folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty: Black Ops 3

Call Of Duty: Black Ops 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    mRBerkay bunu yazdı

Türkiyede yeni CoD oyunlarını seven görmedim zaten. Hoş bende sevmiyorum. Ama amerikada ki kuzenimle konuştum. Adamlar orda deli gibi CoD oynuyorlar, turnuvalar yapıyormuş vs. Yani bütün Türkiye CoD serisine küsse bile durumumuz tavşan dağa küsmüş şeklinde.. 

Gidip crysis oynasinlar madem hocam bunun neyine ölüp bitiyolar. Biz bu oyunların babasi crysisi bitirip kenara atalı 5 sene oldu :D

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    mRBerkay bunu yazdı

Türkiyede yeni CoD oyunlarını seven görmedim zaten. Hoş bende sevmiyorum. Ama amerikada ki kuzenimle konuştum. Adamlar orda deli gibi CoD oynuyorlar, turnuvalar yapıyormuş vs. Yani bütün Türkiye CoD serisine küsse bile durumumuz tavşan dağa küsmüş şeklinde.. 

Gidip crysis oynasinlar madem hocam bunun neyine ölüp bitiyolar. Biz bu oyunların babasi crysisi bitirip kenara atalı 5 sene oldu :D

titanfall bile oynamıyorlar hocam. bence çok güzel bir oyundu. serverler hep boş deniyordu. kaldı ki bu yeni cod oyunlarındaki bir çok mekanik titanfall dan gelmiş gibi duruyor. CoD serisi altın yumurtlayan tavuk. Özellikle konsollarda çok satıyormuş. Yani sürekli satan ve oynanan bir şey. Adamlar da yaptıkça yapıyor.

bkz. black ops2 den adamlar 1 milyar doları çıktıktan 15 gün sonra kasasına koymuşlar.. http://oyungezer.com.tr/haberler/45-oyun-dunyasinda-olup-bitenler/11550-black-ops-2den-15-gunde-inanilmaz-hasilat

BerkayCit tarafından 30/Ağu/15 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Superchicken
    Superchicken's avatar
    Erkek

Şu kan efekti niye bukadar boktan anlamıyorum . Warfarenin gözünü seveyim bıkmıyodum oynamaktan.

Korkmayın canım hayal edin..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek

Benim gözümde ; Call of duty 2.dünya savası zamanı ve mw serisi ile çok çok iyiydi. Ondan sonra bozdu cacık olud. EA geçti. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

cod un en sevdiğim oyunu mw3 tü ama ghosts da nispeten gelecekte geçtiği halde güzel advanced warfare ı Kevin Spacey için oynadım ki eh işte bu oyunu oynamam tahminimce battefield a gelince 4 ün sondaki o gemiyi c4 ile patlatmak kadar saçma sahne olacaz bir oyunda bu geminin hiç bir gövde zırhı yok gemiyi hiç bir koruyan bot tekne v.s. yok baya girdik c4 koyup kaçtık olmamıştı orası 

I am Jack's inflamed sense of rejection
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    babayarisi
    babayarisi's avatar
    Erkek

benim için Cod vasily den sora bitmiştir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    babayarisi bunu yazdı

benim için Cod vasily den sora bitmiştir.

Hocam siz MW serisini oynayın önce, oynadıktan sonra bir daha konuşalım :)

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek

MW1 ve 2 'nin tadını vereceğini sanmıyorum. Hele şu Pripyat'ta geçen bölümler bir harikaydı. Adamların sararmış birkaç santimlik çimlerin içerisinde yatarken dibimizden geçmelerine rağmen görmemelerini saymazsak tabi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Oyun sonu olarak en çok etkilendiğim MW1'in sonu oldu, çok kötü olmuştum hala hatırlıyorum :P

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

MW 1-2 ' yi bitirmiştim de bundaki grafikler acayipmiş yav. 

Black Ops serisi güzel mi ? Ya da modern silahlı başka modu var mı?

Singleplayer takılıyorum ben, güzel hikayeliyse indirip oyniyim.

MW 1' in sonunda ağlamıştım :D

ozgunlu tarafından 01/Eyl/15 13:01 tarihinde düzenlenmiştir

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 2834 Toplam Mesaj: 26
call of duty