folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Çekirdek Paketinin İçinden Çıkan Sigara?- [Gelisme-1]

Çekirdek Paketinin İçinden Çıkan Sigara?- [Gelisme-1]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    orheyn bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Ah be hocam niye boyle yaptın ki. On numara bi is yakaladin. Bunlar insan sağlığıyla oynayan durzuler. Simdi hatan  yüzünden bu dünya onlara kaldı. Çekirdek aldın ve fişini almadin oylemi. Mahkeme ispatla derse fiş yok nasıl ispatlayacan. Çekirdekle izmariti tavanın içinde tuzlayarak kendinde harmanlamissin diyebilir mahkeme. Fiş olsaydı acarsin tazminat davası banada uç beş artik neyse fıslardın hocam. Ama olsun çok geçmiş olsun hocam. Selamlar

Kredi karti extresi kabul olmuyor mu hocam :(

Niye sıkıntı yapıyorsun . Aynı yerden 1 paket daha al .al sana fiş . 

Hatta üstüne şöyle dersin geçen gün 1 paket aldım çok lezzetli idi . O yüzden bir daha aldım ama bundan izmarit çıktı .

Hocam tarih falan belli firmaya mail attim

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kurtismail
    Kurtismail's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    orheyn bunu yazdı
    Kurtismail bunu yazdı

Ah be hocam niye boyle yaptın ki. On numara bi is yakaladin. Bunlar insan sağlığıyla oynayan durzuler. Simdi hatan  yüzünden bu dünya onlara kaldı. Çekirdek aldın ve fişini almadin oylemi. Mahkeme ispatla derse fiş yok nasıl ispatlayacan. Çekirdekle izmariti tavanın içinde tuzlayarak kendinde harmanlamissin diyebilir mahkeme. Fiş olsaydı acarsin tazminat davası banada uç beş artik neyse fıslardın hocam. Ama olsun çok geçmiş olsun hocam. Selamlar

Kredi karti extresi kabul olmuyor mu hocam :(

İste aradığım cevap bu. Daha ne duruyorsun, ne yapayım... Helva yapsana helva yapsana ... Diye bi şarkı sözü geldi aklıma. Hocam iste bu. Kredi kartı extresinde çekirdek aldigin  cikmazmi çıkar valla. O esnada sadece çekirdek almissan ve fiyatını işlemişse extresine iste ispat diye ben buna derim. Ama çekirdekle birlikte biseylerde almissan ve hepsinin hesabi tek hesap diye extreye islenmisse  birşey çıkmaz bu davadan derim hocam. 

Işık Savaşçısı...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

5 paket çitlekle adammi kandiracaklar ama soyle birsey daha var hic olmazsa ilgililer..

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Peyman sözünde duran bir firma. :) Boş yok yazıp içine şöyle kupon koyuyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opsiyonel
    opsiyonel's avatar
    Erkek

adamlar en azından ilgilenmişler malesef Türkiyede böyle şeylere önem verilmiyor ben iş kazası geçirdim sol elim neredeyse kullanamıyorum 10.000 tl tazminat ödediler 6 yıl mahkeme sürdü

imza
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    opsiyonel bunu yazdı

adamlar en azından ilgilenmişler malesef Türkiyede böyle şeylere önem verilmiyor ben iş kazası geçirdim sol elim neredeyse kullanamıyorum 10.000 tl tazminat ödediler 6 yıl mahkeme sürdü

hocam bim den haksız yere kovulan bir abi de baya uğraşmıştı 10 bin tl tazminat birde sigortasının bir bölümünü ödemişlerdi sonra.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    orheyn bunu yazdı

Gelisme-1 

28.11.2017 - Sirketin bolge dagitim yetkilileri Derya hanim ve Nezih bey ile yuz yuze gorusuldu. (Ayak ustu 15dk)

Sonuc: Kasitli olarak bir iscinin yapmis olabilecegi soyleyip, hediye verdiler. 

almayaydıınız iyiydi.

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Peyman sözünde duran bir firma. :) Boş yok yazıp içine şöyle kupon koyuyor.

Böyle dolu olmaz olsun..!

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Adamlar özür dilemiş, senin "yedikten sonraki mide bulantın" da ciddi bir hastalık veya yatarak tedavi gerektirecek bir durum oluşturmamış anladığım kadarıyla. Mide bulantısı sebebiyle doktora gidip bir tedavi de görmemişsindir, tiksindiğin için miden bulanmıştır. Adamlar sana güzellik olsun diye hediye paketi de göndermişler.

