folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Çinliler Cani Mi - Gıda Alışkanlıkları (Hassas Konu)

Çinliler Cani Mi - Gıda Alışkanlıkları (Hassas Konu)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    arkinfes
    arkinfes's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Bazı müritler istakoz yemenin kötü olduğu gibi yargıya varmış. Neden yenmesin ki? ya da yengeç?

Not: bu arada ikisini de yemedim henüz ama merak ediyorum açıkcası

istakoz canlıyken pişirilir de ondan

e öldükten sonra pişirilirse olmaz mı ki? yani şahsen ben yiyeceksem kendim pişirip yeme taraftarıyım. O nedenle ölü alıp pişiririm. Ama canlı pişirilme olayı açısından haklısınız.

Do majör soylu ve açık sözlü , Do minör patetik , Re majör parlak , Re minör melankolik , Mi bemol majör soylu ve patetik , aydinlik ama soylu ve karamsar tonmu lazim ozaman; mi majör , Mi minör doğanin ilk minör tonu olmasina karsin biraz melankoliktir , Fa majör karışıktır , Fa minör hepsinden patetiktir , Fa Diyez majör iste güçtür çünkü degiştirgeçlerle asiri yuklenmistir , Si majör parlak ve oyun bozannn :))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Olaya nereden bakarsan bak istediğin ırkı dini milleti çekip cekistir hepsi aynı bok... İnsan denilen yaratık bu gezegenin başına gelmiş geçmiş en büyük felakettir.

DeepInside tarafından 25/Mar/20 22:48 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rahmandaburda
    rahmandaburda's avatar
    Homo

Yenilen hayvanın acı çektirilerek öldürülmesine karşıyım. Kızılderililer ler gibi Doğa Ana'ya inanıyorum, hayvan mümkün olduğunca acısız öldürülmeli ve bize besin olacağı için kendisine teşekkür edilmelidir. İnsan zaten cani değilse veya özenti değilse(yani kendi ise) veya bu işi meslek haline getirmediyse o hayvan kesince kalben bi teşekkür etmek gelir içinden, bi can gidiyor orda, sen doyasın diye.

1 mkyb gitsin yerine 20 Pakistanlı'nın bu ülkeye gelmesini kabul ediyorum. Pakistanlılar terbiyeli insanlar ayrıca da kültürümüze ayak uydurmaya çalışıyorlar, bu konuda oldukça çaba gösteriyorlar. Misal Afganlar öyle değil, yine Afganlar da terbiyeli insanlar 1 mkyb gitsin 2 Afganlı gelsin. Ama bu Afganlar darülharpcı yinede inanıyorum ki, kültürümüzden kısa sürede etkilenip ayak uydurucaklar. 1 mkyb gitsin 25 Moğol gelsin, şu budist olanlardan, çok saygılı insanlar, şimdiye kadar bir terbiyesizliklerine şahit olmadım. 1 tane yamyam gelsin, 1 tane mkyb gitsin ülkeden. Niyet önemli benim için; Yamyamların insanları yemesine karşı değilim. Ama insanların anasına, bacısına sövülmesine karşıyım. O yüzden mkyb gitsin. Yerine her millet den en az 1 kişiyi kabul edebilirim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    arkinfes bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

Bazı müritler istakoz yemenin kötü olduğu gibi yargıya varmış. Neden yenmesin ki? ya da yengeç?

e öldükten sonra pişirilirse olmaz mı ki? yani şahsen ben yiyeceksem kendim pişirip yeme taraftarıyım. O nedenle ölü alıp pişiririm. Ama canlı pişirilme olayı açısından haklısınız.

canlıyken pişirirsen zehrini salmıyor, ölüyken pişirirsen son yemeğin olur. yalnız son yemeğini lezzetli yemiş olursun zehrinin farklı bir lezzeti varmış.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Çinlilerde mide diye bişey yok mk cenin çorbası en lüks restoranların menülerinden.Ceninde insan cenini mk biara 2 çocuk yasaklanınca kadınlar aldırıyordu ya da ilaçla zorla düşük yapıyorlardı ordan çıkan ceninleri toplayıp çorba yapıyorlardı kodumun yamyamları.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Olaya nereden bakarsan bak istediğin ırkı dini milleti çekip cekistir hepsi aynı bok... İnsan denilen yaratık bu gezegenin başına gelmiş geçmiş en büyük felakettir.

