşık 2 yıl öncede neredeyse ölümden dönmüştüm. Keton zehirlenmesi yaşadım ilk başlarda çok sancılı bir mide ağrısı ardından kusma ve yavaş yavaş bilinç kaybı sanki kalp krizi geçiriyordum. Gözümü açtığımda hastanenin normal odasına alınmıştım, ama ara ara o olayları hatırlıyorumdum, kendime geldiğimde boynuma iki tane hortum saplamışlar komple kanı temizlemek için, her yerim delik deşikti, o anlarda gördüğüm halüsünasyonların hatti hesabı yoktu bir kaç saat daha hastaneye yetiştirilmeseymişim şu an burada olmazdım, varmı sizinde böyle anılarınız yaşadıklarınız,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

ÇÜKÜMÜ KESTİRDİM BUNDAN DAHA BÜYÜK ACIMI VAR AMK

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

daha yeni mi a.q

testere ile kesmişlerdir ha?

Daniel-Koo tarafından 16/Oca/13 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    BarisYigit bunu yazdı

Emin ol var,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

motorla  kaza  yaptım ağzım yüzüm parçalandı amk  havada  uçarken bişey yokda kaldırıma  kafayı vurunca  o acıyla  öldüm sandım...

maycamp85 tarafından 16/Oca/13 17:40 tarihinde düzenlenmiştir

maycamp85
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ratbat
    Ratbat's avatar
    Erkek

2 katlı tekneden balıklama atlarken dalgınlığıma geldi yanlış atladım, yalanım yok suya girdiğimde topuklarım kafama değdi 4-5 saniye  gözüm karardı hafiften baygınlaştım, kendime geldiğimde suyun içinde az daha nefes alıyordum son saniye çıktım suyun dibinden. 

birde serbest dalış yaparken baldırıma çok pis kramp girdi en az 10-15 metre derinlikteydim, arkadaşım durumu çakıp beni yukarı çıkarmasaydı imkanı yok çıkamazdım.

Kurallar satranç tahtasındaki kadar kesin olmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ozzzz
    Ozzzz's avatar
    Erkek

Bende sunnet olurken cok canım yanmıstı iğne yapılırken basta . Onun harıcınde bir sıkıntım yok

Ben bu insanları anlamıyorum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Parasızlık , Yalnızlık , Çevremdeki insanlar , Aptallık , Pişmanlık  daha saysammi

Freedoom is not free.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

ölüme en yakın olanı çam ağacının en üstünden atılan baltanın sol omzuma arkasıyla çarpmasıydı. Onun dışında çok dikkatli davranan biriyimdir.her attığım adıma dikat ederim büyük bir risk atlatmadım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serioususer
    serioususer's avatar
    Erkek
    OFree bunu yazdı

Parasızlık , Yalnızlık , Çevremdeki insanlar , Aptallık , Pişmanlık  daha saysam:)

9 canli bile olsaydin en fazla 8 kez kacabilirdin ölümden. Bil ki 7 düvele sultan dahi olsan yerin 6 mekan olacak sana... En fazla 5 metre kumas götürebileceksin 4 acsan da gözlerini. Bu 3 günlük dünyada MEZARCIYA 2 kat olup yalvarsan da nafile. Ecel geldiginde 1 gün sende öleceksin. iste o an her sey 0 dan baslayacak...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OFree
    OFree's avatar
    Erkek

Ya varya şu ölüm lafını agzınıza alıyosunuz deliriyorum ya aq sanki yaşamış gibi ölümü tarif etmeyin burda yok korkuyorum fln ne ayaksınız

yaşamadan hic bir şeyin sonucu belli degildir öngörü öngörü bıktım aq bazıları dicek şimdi benim en yakın akraba arkadaş ailemdeki kişiler oldu

bben cok iyi biliyorum fln lan sie git sanki ölen kişini sizin hakkınızdaki duygularını biliyosunuz en cok acıyı ceken ölen kişidir içindeki pişmanlık ifade edemedigi duygulara son sözüm

Ayrılık kalana degil gidene koyarmiş bunuda unutmayın hadi eyw benden bu kdr :))

Freedoom is not free.
Toplam Hit: 6369 Toplam Mesaj: 68