Ya adamların dediği gibi birisi bilerek atmıştır, ki bu firmanın kendi içinde çözeceği birşey. Senden geri bildirim gelmesi kendilerini kontrol etmeleri için iyi olmuş. Yada yanlışlıkla düşmüş ki bu da firmanın kendi içinde düzelteceği birşey. Sanki 10 paketten birinde sigara çıkıyor.

Buna rağmen hala tanıdık avukat var mı diye soruyorsun. Eğer amacın markanın senden para kazanmamasıysa hediyeleri almayıp, tekrar peyman ürünü almazsın. 

Eğer amacın o çekirdeğe verdiğin paranın geri iadesi ise buna mahkeme açman çok saçma hemde devletin vaktini gereksiz çalmak olur, ayaküstü konuşurken söylesen al şu 5TL'yi diye adam cebinden çıkarıp verirdi. Hala avukatla tazminat davası açıcam vurucam kırbacı demek sadece bağcıyı dövmek olur benim gözümde.

Bence boşuna ne kendi canını sık, nede kendi vaktini boşa harcama. Hala içinden sigara çıkan poşetten çekirdek yemediğine göre bir problem yok.

Edit: PM ile mesaj atıp senin başına gelse naparsın diyenler oldu: İçinden sigara çöpü çıkınca o ağzımda çekirdek varsa çıkartırdım, poşeti de çöpe atardım. Zaman herşeyden kıymetli. Boşa harcamayın, daha yararlı işler yapın.

İmza: Peyman Türkiye İnternetten Müşteri Şikayetlerini ve Sorunlarını Bulma ve Çözme Yetkilisi NoktalıVirgül

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Adamlar özür dilemiş, senin "yedikten sonraki mide bulantın" da ciddi bir hastalık veya yatarak tedavi gerektirecek bir durum oluşturmamış anladığım kadarıyla. Mide bulantısı sebebiyle doktora gidip bir tedavi de görmemişsindir, tiksindiğin için miden bulanmıştır. Adamlar sana güzellik olsun diye hediye paketi de göndermişler.

Ya adamların dediği gibi birisi bilerek atmıştır, ki bu firmanın kendi içinde çözeceği birşey. Senden geri bildirim gelmesi kendilerini kontrol etmeleri için iyi olmuş. Yada yanlışlıkla düşmüş ki bu da firmanın kendi içinde düzelteceği birşey. Sanki 10 paketten birinde sigara çıkıyor.

Buna rağmen hala tanıdık avukat var mı diye soruyorsun. Eğer amacın markanın senden para kazanmamasıysa hediyeleri almayıp, tekrar peyman ürünü almazsın. 

Eğer amacın o çekirdeğe verdiğin paranın geri iadesi ise buna mahkeme açman çok saçma hemde devletin vaktini gereksiz çalmak olur, ayaküstü konuşurken söylesen al şu 5TL'yi diye adam cebinden çıkarıp verirdi. Hala avukatla tazminat davası açıcam vurucam kırbacı demek sadece bağcıyı dövmek olur benim gözümde.

Bence boşuna ne kendi canını sık, nede kendi vaktini boşa harcama. Hala içinden sigara çıkan poşetten çekirdek yemediğine göre bir problem yok.

Edit: PM ile mesaj atıp senin başına gelse naparsın diyenler oldu: İçinden sigara çöpü çıkınca o ağzımda çekirdek varsa çıkartırdım, poşeti de çöpe atardım. Zaman herşeyden kıymetli. Boşa harcamayın, daha yararlı işler yapın.

İmza: Peyman Türkiye İnternetten Müşteri Şikayetlerini ve Sorunlarını Bulma ve Çözme Yetkilisi NoktalıVirgül

Cevap-1:  Konu markanin benden para kazanmamasi degil, markanin ust duzey yoneticilerine bu konunun gitmesi ve daha dikkatli davranilmasi. (Sonucta bu insan sagligi, otomasyon yazilimidaki hatalar gibi gecistirilebilecek konu degil)

Tazminat dedigimiz olay 5tl degil, sen ne demek oldugunu bilmiyosun gibime geliyor. (Cikarip cebinden vericekmis dedigine gore)

Hediyeler bana resimdeki gibi bir posette geldi, konusma guzel ve sakalasarak gecti ve ayip olmasin diye aldim. Bana hediyeyi getiren dagitimci firma, direk sirket degil. Bu konuda sen bana ALMASAYDIN diyemezsin.

Toplam Hit: 10069 Toplam Mesaj: 54
tazminat