folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder CIA'e İş Başvurusunda Bulunmak...

CIA'e İş Başvurusunda Bulunmak...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Beyler sitede https://www.cia.gov/tr/ kariyer bölümü var, bir de üstüne online başvurun gibisinden bir şeyler yazmışlar ama sitenin içinde dolanıp durdum gene de https://www.cia.gov/cgi-bin/comment_form.cgi sayfasındaki formdan başka form göremedim. Nasıl başvurabilirim ben bu adamlara? :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Forum harbi geceleri kafayı yiyor :D

Başvuru formunu bulamıyor,başvuracam diyor ne diyelim yeni işin hayırlı olsun hocam :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    COURAGE_x
    COURAGE_x's avatar
    Erkek

Bu tahribat geceleri neden böyle arızaya bağlıyor:)

Altın'ı olan kuralı koyar,kuralı koyan altın'ı alır!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyla biraz alakasız olacak ama anlatmak istedim.

2010 yazıydı büyük ihtimalle, MI6'in kariyer bölümünde yazılım mühendisleri icin is ilanı vardı, tasagına basvurmustum.

kısa bir süre sonra +44'lü bir numaradan arama geldi, evde tektim, yabancı bir kadın sesi, bir seyler sordu bana ama hatırlamıyorum su an gercekten, zaten hızlı konustugu icin ne dedigini de pek anlamamıstım, adımı filan söylemisti, yanlıs oldu sanırım deyip kapamıstım telefonu.

neyse, banlanan 7-19 vardı siteden, bilirsiniz, ona verdim numarayı ingilizcesi iyi diye. kadın buna "numarayı nereden buldunuz" diye sormus, o da kendisini abim olarak mı ne tanıtmıstı, kadın "size bilgi veremeyiz, kardesiniz / kuzeniniz bizimle irtibat kurmalı" diyerek sonlandırmıstı konusmayı.

+44 de londra'nın kodu cıkmıstı, o numara kayıtlı duruyordu rehberimde ama bir islem sonucu rehberime belli bir zamandan sonra eklenen numaraların tamamı silinmisti, o da bu numaralardan biriydi.

bu da böyle bir anımdır.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CAgAtAy
    CAgAtAy's avatar
    Erkek

Belirli konumlara cevaben özgeçmişinizi çevrimiçi (online)  göndermenizi öneririz.

Special Agent salary: $74,872 - $155,500

iyiymiş :D

CAgAtAy tarafından 06/May/13 01:35 tarihinde düzenlenmiştir

Lider doğru işleri yapar; Yönetici işleri doğru yapar;
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    COURAGE_x bunu yazdı

Bu tahribat geceleri neden böyle arızaya bağlıyor:)

Hocam meğer türkçe sayfada başvuru sayfası yokmuş ibneler de bunu hiçbir yere yazmamış. Ben de diyorum ki nerede bu form :D

Başvurmak isteyenler için : https://www.cia.gov/careers/opportunities/cia-jobs/index.html#Security ben çok aradım siz aramayın :D

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    CAgAtAy bunu yazdı

Belirli konumlara cevaben özgeçmişinizi çevrimiçi (online)  göndermenizi öneririz.

Uyumadın mı la sen yarın okul var

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

MİT varken neden CIA e çalışayım ? Milliyetçiyim, kanıma da dokunur böyle şeyler. Faydam dokunucaksa, önce bi vatanıma milletime dokunmalı bence. 

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı

konuyla biraz alakasız olacak ama anlatmak istedim.

2010 yazıydı büyük ihtimalle, MI6'in kariyer bölümünde yazılım mühendisleri icin is ilanı vardı, tasagına basvurmustum.

kısa bir süre sonra +44'lü bir numaradan arama geldi, evde tektim, yabancı bir kadın sesi, bir seyler sordu bana ama hatırlamıyorum su an gercekten, zaten hızlı konustugu icin ne dedigini de pek anlamamıstım, adımı filan söylemisti, yanlıs oldu sanırım deyip kapamıstım telefonu.

neyse, banlanan 7-19 vardı siteden, bilirsiniz, ona verdim numarayı ingilizcesi iyi diye. kadın buna "numarayı nereden buldunuz" diye sormus, o da kendisini abim olarak mı ne tanıtmıstı, kadın "size bilgi veremeyiz, kardesiniz / kuzeniniz bizimle irtibat kurmalı" diyerek sonlandırmıstı konusmayı.

+44 de londra'nın kodu cıkmıstı, o numara kayıtlı duruyordu rehberimde ama bir islem sonucu rehberime belli bir zamandan sonra eklenen numaraların tamamı silinmisti, o da bu numaralardan biriydi.

bu da böyle bir anımdır.

amk ingilizcen yok mi6'e başvuru yapıyon

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Tnrsk bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

yok ben cok ciddi düsünmüstüm aslında basvururken.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Andrei bunu yazdı
    Tnrsk bunu yazdı
    Andrei bunu yazdı

yok ben cok ciddi düsünmüstüm aslında basvururken.

La bu gece iyi gülüyorum ha :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
Toplam Hit: 6366 Toplam Mesaj: 45