Casper Bilgisayar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Caspes vs ... Aynı özellik Laptop arasında 200 lira fark oluyor neden ? çin malı fln diyenlere hangi ekran kartı turkiyede üretiliyor.neden bu fark

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

aynen bugün bende baktım bir tane.. güzel bir makinaydı ama çok uygundu fiyatı neden böyle fark oluyor :S

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

ben de bu farkı şurdan anlamıştım....bilgisayarım-sağtık-özellikler-derecelendirme...burda işlemcinin saniye başına işlem sayısı-ram in saniye başına işlem sayısı-grafik performansı-oyun grafik hızı-disk veri aktarımı ...die bişey var...bu pc nin genel performansını gösteriyor..benim makine casperda bu bileşenlerin hepsi düşük....yani alınacak pc nin 4 gb ram olmasının yada ekran kartının şu kadar yüksek olmasının yanında pc nin performansı da önemlidir....

imza imza dedik ne yazsam diye düşünüyorum amk kaldırın geri
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cracker
    cracker's avatar
    Erkek

Bak ben şu Casper i  4 gun once 1530TL ye aldım.kampanyada..5 gün once aynı ürün 1712 Tl idi. 35gün once 2000 Tl idi.kaçırma.

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vti740a-core-i7-740qm--1.73ghz-6gb-ddr3-640gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt335m-1.3cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=47572

performans 7,6

ekran kartı hariç diğer ozellikler güzel. hızlı. fiyatının düşük olması sadece laptopu saran malzemesinin kalitesiz olmasından.

tavsiye ederim.

Sana Verilecek En İyi Ceza Kısasa Kısastır, Şiddetli Bir Ceza Şehvete Esir Olanı Gaflet Uykusundan Uyandırır.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    malzeme kalitesinden biraz düşürüyorlar ve çinde işçi maliyeti daha az olduğu için de fiyatları düşük tutabiliyorlar.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alibaba
    alibaba's avatar
    Erkek

PoLLBuLL bunu yazdı:
    -----------------------------
    malzeme kalitesinden biraz düşürüyorlar ve çinde işçi maliyeti daha az olduğu için de fiyatları düşük tutabiliyorlar.

elimde 3 kusur yıldır casper nirvana var,türk malı ve hiç sorun yaşamadım.

Rakı, şarap içiyorsam sana ne, Yoksa sana bir zararı içerim. İkimiz de gelsek kıldan köprüye, Ben dürüstsem sarhoşken de geçerim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

cracker bunu yazdı:

Bak ben şu Casper i  4 gun once 1530TL ye aldım.kampanyada..5 gün once aynı ürün 1712 Tl idi. 35gün once 2000 Tl idi.kaçırma.

http://www.vatanbilgisayar.com/casper-cn-vti740a-core-i7-740qm--1.73ghz-6gb-ddr3-640gb-15.6-dvdrw-1024mb-gt335m-1.3cam-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=47572

performans 7,6

ekran kartı hariç diğer ozellikler güzel. hızlı. fiyatının düşük olması sadece laptopu saran malzemesinin kalitesiz olmasından.

tavsiye ederim.

Win7 ultimate 64 bit kur hocam tadı çıkmaz yoksa o  dizüstünün ;)

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PoLLBuLL
    PoLLBuLL's avatar
    Erkek
    alibaba bunu yazdı:

PoLLBuLL bunu yazdı:

elimde 3 kusur yıldır casper nirvana var,türk malı ve hiç sorun yaşamadım.

hocam bende de var casper masaüstü hatta 5-6 yıldır gidiyor.ben gitmez demedim zaten.

You are a man of many colours. but i, motherfucker, am the rainbow
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

bütün çin malları aynı değil samsung da üretimi çinde yapıyo pıranha da :)

BU ALANA REKLAM ALINIR . her hakkım saklıdır®™ █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VisualBoy
    VisualBoy's avatar
    Erkek

teknik servis sıfırın altında...

HolyOne'a ulasinca, bildirecegim...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BauerAir
    BauerAir's avatar
    Erkek
    elımde 2 yıldır var ancak 1 kere servıse gıttı fan calısmıyordu değistı geldı ancak yıne cok ses cıkarıyor asırı ısınyor

Bauer
Toplam Hit: 1848 Toplam Mesaj: 17