folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Bunlar İnsansa Biz Neyiz? (+18)

Bunlar İnsansa Biz Neyiz? (+18)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Müridler bugün çoğunuz haberlerde Şanlıurfa'da boğaya yapılan işkenceyi, daha sonrasında kendini kasap olarak adlandıran ve yanında cellatın bile daha masum kalacağı insan görünümlü nesnenin açıklamalarını izlemişsinizdir. Konuyu hemen tbt de açmak istemedim ama yaklaşık yarım saat kadar önce tesadüfen ekşi sözlükte rastladığım başlığı inceleyene kadar...Zaten boğa olayına sinirlenmiştim, üstüne başlığı okudum insanlara olan nefretim 10 a katladı. Alayının üzerinden asfalt silindiriyle geçmek istiyorum.

Vereceğim linklerde herşey ortada burada tekrardan bahsetmeye gerek yok. +18 ibaresini kullandım çünkü verdiğim link hayvanseverlerin psikolojisini gerçekten oynatabilir. Linklerden birinde ise bu işi yapan aşağılık sürtüğün yargılanması için imza toplanıyor. Bizim de bir katkımız olabilir diye düşündüm.

Allah topunun belasını versin!

Görüntüler:

http://www.misschat.net/forum/index.php?PHPSESSID=lu6blq40hu9a3g5n7tgh9b7fk5&topic=663.msg1372#msg1372

İmza kampanyası:

http://www.sessizkalmasucaortakolma.com/dilekce/dilekce_detay.asp?id=216

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

berbat birşey ya 2 ye ayırmış birde

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Paranoiattack
    Paranoiattack's avatar
    Erkek

yahu izledim de  bunlar nasıl insan ya. o ayağını eklemden kesmesi, ayaktayken bıçakla boynunu kesmesi. offf offffff ne söylenir ki bu insan kılıklı mahlukata.

dün için aglamiyorum zira siradan bir dünya var orada.. bir şekilde bunu bulacagim ve siradan bir dünyada yolumu bulmaya çalışırken yaşamayı ögrenecegim..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3D
    R3D's avatar
    Erkek

Ben bu kaşarın taaaaa.......

Yazık değilmi hayvanlara be... 

"Mey biter saki kalır Her renk solar haki kalır Diploma insanın cehlini alsada; Hamurunda varsa,eşeklik baki kalır..."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

İşte ben buna gerçek bi psikolojik sorun derim :|

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

şu haberlerdeki boğa kaçtı diye kızıp ayakta kesmeye çalışan maymundan 1 saat önce doğmuş hayvanata kılıf bulamamıştım. Bunlarda ondan aşağı değiller amk!

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocam bunun videosunu ızlemıstım ama içinde oldumuz kurdan bayramında da bi o.ç hayvan kacmasın dıye yururken arka ayaklarını kestı hayvan yarım ayakla kacmaya calıstı bu seferde boynuna bıcak attı  kendi ayaklarım kesıldı sandım hayvan bagırınca :S

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

püh Allah belasını versin kaltağa bak birde masum masum bakıyor  miğdem kalktı ulan gece gece

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

15 yaşındaymış birde :| işe bak bu yaşta bu işlere başlamış kaltak

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxspiderxx
    xxspiderxx's avatar
    Erkek

şıllık :/

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeroiquE
    HeroiquE's avatar
    Erkek

ben bunu keserim kimsede bişey diyemez

Hak,tepene inen bir kılıç da olsa,boynunu ona uzatmaktan çekinme. // Donamım soru-destek için pm ON.
Toplam Hit: 12044 Toplam Mesaj: 64