Ya sen benim içime kaçmıssın, ya ben senin 😂

Bir ekin tarlası nasıl çekirge sürüsünün tecavüzüne uğruyorsa, dünyanında başına gelen insan açısından odur. Açın okuyun homo sapiens denilen güya zeki yaratığın ayağının basıpta kurutup yokmediği coğrafya var mı ❓

Yani Thanos dayı benden insaflı ve merhametli ona göre,ben olsam bu insanlığın ve ben zekiyim diye gezen her canlının alayını buharlaştırırım.

Benimde insan olmam bu gerçeği değiştirmiyor.Bende aynı bokum.

Bilmem kaç bin sene evvel insan kesmek normaldi, şimdi anormal ise

Bundan bilmem kaç bin sene sonra herhangi bir canlı yemek anormal olacak. Çinliler iğrençlik ve canilik yapmıyor.

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

@Deepinside @siberturk

Dün can sıkıntısından Matrix ı izliyordum.. 

Ajan simit Morfeusu sorguya çekiyordu 

Aynen hastalıktan başka bi bok değilsiniz 

Âdil eşitlikçi bir matrix yaptık bünyeniz kaldırmadı illa ben dediniz babında..geydiriyordu..

Aynen 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı

Parazitoloji  dersi alırken hocamın dedıgı bır laf vardı unutmam.

domuz eti hakkında ; Domuz Eti, kirli durgun su gibidir ,her türlü bakterinin çoğalması için ,uygun şartlara sahiptir.

Cok ıyı sekılde Pişirilmelidir.

hayvanın Kanı akıtılmalıdır. akıtıl'madıgı takdırde ıyı pişmediği, protein yapısının bozulmadıgı anlar olabılıyor .istediğin virüsü, bakteriyi yut, midene gitsin, mide asidi yapısı gereği parçalıyarak fagoside ediyor. Fakat varsayalım kı Ağzında/Yemek Borunda kaldı, açık yara var, çoğaralak metabolizmaya dahil olabiliyor. sıkıntılar, buradan kaynaklanıyor .

Vahşi Hayvanlara da özellikle dikkat edilmeli . Sokak Köpeği hertürlü korona,karma aşıları vs aşıları yapmadan yaşıyor, gençlik hastalıgına yakalanmıyor ,ama evde cok ıyı mamalarla besledıgın hayvan, dış ortamdan izole oldugu ıcın hastalıklara karşı Bağışıklık edinemiyor ; örnek verıyorum tifüs , veba ..vs ölümcül hastalıklarla yasayan bır hayvan varken, dıgerı griple ölebiliyor.

Afrika ya da Avustrualyada ya da baska bır Ada Ülkesınde gunumuz ınsanları ıle temas etmeyen, para nedır bılmeyen, izole toplumlara insan gıtmesını yasaklamıslardı , en ufak nezle bile ölümlerine sebep olabılıyordu.

korona'dakı durum da biraz böyle, tez zamanda hastalığa iyi gelen, iyileşme sürecini çok hızlı iyileştiren Etken Maddeleri bulurlar. 

Uzun paragraf'daki detây çok güzelmiş de, son paragraf'daki pek aklıma yatmadı, ama sebebi şudur da diyemiyorum.

~@~

MutuBilir(gayet nesnel), RahmanDaBurada(ilginç); Deepİnside, SiberTurq, LTcelik; Tayga(ee yuh. cenin mi); @RetRet yengeç ve/veya istakoz'da ölüyken nasıl bir zehir oluyor?

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Megalados
    Megalados's avatar
    Erkek
    logas bunu yazdı

Bende şunu bırakayım o zaman.

the platform

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı
    arkinfes bunu yazdı

canlıyken pişirirsen zehrini salmıyor, ölüyken pişirirsen son yemeğin olur. yalnız son yemeğini lezzetli yemiş olursun zehrinin farklı bir lezzeti varmış.

Hocam hayvancağızın zehiride varmış, madem ölü iken yenilemiyor, canlı iken hayvanı ateşe atmayıda vicdanım kabul edemiyor, bence bütün dünyada bu hayvanın yenmesi yasaklansın. Zaten topu topu bir lokma bir şey, onuda yemese insan, her halde gıdasızlık çekmez.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 7307 Toplam Mesaj: 75
covid-20