Burdur Hk.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Isparta ve çevresine bok atan sevgili müridler, gogıl örtten bakmayla cahil yorumlar yapmasanız iyiydi...

Isparta memur kentidir ve araştırsaydınız görebilirdiniz en yaşanabilir iller arasında kaçıncı olduğunu. Sağlıkta bölgenin lideri konumunda çevre illerden ve hatta antalyadan bile geliyorlar tedavi için, trafik diye birşey yok, sınava 15dk kala evden çık bin arabana yada bi taksi tut sınav yerin kentin diğer ucu olsun rahatlıkla yetişirsin. Ev kirası desen bir ailenin kalabileceği ara mahallallerde 200 liraya ev bulursun, hadi onu diyen arkadaş kendi memleketinde bulsun bana o paraya ev de göreyim. Herhangi bir olay olmaz geceleyin 3-4'te yürüyerek evime çok gittim, kız olsan yine bişey olmaz. Yemek ucuzdur, 1,5-2  liraya mis gibi döner yaparlar. Otobüs paran kalmamıştır en fazla 45dk 1 saat yürüyerek evine varırsın, alışveriş merkezlerini saymıyorum bile, daha gezilecek görülecek doğal güzelliklerini göllerini dağlarını ve içilebilecek berraklıktaki ve temizlikteki akarsularını, tarihi eserlerini... bin arabana otobüsüne 1,5-2 saatte antalyadasın...

Sen bunları kendi memleketinde bana sağla tamam senin dediğin olsun. sen git aklına bile gelmeyen doğu illerindeki vergisini ödemeyen doğulu kardeşlerinle kucaklaş, onlarla ilgili bişey yazmadığına göre sevdiğindendir. Hem oralarda elektrik parası da vermezsin.

Ben işim nedeniyle bir süredir trakyada yaşıyorum, burada ıspartalı olduğumu öğrenen bir çok kişi ıspartaya hayran vaziyette, hatta çalışan ablalardan biri emekli olunca orada kimsesi olmamamsına rağmen ıspartaya yerleşeceğini söylüyor. öyle gavur memleketlerinden yazmayla olmuyor, siz gidin diyarbakırın hayranı olun.

hemen niye doğuyu kötülüyosunuz ki emin ol burdaki insanların hepsi saf asıl sizin taraflarda elektrik kaçağı yapıyorlar ben bugüne bugün bir kere görmedim ki burda elektrik kaçağı olsun.sen nasıl bukadar eminsin buralarda vergi ödenmediğine elektrik kaçağı olduğuna bi bak bakalım türkiyede elektrik ödemesi olarak erzurum-kars-ardahan kaçıncı sırada.hiç bilginiz olmadan buraları kötülüyorsunuz ya hayranım doğrusu

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KAAMOS
    KAAMOS's avatar
    Erkek

bir tane vardı burdur/bucak'lı arkadaşım inanılmaz cimriydi pezevenk

ayrıca iç tarafdaki bütün iller gereksiz bence ankarada dahil olmak üzere

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

edit;

Cahillerle Tartışmaya Girmeyin, Zira Ben Hiç Yenemedim ..!    İmam El Gazali

antivir-US tarafından 31/Eki/13 17:36 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

dostum herşey ortada işte...

Bu konuda verecek hazırda çok cevabım var ama maksatım ne tartışma çıkarmak ne de konuyu uzatmak, arkadaşa cevabını verdim alınmak isteyen buyursun alınsın. Sanki görmüş yaşamış gibi bok atıyor adam.

Haddini aşan olmazsa daha da cevap yazmayacağım...

edit; ayrıca saydığınız bu 3 ilden bölücü/ vatan haini kimse bulamazsınız, doğuyu savunan arkadaşlar bu konu üzerine bişeyler yazabilirse sevinirim...

bi edit daha;

gereksiz il diye bişey olamaz bu nasıl bi cümle???

Hocam kendi ilini göklere çıkarırken doğu illerine bok atarsan kusura bakma kimse seni kalle almaz. Hayatında hiç doğu illerinde birine gitmemişsin heralde ki tvlerde gördüğün terör eylemlerini görüp öyle yargılıyorsun. Merak etme benzer görüntüler istanbulun göbeğinde de olabiliyor sadece medyanın nasıl gösterdiği önemli.

Ayrıca bana göre de gereksiz il değil de il olması gereksiz yerler denmesi daha iyi olur.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaDeM
    KaDeM's avatar
    Erkek

5 kasımda burdurda askeriz.soğukmuş sanırım şimdilik bunu öğrendik ona göre hazırlanıyoruz :)

"darmadağın oluyoruz, çünkü önce önümüze çıkan her şeyi istiyoruz, sonrasındaysa, eskiden sahip olduklarımızı arıyoruz.."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

Az çok kafamda canlandı. Bakalım Akdeniz kısmına gidersem görmek istediğim yerlerden biri insuyu mağrası felan varmış vs vs.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

4 yıl üniversite okudum türkiyenin en yaşanılabilir ilidir, temizdir iyi kopuğu olmaz.Detaylı bilgi yada sormak istediğin bir şey olursa pm ay

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı

Isparta ve çevresine bok atan sevgili müridler, gogıl örtten bakmayla cahil yorumlar yapmasanız iyiydi...

