Cizre'de Neler Oluyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek

Edit 

Atakan tarafından 30/Ara/14 18:57 tarihinde düzenlenmiştir

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ulan pkk yı savunmak ne zamandan beri muhalif görüş oldu amınakoyim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

http://www.milliyet.com.tr/cizre-de-otele-ates-acildi-gundem-1992097/

Cizre'de otele ateş açıldı

Cizre ilçesinde Al Jazeera Türk ekibinin kaldığı otel odasına uzun namlulu silahla ateş açıldı.

Alınan bilgiye göre, Al Jazeera Türk muhabiri Abdülkadir Konuksever ve  kameraman İlker Taş, terör örgütünün gençlik yapılanması YDG-H üyelerinin Cizre  ilçesinde HÜDA-PAR üyelerine yönelik saldırılarının ardından yaşanan gelişmeleri  izlemek üzere ilçeye geldi. Akşam konakladıkları otel odasının penceresinden görüntü almaya  çalışan Konuksever ve Taş'a otelin arkasındaki evlerin damında bulunan YDG-H  üyelerince uzun namlulu silahla ateş açıldı. Odaya 3 merminin isabet ettiği  olaydan gazeteciler yara almadan kurtuldu. 

Bu arada basın mensuplarının bulunduğu otele girmeye çalışan grubu  otel görevlileri engelledi. Gazeteciler ilçeden ayrıldı. 
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

pkk ne çabuk unuttu hizbullah'i ?,  pkklilar hizbullah lafını duyunca kacacak delik ariyordu zamaninda. şimdi yaptiklari şımarıklık şunuda söyleyim hizbullah türkiyeye giriyorz desin cizrede 1 tane pkkli kalmaz. dagdaki 4-5 bin pkklida bir bok yapamaz. adamlar uluslararasi dünyanin heryerinde militanlari var.   eskiden olsaydi gene birileri körükler türkiyeye çekerdi bu hizbullahi. güneydoğu bayram yerine dönerdi.

Lübnan'daki Hizbullah'ı kastediyorsun sanırım. İkisi bambaşka yapılar. Türkiye'deki ile alakası yok yani. Biri Şii, diğeri Sünni.

Katılıyorum, Lübnan Hizbullah'ı ile bunların hiç bir şekilde alakası yok.

O yüzden buradaki kendini Hizbullah diye nitelendiren kişilerin gücü Pkk'ye yetmez.

Lübnan Hizbullah'ı olsa amenna ama aynı grup değiller bunlar.

kürt cüneyd türkiye hizbullahıda kürtlerden oluşmuyor mu niye bölücülük yapıyorsun pkk yı savunduğun gibi hizbullahıda savunsana

bu üye banlanmalı forumun ortasında cüneyd'e tecavüzün alâsını etti ayıptır...

ayrıca hüdaparlıların yazdığına göre 5 pkklı öldü ama açıklanmıyormuş inşallah doğrudur.

Bana böyle söyleyen ne ilk kişi ne de son. Yönetimin de bir şey yapacağına inanmıyorum açıkçası.

Çokta umrumda değil böyle söylemler, muhalif olan herkes teröristtir, bölücüdür zaten.

cüneyd belki yanılıyordurum. pkk terör örgütüdür ben desteklemiyorum de yıllardır şu söz dalaşı bitsin ama sen bölücülüğü muhalefetlik adı altında yapıyorsun.

ne üyeler pkk sempatizanlığından atıldı bu siteden senin maşallahın var geçen yıllara rağmen halada banlanmadan duruyorsun.

yalnizturk tarafından 30/Ara/14 21:53 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek

Artık yolda birinin ayağına yanlışlıkla basarım diye korkuyorum dönüp FAŞİST diyecek bana diye. Bu adamlar ırkçısınız kürtleri

ayırıyorsunuz eziyorsunuz diye başladılar şimdi kendileri en ala milliyetçi en ala faşist oldu. He bunu anlayabilirler mi ? Neandertallerin

bu denli geliştiğini sanmıyorum.

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

pkk ne çabuk unuttu hizbullah'i ?,  pkklilar hizbullah lafını duyunca kacacak delik ariyordu zamaninda. şimdi yaptiklari şımarıklık şunuda söyleyim hizbullah türkiyeye giriyorz desin cizrede 1 tane pkkli kalmaz. dagdaki 4-5 bin pkklida bir bok yapamaz. adamlar uluslararasi dünyanin heryerinde militanlari var.   eskiden olsaydi gene birileri körükler türkiyeye çekerdi bu hizbullahi. güneydoğu bayram yerine dönerdi.

Lübnan'daki Hizbullah'ı kastediyorsun sanırım. İkisi bambaşka yapılar. Türkiye'deki ile alakası yok yani. Biri Şii, diğeri Sünni.

