Central Park

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar,

Central Park ile ilgili bir konu acilmisti, orada yazdiklarimdan sonra pm atanlar oldu, fotograflar ile ilgili, ben de konu acayim istedim, herkes gorsun, belki ilginizi ceker. Umarim konuyu dogru yere acmisimdir. Bir nevi kulturel yaklastim olaya.

Gece ve gunduz goruntuleri de diger postlarda atayim, ilk sayfaya cok yuklenmeyeyim.

Lutfen konu sapmasin, sadece bilgilendirme amacli sorular soralim, yorumlar yapalim.

All I need is a possibility.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bir uçtan bir uca kaç dakikada yürünür hocam? 

mkyb tarafından 24/Şub/16 02:35 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bir uçtan bir uca kaç dakikada yürünür hocam? 

ben durmaksizin yurudum. Yurudum, yurudum, yurudum... 2 saat surdu, sonra park kapandi, bitiremedim. Ama eglenceler, manzaralar vs. dura dura gidersen, 2-3 gun surer icini gezmesi. hayvanat bahcesi haric. 

Bir uctan bir uca yuruyemezsin, yorulursun zaten. Kocaman bir sehri gezmek gibi birsey.

All I need is a possibility.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @mizahi çüş a.k. ne 2 saati, 3 saati:

emekleyerek 15 saniyeyi geçmiyor buralarda. başkentte. ^^/

RitmFarbRacourci tarafından 24/Şub/16 08:22 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZaZu
    ZaZu's avatar
    Erkek

burası bir sosyal alanmış ya ben zannediyorum sıradan bir park

ShutterStock Portfolio http://shutterstock.com/g/ozkan26
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Hocam biraz daha resim at :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Göründüğünden çok büyük beyler, koca bir gün sürüyor başından sonuna yürümek ama bir yürüyüşde hepsini görmüyosunuz çünkü enine de oldukça geniş.

Bikraç müze var çevresinde onlar da çok gezilesi yerler.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piskopatix
    piskopatix's avatar
    Erkek

Sagol hocam resimler icin. Bende yukardaki müridler gibi düsünüyordum bildigin park diye, ismi gecen konudan sonra vay be dedim nekadar büyükmüs.

Turkish Special Task Forces - Türkiye Fps oyunları derneği. tstfclan.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JOE
    JOE's avatar
    Erkek

Dileyen arkadaşlar google street view de dilediği gibi gezebilir, ben denedim fena olmuyor

Not late for nothing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Gökdelenlerden güneşi göremediğin, trafiğin istanbul x2 olduğu central park ile durumu kurtarmaya çalışan kent :D

gidip gezmemiştim ama bilmiyordum müzelerin falan olduğunu. 

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
Toplam Hit: 3331 Toplam Mesaj: 23
central park