Isparta memur kentidir ve araştırsaydınız görebilirdiniz en yaşanabilir iller arasında kaçıncı olduğunu. Sağlıkta bölgenin lideri konumunda çevre illerden ve hatta antalyadan bile geliyorlar tedavi için, trafik diye birşey yok, sınava 15dk kala evden çık bin arabana yada bi taksi tut sınav yerin kentin diğer ucu olsun rahatlıkla yetişirsin. Ev kirası desen bir ailenin kalabileceği ara mahallallerde 200 liraya ev bulursun, hadi onu diyen arkadaş kendi memleketinde bulsun bana o paraya ev de göreyim. Herhangi bir olay olmaz geceleyin 3-4'te yürüyerek evime çok gittim, kız olsan yine bişey olmaz. Yemek ucuzdur, 1,5-2  liraya mis gibi döner yaparlar. Otobüs paran kalmamıştır en fazla 45dk 1 saat yürüyerek evine varırsın, alışveriş merkezlerini saymıyorum bile, daha gezilecek görülecek doğal güzelliklerini göllerini dağlarını ve içilebilecek berraklıktaki ve temizlikteki akarsularını, tarihi eserlerini... bin arabana otobüsüne 1,5-2 saatte antalyadasın...

Sen bunları kendi memleketinde bana sağla tamam senin dediğin olsun. sen git aklına bile gelmeyen doğu illerindeki vergisini ödemeyen doğulu kardeşlerinle kucaklaş, onlarla ilgili bişey yazmadığına göre sevdiğindendir. Hem oralarda elektrik parası da vermezsin.

Ben işim nedeniyle bir süredir trakyada yaşıyorum, burada ıspartalı olduğumu öğrenen bir çok kişi ıspartaya hayran vaziyette, hatta çalışan ablalardan biri emekli olunca orada kimsesi olmamamsına rağmen ıspartaya yerleşeceğini söylüyor. öyle gavur memleketlerinden yazmayla olmuyor, siz gidin diyarbakırın hayranı olun.

dogu mogu ne zirvalamissin be viruscan, dogulu kardesleri kucaklariz o ayrida.. biz karsiyakaliyiz yoktur inkarimiz! imzandaki gibi kibrit copuyle de degil bastonla got siker ihtiyarimiz!

ispartaya yerel burokratlari ve devlet zaten tavrini koymus http://www.isteisparta.com/newsdetails.asp?id=5732

sanayi yok , ticaret yok, sehir plani yok , modern degil,

issizlik alip basini goturmus,

tarim sehri olmasindan baska bi numara yok o isidi mundar etmisler , toprak verimsiz , kalite degerleri dusuk ic anadolu corakligina dogru gitmekte,

nufusu 780 binlerden 410 binlere dusmus , halk mutsuz goc almadigi gibi goc veriyor, halk umut bagladigi sehirlere goc ediyorlar

mevsimi , havasi ayri tras

he yemegin ucuzu heryerde var , trafikte maglum sadece kosmopolitan sehirlerimizde. basit seyleri oyle ballandirmissin sanki isparta degil sparta.

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek
    hojucuk bunu yazdı
    antivir-US bunu yazdı

dogu mogu ne zirvalamissin be viruscan, dogulu kardesleri kucaklariz o ayrida.. biz karsiyakaliyiz yoktur inkarimiz! imzandaki gibi kibrit copuyle de degil bastonla got siker ihtiyarimiz!

ispartaya yerel burokratlari ve devlet zaten tavrini koymus http://www.isteisparta.com/newsdetails.asp?id=5732

sanayi yok , ticaret yok, sehir plani yok , modern degil,

issizlik alip basini goturmus,

tarim sehri olmasindan baska bi numara yok o isidi mundar etmisler , toprak verimsiz , kalite degerleri dusuk ic anadolu corakligina dogru gitmekte,

nufusu 780 binlerden 410 binlere dusmus , halk mutsuz goc almadigi gibi goc veriyor, halk umut bagladigi sehirlere goc ediyorlar

mevsimi , havasi ayri tras

he yemegin ucuzu heryerde var , trafikte maglum sadece kosmopolitan sehirlerimizde. basit seyleri oyle ballandirmissin sanki isparta degil sparta.

İki öküz götürüp bugün meydana gelen kervandan kendime bir köle aldım abi. Katırla tarlayı sürdürüyom şimdi. Benim 7. hatunda kız doğurdu geçen. Sorun olmazsa akşama gömecez kızı. Yarın da tanrılara bir köle kurban edeyim diyorum.

krypt tarafından 31/Eki/13 10:14 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    ibrahimeren bunu yazdı

4 yıl üniversite okudum türkiyenin en yaşanılabilir ilidir, temizdir iyi kopuğu olmaz.Detaylı bilgi yada sormak istediğin bir şey olursa pm ay

Abi bildiklerini detaylıca burdan anlatsan herkes okusa yazmayamı üşeniyon :D

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
Toplam Hit: 4629 Toplam Mesaj: 56