Burdur Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı

gereksiz iller

banko: burdur , isparta , usak (memlekete hic bir katkisi olmayan corak topraklar , tuketici sehirler.. sinopa yapilacak nukleri gitsin oralara yapsinlar dicem o ise bile yaramayacak cinsten yerler)

plase: bilecik , bartin (sanayi yonunden hatri sayilir bi katkilari var mi bilemiyorum , bunlarin yorumu gereksiz olduklarini savunan muritlerin olsun)

plase 2: kirsehir (ne is yapar bu kirsehirliler)

bomba: adiyaman (adi yamanda baska bi yamanligi yok)

şimdi biri gelip karsa gereksiz diyicek diye çok korktum ucuz atlattık. :D

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

gereksiz iller

banko: burdur , isparta , usak (memlekete hic bir katkisi olmayan corak topraklar , tuketici sehirler.. sinopa yapilacak nukleri gitsin oralara yapsinlar dicem o ise bile yaramayacak cinsten yerler)

plase: bilecik , bartin (sanayi yonunden hatri sayilir bi katkilari var mi bilemiyorum , bunlarin yorumu gereksiz olduklarini savunan muritlerin olsun)

yeminle ben diyecektim senin yorumunu gördüm hocam geldiğimden beri burda sıkılıyorum ünüversitesinde bile doğru düzgün bir ortam yok ahanda birazdan derse gidicem hiç içimden gelmiyor ayrıca sölemeden edemicem yemek kültürü biraz zayıf 

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

karsa gereksiz diyecek avel ya turk degildir ya daha kucuktur. sinir illerimiz stratejiktir , onemlidir.  kayitsiz kosulsuz sahiplenilmek ve guclendirilmek zorundadir.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek

@dead_march sosyal gereksinimlere yanit verememesi , ogrenci sehri olmamasi , aktivite kitligi dogrudur.

benim mesajimda kastettigim avelligi uzerine almayasin, senin beyan ettigin yonu benim kastettigim kriterlerin disinda

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

58. Piyade alayının orada olması ve bu alayın dövizli askerlik hizmetine tabi erlerin geldiği birlik olması (DAHTE) sebebi ile oldukca gelişmiştir(Cevresindeki diğer anadolu illerine göre tabi, bi izmir ankara bekleme) Fakat, Dövizli askerlik hizmetine tabi erler eskiden en azından 21 günlük askerlkik yaparken artık sadece para vererek askerlik yaptıkları için, döviz girişi bitmiş, keranesi ölmüş, herkez kan ağlamaktadır, memleketin ebesi sikilmiştir anlayacağın.

Nerdeyse alayı kapatacaklar o derece.

Onun haricinde 1 esas caddesi vardır, o cadde ve paralel caddeleri üzerinde gezilebilir, 5 yıldızlı 1 yada 2 tane otel vardı yanlış hatırlamıyorsam,

Güzel restoranlar vardır, tabi dediğim gibi bunların hepisi paralı dövizli askerliğe endekslidir, bu günlerde nasıl bilmiyorum...

Burdur gölü vardır, göl dediğime bakma, yanlış sulama sebebi ile kurumuş bok gibi olmuştur, çevresinde birkac restoran ve alkollü içki alınabilecek mekan vardır, mangal yakılmaya müsaittir.

Onun haricinde geceleri accayip soğuk olur, antalyaya yakındır sıcaktır sanmayın sakın, toroslar o sıcağı tutmakta, sadece pis bi ayaz kalmaktadır.

Askerliği orada yaptım da. (dövizli değil tabi, normal kısa dönem.)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence sen Isparta'yı ya hiç görmedin ya da uzun zamandır görmemişsin hojucuk.

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    srsr_mnyk
    srsr_mnyk's avatar
    Erkek

keşke eyalet sistemi olsa bizde ve bulunduğumuz eyalette esrar serbest olsa hap serbest olsa süper olurdu

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    hojucuk bunu yazdı

gereksiz iller

yeminle ben diyecektim senin yorumunu gördüm hocam geldiğimden beri burda sıkılıyorum ünüversitesinde bile doğru düzgün bir ortam yok ahanda birazdan derse gidicem hiç içimden gelmiyor ayrıca sölemeden edemicem yemek kültürü biraz zayıf 

herşey doğrudur ama karsın yemek kültürü güzel hocam bi ton yemek var çoğu ilin yanında yemekleri çok daha iyi ayrıca geliştirlmesi gereken 5 şehir listesinde(istanbul ankara kars trabzon vs vs) bu arada kafkas üniversitesindemisin hocam?

Converse giyen uzaylı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onureroglu
    onureroglu's avatar
    Erkek

hocam alayı alemcidir muhafazakarlık alakası yok küçük bir il sanayi tarım ve hayvancılık bir numaralı geçim kaynağı yörük çok diyebilriz...

http://www.fullfilmiizle.biz
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

edit;

Cahillerle Tartışmaya Girmeyin, Zira Ben Hiç Yenemedim ..!    İmam El Gazali

antivir-US tarafından 31/Eki/13 17:35 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 4626 Toplam Mesaj: 56