Çiğköfteci Açma Maliyeti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

3 bin cigkofteciye+ bin iki bin tl civari masa sandalye ye mal olur.

adam senden aldigi 3 bin lira ile

ilan brosur basar,reklamini yapar,buz dolabi verir, ilk satacagin 50 kg cigkofte ve lavas marul vs verir

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    GusFring bunu yazdı

Marka "Çiğ Köfteci Sait" mi hocam, çok güzel çiğköfte yapıyor amk.

yok hocam pan.

ankara menşeili firma. çok güzel yapıyorlar.

benim düşündüğüm yerde lise var, üniversite yurdu var 2 tane. ve çiğköfteci yok. :D

ohaaa öyle biyer bulduysan hiç düşünme kıy paraya güzel bi yer aç

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Yer çok önemli.

izmirde her yerde battalbey ve battalzade var battalbey daha iyi gibi ama hepsinin tadı farklı aynı merkezden gelmesine rağmen mesela arkadaşlar ege üniv manisa kavşağında , yeni açılan kız yurdunun önünde battalbey devraldılar motor flan herşey dahil.

Marka parası vermiyorsunuz

200 TL broşür köfte felan ilk sefer sonra bittikçe alıyorsunuz

1 Kilo çiğköfte = 4 TL

köftenin yanında verdiğin su ve meşrubat (ayran kola vs ) markası da önemli mesela yazın sırf erikli su sattığın için 

abi tüm marketler damla satıyor diye günde kaç kişi su almaya gelmişti.

Ayran içinse yörsan iyi gibi (en azından benim damak tadıma da uyuyor)

merkezi bir yerde iseniz yemeksepetinede kaydolun eğer dükkanda 2 kişi olabiliyorsanız moto kurye de koyun

bulunduğunuz yerde 4 köfteci olabilirsiniz ama millet sizden alır bazı şeyleriniz artı olursa. fiyattan kısmanızı önermiyorum

2 TL köfte , 2.5 TL ayran + köfte.

(eskiden 5 bin tl isim ücreti ödüyordunuz oyüzden devredilen mekanlar 10 bin tl ye felan bırakıyordu)

Her yer köfteci oldu ama piyasada nasıl ki her yer pizzacı dönerci abi millet yiyor , öğrenci özellikle hem ucuz hem cazip geldiği için fiyatı uygunsa herşeyi yer.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

Maliyeti bilmiyorum ama aşağıdaki konudaki çiğköfteci gayet iyi.

Haftalardır sıcak fırsatlarda üst sırada.

http://forum.donanimhaber.com/m_58622948/tm.htm

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek

hocam ömer aybak var bide hiç deneme fırsatım olmadı ama deneyen varsa yorum yaparsa iyi olur, fazla şubesi yok henüz sanırım. http://www.adiyamancigkoftecisi.com/bayiol.asp . Sait zaten birsürü, insanlar artık farklı lezetler arıyor (en azından çevremde böyle). Yeni açılan yere denemeye gidiliyor kesinlikle, burda tatlıses var 1 tane, sait desen belki 50 tane. ilk gelen müşteriyi elinde tutabilirsen bu iş olur gibi geliyor bana. 2 sene önceki gibi kazandırmaz belki ama yine de düşünülebilir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    real_agabey bunu yazdı

Maliyeti bilmiyorum ama aşağıdaki konudaki çiğköfteci gayet iyi.

Haftalardır sıcak fırsatlarda üst sırada.

http://forum.donanimhaber.com/m_58622948/tm.htm

valla hocam hiç aklımda yoktu ama bu markayı göz önünde bulundurcam bugün arayım şartlar neymis öğreneyim. sitelerindeki şartlar çok cazip geldi. ama hiç yemedim tadını bilmiyorum.

simdi arkadaşlar. benim düşündüğüm yerde 1 yıl önce myo açıldı. onun haricinde 2 tane devlet yurdu var(üni). hemen 100 m arkasında lise var.

düşüdüğüm yerin 100m karşısında bir yurt, 50-60 m karsısında bir yurt var. dediğim gibi diğer cephedede lise var.

ve bu bahsettiğim alanda çiğköfteci yok. normal dönerci filan var ama çiğköfte yok. yani var 1 tane ama oda bu dediğim bölgeden uzak. ben tam öğrencilerin ortasına kurmayı düşünüyorum.

yalan yok. çok büyük paralarla girmeyi düşünmüyorum. zaten ben bu işi de kendi has işim olarak görmüyorum. ben dükkanı açıp içini doldurum tanıdığım bir akrabama verip maaşla işletmesini sağlamayı düşünüyorum.

çiğköfteciyi 1 seneye kadar destekleyebilirim gelir olarak,  bölgede tutunabilmesi için. yani çıkacak problemleri elimden geldiğince çözecek kazancım var.

benim amacım hava parası, yada marka parası vermeden girmek bu işe. ona göre marka bakıyorum.

pan markasını düşünüyorum. çiğköftesi, acı sosu filan çok güzel.

ama yinede başka markalarıda araştırıyım.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcuk
    Fcuk's avatar
    Erkek

Samsat Çiğköfte de iyidir. Bir görüş derim.

Hoop.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

çiğköftemiss yetkilisi ile görüştüm. baya bilgi verdi.

isim, marka, tabela, telif vs ücreti almıyorlarmış.

istanbul merkezliymiş, çiğköftenin yanına istenirse ayrıca lavaş eklenebilyormş. kargo ile vakumlu şekilde bozulmadan gönderiliyormuş

kilo sınırı yok. ister 1 ister 10 kilo alabilyorsn.

reklam broşür filan onlardan.

dh de baya tutulmuş konuları. yiyenlerde memnun kalmış. ankara denk gelsede bi tatsak nasılmış diye.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

konsepti lüx yap gelene gidene göre şerbet dök güleryüzlü ol paraya para demeezsin bulunduğun yerde,türk milleti farklıdır hocam verdiğin çiğ köftenin yanında mekanda yiyene tabakda 1 adet salatalık turşusu ver ona bile mutlu olur.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

konsepti lüx yap gelene gidene göre şerbet dök güleryüzlü ol paraya para demeezsin bulunduğun yerde,türk milleti farklıdır hocam verdiğin çiğ köftenin yanında mekanda yiyene tabakda 1 adet salatalık turşusu ver ona bile mutlu olur.

aynen hacı çok haklısın bu konuda. ben kendim gidiyrum pana. extra sos koyduruyorum. adam hiç şey yapmadan bol bol koyuyo. harbi mutlu oluyorum. hepde ordan yiyorum.

dediğin gibi turşu filan kaçı kaç para mk.

Toplam Hit: 15352 Toplam Mesaj: 51