O yüzden buradaki kendini Hizbullah diye nitelendiren kişilerin gücü Pkk'ye yetmez.

kürt cüneyd türkiye hizbullahıda kürtlerden oluşmuyor mu niye bölücülük yapıyorsun pkk yı savunduğun gibi hizbullahıda savunsana

ayrıca hüdaparlıların yazdığına göre 5 pkklı öldü ama açıklanmıyormuş inşallah doğrudur.

Bana böyle söyleyen ne ilk kişi ne de son. Yönetimin de bir şey yapacağına inanmıyorum açıkçası.

Çokta umrumda değil böyle söylemler, muhalif olan herkes teröristtir, bölücüdür zaten.

cüneyd belki yanılıyordurum. pkk terör örgütüdür ben desteklemiyorum de yıllardır şu söz dalaşı bitsin ama sen bölücülüğü muhalefetlik adı altında yapıyorsun.

ne üyeler pkk sempatizanlığından atıldı bu siteden senin maşallahın var geçen yıllara rağmen halada banlanmadan duruyorsun.

Pkk terör örgütüdür ve ben hiçbir şekilde desteklemiyorum. Altını çize çize tekrar edeyim mi ? ister misin ?

Kaldı ki hiç bir yerde örgütü desteklediğimi, övdüğümü göremezsin. Buyur ara bul, bulursan şikayet et banlasınlar beni.

Ama desteklemiyor olmam devletin herşeyini onaylayacağım anlamına gelmiyor, bunu anlatıyorum da anlayan yok.

Her konuda eleştirebilirim ve bu benim en doğal hakkım.

cuneyd tarafından 30/Ara/14 23:16 tarihinde düzenlenmiştir

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Lazmania61 bunu yazdı
    yalnizturk bunu yazdı
    cuneyd bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı
    yNsr bunu yazdı

Pkk terör örgütüdür ve ben hiçbir şekilde desteklemiyorum. Altını çize çize tekrar edeyim mi ? ister misin ?

Kaldı ki hiç bir yerde örgütü desteklediğimi, övdüğümü göremezsin. Buyur ara bul, bulursan şikayet et banlasınlar beni.

Ama desteklemiyor olmam devletin herşeyini onaylayacağım anlamına gelmiyor, bunu anlatıyorum da anlayan yok.

Her konuda eleştirebilirim ve bu benim en doğal hakkım.

bunu söylemen kafidir bunu söyledikten sonra senle fikirlerin üzerinden tartışırım 

yalnizturk tarafından 30/Ara/14 23:35 tarihinde düzenlenmiştir

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek

Desteklemiyor olman herseyi onaylicagin anlamina gelmeli hoca oyle olmali.

Devletin teror orgutune , destekcilerine ve her turlu ayrilikcilara uygulicagi herturlu yontem hak ve mubahtir.

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şu nasıl bir mantıktır akıl sır erdiremedim 

bir terör örgütünü bitirmek için öbür terör örgünü desteklemek  

bu doğru bir tutum değil 

bu konuda yakasına yapışacağınız varsa devlettir terörü devlet bitirmeli arkadaşlar bir terör örgütüne diğer terör örgütünü bitirtmek mantık işi değil zira bunu zamanında devlet polsitikası olarak düşündüler önünü alamadılar 

hadi hizbullaha pkk yı bitirttin bu sefer öbür tarafta kafasına göre kafir ilan ettikleri adamı kaçırırp domuz bağı yapan elemanlar var bu dahamı hoş ? 

muz cumhuriyetimiyiz biz

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    TorNaVida bunu yazdı

Desteklemiyor olman herseyi onaylicagin anlamina gelmeli hoca oyle olmali.

Devletin teror orgutune , destekcilerine ve her turlu ayrilikcilara uygulicagi herturlu yontem hak ve mubahtir.

Allah Allah, buna mecbur muyum ? Arada ne kadar masum insanın öldüğünü biliyor musun sen ?

O ölen masum insanların çocukları da sırf intikam olsun diye dağa çıktı, biliyor musun ?

Her iki tarafında yanlış politikaları çok fazla oldu. O yüzden bu kan durmuyor.

Hiç bir suçu günahı olmadan (olsa bile yapılmaması gereken) rütbeli askerler bok yedirdi insanlara. Şimdi ben bunun nesini onaylayacağım ? Eğer burası bir hukuk devleti ise, suçu ispat edilir atılır cezaevine. Bok yedirilmez insanlara.

Bok yedirirsen eğer, o insanı da onun bütün eşini dostunu da siktin sene kazanamazsın artık. 

Ben objektif bir şekilde bunları dedikçe terörist dediniz, ister inanın ister inanmayın ama gerçekler bunlar.

Daha fazla tartışmaya girmeyeceğim. Herkese saygılar.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
Toplam Hit: 11720 Toplam Mesaj: 96