folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Çekirdek Paketinin İçinden Çıkan Sigara?- [Gelisme-1]

Çekirdek Paketinin İçinden Çıkan Sigara?- [Gelisme-1]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Bundan takribi 5 sene önce benzer durum başıma geldi. Ülker çokonat tan kıl çıkmıştı. Yazdım Ülker e sizi şikayet edeceğim dedim.

Aradılar beni iş yerime kadar geldiler. 1 Poşet dolusu da Ülker ürünleri getirmişler. Özür dilediler, paketi istediler incelemek istiyoruz dediler. Vakumlu komple kapalı ortamlarda çalışmıyoruz filan dediler. Ama hatalarını kabul de ettiler. Bende vermedim o zaman kıllı çikolatayı bunu basınla paylaşacağım ayakları yaptım, peki paylaştım mı Hayır. Olabiliyor işte insan kıllı varlık. Üzerine gitsem ne olacaktı? Bir şey olacağını sanmıyorum o yüzden kaldı o mesele. Peki hala Ülker alıyor muyum? Evet. Peki kıl çıkıyor mu? Hayır? :)

Ancak firmaların üzerine gitmek lazım etkili olması için. Kendilerine çeki düzen vermeleri için.

Not late for nothing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alicem
    alicem's avatar
    Erkek

kalır hocam. bişey de yapamazsın. hukuk para kazanmak için değil zararınızı gidermek için var

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    orheyn
    orheyn's avatar
    Erkek
    alicem bunu yazdı

kalır hocam. bişey de yapamazsın. hukuk para kazanmak için değil zararınızı gidermek için var

Hocam bilmem kaçıncı defa yazıyorum bilmiyorum ama asıl mesele para kazanmak değil firma sahibi, yönetici kısma bu olayı göstermektir. Hukuki bir işlem yapmadan sadece yazarak takmıyorlar çünkü

Toplam Hit: 10070 Toplam Mesaj: 54
tazminat