folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty: Black Ops 3

Call Of Duty: Black Ops 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

6 kasımda tam sürüm pc  xbox  ve ps4 de cıkıyormuş sanırım .

steam dan   multiplayer betası yayınlanmış ücretsiz denemk isteyenlerin bilgisine .

https://www.youtube.com/watch?v=9QjfAELkzWc

multiplayerin traileri :)

tabi indirmek isteyenler beta 11,4  gb  :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Call of Duty serisi 2. Dünya savaşı zamanlarında güzeldi sonradan bozdu. Black Ops serisini bir türlü sevemedim zaten.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Call of Duty serisi 2. Dünya savaşı zamanlarında güzeldi sonradan bozdu. Black Ops serisini bir türlü sevemedim zaten.

valla bunun 2 sine falan bende cok ısınamamıştım ama 3 e bi kanım kaynadı sanki :)

ayrıca o 2. dünya savaşı falan onların yeri ayrı  benm için modern warfare de ayrı ama bu sefer black opsda güzel olacak gibi :)

Nev-i Şahsına Münhasır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Call of Duty'nin benim en beğendiğim versiyonları Modern Warfare serisidir. Üçünü de birbirinden ayırmam ama multiplayer olarak oynadığım sadece MW2 vardı. Onu adam gibi oyuncular ile oynayan da CS'nin yüzüne bakmaz bir daha :P

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    celik
    celik's avatar
    Erkek

ne zaman bitiyor beta süreci

indiririz 2 gün sonra biter,boşa gitmesin o kadar kota :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    celik bunu yazdı

ne zaman bitiyor beta süreci

indiririz 2 gün sonra biter,boşa gitmesin o kadar kota :)

Play the Call of Duty: Black Ops III Multiplayer Beta from August 26th to August 30th.
    User reviews: Mostly Negative (3,825 reviews)

bugün son. ben de dün gördüm ama bu hızla zaten yarına iner diye indirmedim. beğenilmemiş oyun. youtube da videoları var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Icine ettiler güzelim oyunun şu seriyle. Leş gibi bu oyunda. Duvarda yürümeler drone fırlatmalar yüz metre zıplalar salak saçma silahlar, bu ne amk star wars mu oynuyoruz.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Yahu adam akıllı düzgün bi savaş oyunu çıkarsalar da oynasak, 2. Dünya Savaşı dönemleri gibi olanlar harika. Bize de öyleleri lazım zaten :(

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Multiplayer işine gircez diye güzelim oyunu ne hale getirdiler.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Bu fantastik silahlar ve teknoloji ile oynama furyasi sanirim Crysis ile basladi. Ne geregi var arkadas bu kadarina. Ben dünya disi yasam haricindeki böyle isleyisi sacma buluyorum ki mesela dünyanin istila edilmesini konu edinen adam gibi oyunda yok.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

Türkiyede yeni CoD oyunlarını seven görmedim zaten. Hoş bende sevmiyorum. Ama amerikada ki kuzenimle konuştum. Adamlar orda deli gibi CoD oynuyorlar, turnuvalar yapıyormuş vs. Yani bütün Türkiye CoD serisine küsse bile durumumuz tavşan dağa küsmüş şeklinde.. 

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
Toplam Hit: 2801 Toplam Mesaj: 26
call of duty