Cam Kenarı Karikatür Dergisi Çıkarttık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    palakan229
    palakan229's avatar
    Erkek

Sanırım ES ES için çıkmış durumda. Face sayfasındaki haberlere baktımda, uzun soluklu olmazsa Tr içinde pek çıkmaz gibi...

Sevgi, insanın şeyleri en olmadıkları gibi gördüğü durumdur. / -Nietzsche
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

hayırlı olsun.

isim enteresan, merdiven altı der gibi =)

manisa'da bulabileceğimi sanmıyorum gene de bakarım gidince.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sinayildirim
    sinayildirim's avatar
    Erkek

hayırlı olsun hocam

Taşı eriten suyun şiddeti değil, sürekliliğidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lordvader89
    lordvader89's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Tebrikler. İlk olarak sınırlı bölgelerde satışı şahane bir strateji. Orada tutundurmayı iyi yaparsanız eğer, büyük üniversitelerin bulunduğu şehirlerde hatta o şehirlerde kampüs çevrelerinde yoğunlaşmanızı öneririm. İstanbul'dan uzak durup, Ankara, Sakarya, Kocaeli, Erzurum, İzmir vb. şehirlere doğru yayılmanız harika olur. 

Tekrar tebrik ederim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kajmerpac
    kajmerpac's avatar
    Erkek

tebrik ederim hocam düzenli penguen takipçisiyim sizin dergiyide alabilrim bi kaç tane örnek koysaydın iyiydi:)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    ugur0 bunu yazdı

kütahyada nerde bulacaz:D

ilk sayın benden olsun müridde bi yüz yüze gelebilsek :D

Hi!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek

herşey için teşekkürler müridler.umarım beğenirsiniz ve uzun soluklu bir iş olur.ben tahribattan da insanların bu iş içine girmesini istiyorum.bir kaç mesaj atan arkadaş var.onlarla ayrıntılı olarak konuşucam bu durumu.bakarsınız dergide tahribattan gelenler diye bi köşe bile olur :D

Hi!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ERERESEL
    ERERESEL's avatar
    Erkek

Sabaha karşı saat 3'te Eskişehir otogarında buldum, aldım. Meraktan aldıklarım hariç hiçbir karikatür dergisini takip etmedim. Karikatürlere Ankara'ya gelirken otobüste cam kenarında baktım, şu kutuplara giden arap harika yaa. :) . Uzun yazıları okumayı sonraya bıraktım. Karikatürler anlamlı, tarafsız olmuş. Tahribat'tan güzel konular bulacağınıza eminim. 
     2. Sayısını imzalatmaya geliriz Hocam, Esnaf Sarayı'ndaymışsınız..

ERERESEL tarafından 28/Oca/13 13:02 tarihinde düzenlenmiştir

Bir yalanın öyküsü bin gece söylenir.Bir doğru için yardan da serden de geçilir.Hile bir zehirdir,kıvrandırır kişiyi.Hile ile iş gören mihnet ile can verir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    peace
    peace's avatar
    Erkek
    ERERESEL bunu yazdı

Sabaha karşı saat 3'te Eskişehir otogarında buldum, aldım. Meraktan aldıklarım hariç hiçbir karikatür dergisini takip etmedim. Karikatürlere Ankara'ya gelirken otobüste cam kenarında baktım, şu kutuplara giden arap harika yaa. :) . Uzun yazıları okumayı sonraya bıraktım. Karikatürler anlamlı, tarafsız olmuş. Tahribat'tan güzel konular bulacağınıza eminim. 

sağolasın hocam :) beğendiğine sevindim :) gel her zaman bekleriz :) umarım benmde orada olduğum bi tarihte gelirsin :)

Hi!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cordelian
    cordelian's avatar
    Banlanmış Üye
    Homo
    peace bunu yazdı
    ERERESEL bunu yazdı

sağolasın hocam :) beğendiğine sevindim :) gel her zaman bekleriz :) umarım benmde orada olduğum bi tarihte gelirsin :)

Hoca  PDF yapip mail olarak atabilirmisin ulke disindakiler icin ? Parasini duzenli gonderelim her ay havale ile eger seversek.

Soz gondermicem baska kimseye.Posta parasi pahali cok.Mumkun mu ? Sen parayi almadan hesabina gondermezsin sayiyi olur biter.Nasil yapalim bu isi ? ya da direk ilerki 5 sayi icin odeme yapsak? ya da ne bileyim download edilemiyecek bir linkten okuyabilsek ?

cordelian tarafından 28/Oca/13 17:51 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3596 Toplam Mesaj: 35