folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Çekirdek Paketinin İçinden Çıkan Sigara?- [Gelisme-1]

Çekirdek Paketinin İçinden Çıkan Sigara?- [Gelisme-1]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Büyük ihtimalle yanlışlık olmuştur. 7 yıllık kuruyemiş imalatında çalıştım,şöyle ki;işçi iş güvenliği ayakkabısı giyer bunun tabanında geniş yarılarını vardır, sigara izmariti sığacağı kadar. Eleman yürürken bile o izmarit yarığa girer imalathanede illaki düşer. Yere düşen çekirdek fıstık falan süpürülüp tekrar paketleme makinasında konur. Haliyle izmarit farkedilmez ise size kadar gelir. Sadece izmarit değil bilimum yabancı maddeler pakete karışır. Ha işin piçliğide olabilir onu bilemem. 

Tazminat falan konusuna gelirsek peşini bırakma derim ben. 

Not :piyasadaki en temiz firmalar peyman ve tadım'dır. 

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Büyük ihtimalle yanlışlık olmuştur. 7 yıllık kuruyemiş imalatında çalıştım,şöyle ki;işçi iş güvenliği ayakkabısı giyer bunun tabanında geniş yarılarını vardır, sigara izmariti sığacağı kadar. Eleman yürürken bile o izmarit yarığa girer imalathanede illaki düşer. Yere düşen çekirdek fıstık falan süpürülüp tekrar paketleme makinasında konur. Haliyle izmarit farkedilmez ise size kadar gelir. Sadece izmarit değil bilimum yabancı maddeler pakete karışır. Ha işin piçliğide olabilir onu bilemem. 

Tazminat falan konusuna gelirsek peşini bırakma derim ben. 

Not :piyasadaki en temiz firmalar peyman ve tadım'dır. 

Simbat mimbat neyse de Peymandan cikinca sasirdim hocam. 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Tadımdan başkası yalan abi ben farklı bir marka tüketemiyorum özellikle çekirdeği çok iyi..

Kendine İyi Bak ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

bu yaz bana da çay paketinin içinden çıkmıştı umursamadım hiç

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    DE5TROY3R bunu yazdı

İnternette baktığım kadarıyla Tadım hariç diğerlerinden çıkmış;

Bu markalari zaten gectim hocam ben peymani temiz bilirdim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Ah be hocam niye boyle yaptın ki. On numara bi is yakaladin. Bunlar insan sağlığıyla oynayan durzuler. Simdi hatan  yüzünden bu dünya onlara kaldı. Çekirdek aldın ve fişini almadin oylemi. Mahkeme ispatla derse fiş yok nasıl ispatlayacan. Çekirdekle izmariti tavanın içinde tuzlayarak kendinde harmanlamissin diyebilir mahkeme. Fiş olsaydı acarsin tazminat davası banada uç beş artik neyse fıslardın hocam. Ama olsun çok geçmiş olsun hocam. Selamlar

Işık Savaşçısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    DE5TROY3R bunu yazdı

İnternette baktığım kadarıyla Tadım hariç diğerlerinden çıkmış;

Bu markalari zaten gectim hocam ben peymani temiz bilirdim

Offf midem alt üst oldu hocam fare simbatin icindenmi çıkmış.sihirli caydanligindanmi  cikmis

Işık Savaşçısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    d3lete
    d3lete's avatar
    Erkek
    piiiranha9242 bunu yazdı

- Bedava çıkmış hacü weqweqe,,  şeklide benzeri bir konuya cevap atan arkadaş vardı 6 saat yemişti o arkadaşa selam olsun

Konuyla ilgili söyleyeceğim peşini bırakma, nerelere başvurman gerekiyorsa başvur. 

O bendim , daha sonra müride o firma kolilerce ürün yolladı boşyere ban yedim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    Kurtismail bunu yazdı

Ah be hocam niye boyle yaptın ki. On numara bi is yakaladin. Bunlar insan sağlığıyla oynayan durzuler. Simdi hatan  yüzünden bu dünya onlara kaldı. Çekirdek aldın ve fişini almadin oylemi. Mahkeme ispatla derse fiş yok nasıl ispatlayacan. Çekirdekle izmariti tavanın içinde tuzlayarak kendinde harmanlamissin diyebilir mahkeme. Fiş olsaydı acarsin tazminat davası banada uç beş artik neyse fıslardın hocam. Ama olsun çok geçmiş olsun hocam. Selamlar

Kredi karti extresi kabul olmuyor mu hocam :(

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Kredi karti extresi kabul olmuyor mu hocam :(

Niye sıkıntı yapıyorsun . Aynı yerden 1 paket daha al .al sana fiş . 

Hatta üstüne şöyle dersin geçen gün 1 paket aldım çok lezzetli idi . O yüzden bir daha aldım ama bundan izmarit çıktı .

samaccc tarafından 28/Kas/17 00:52 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 10068 Toplam Mesaj: 54
tazminat