folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Call Of Duty: Black Ops 3

Call Of Duty: Black Ops 3

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

ModernWarfare serisini sonlandırdıklarını söylemişlerdi ama Cpt. Price yaşıyor bence baskılara dayanamayıp biraz oyun daha çıkarabilirler (umut fakirin ekmeği...)

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı

MW 1-2 ' yi bitirmiştim de bundaki grafikler acayipmiş yav. 

Black Ops serisi güzel mi ? Ya da modern silahlı başka modu var mı?

Singleplayer takılıyorum ben, güzel hikayeliyse indirip oyniyim.

MW 1' in sonunda ağlamıştım :D

Hocam MW3'ü oynamadıysanız tavsiye ederim. Bunun dışında Black Ops'un ikisini de oynamışım [oyun kurları var :))] ama MW serisi kadar etkilememiş olacak ki oyun arşivime bakmam gerekti :)

Black Ops'lar da kötü değildir tabi, kendine göre bir hikayesi var. Ben de sizin gibiyim, çoğunlukla senaryo takılıyorum. Sadece MW2'yi multi oynamıştım, o da fena sarmıştı zamanında.

Kutikula bunu yazdı

ModernWarfare serisini sonlandırdıklarını söylemişlerdi ama Cpt. Price yaşıyor bence baskılara dayanamayıp biraz oyun daha çıkarabilirler (umut fakirin ekmeği...)

Hocam Cpt. Price dışında adam kalmadı ki :)) "Task Force 141" fotoğrafındaki kimse kalmadı Cpt. Price haricinde. O nedenle MW'nin devam etmesine pek ihtimal vermiyorum, dahası devam etmesin bence. Ama MW tarzında yeni bir seriye ihtiyaç var o kesin.

Benim asıl üzüldüğüm nokta CoD turnuvalarının bilgisayar yerine konsollar üzerinde yapılıyor olması. Bilgisayar üzerinde olsa çok daha zevkli olur ama nedense konsol üreten firmaları zengin etme gayretindeler :))

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

eskisi gibi değil :/

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

dün steamden betasını indirdim :D bugün oynamak için tıkladım.. ve ne göreyim :) beta süreci kapanmış :D bana girdiği ile kaldı.

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akifoloji
    akifoloji's avatar
    Erkek

Yeni konu açmak istemedim buradan sorayım call of duty black ops 1 w10 da oynanır mı ? 

Toplam Hit: 2835 Toplam Mesaj: 26
call of duty