folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çocukken Yanlış Anladıgınız Şeyler,

Çocukken Yanlış Anladıgınız Şeyler,

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Keyr00t
    Keyr00t's avatar
    Erkek

edit

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozzy41g
    ozzy41g's avatar
    Erkek

haberlerdeki arşiv i biyer sanırdım, kendi kendiime ulan ne memleketmiş her olay burda çıkıyo derdim.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

ilk mastürbasyonu keşfettiğimde suç olduğunu sanıp hiçbir arkadaşımla paylaşmamıştım

ilkokul öğretmenlerimin özel insanlar olduğunu sanırdım

bütün köprüleri atatürkün yaptığını sanırdım

kelebeğin koluma konduğunda yılın en şanslı kişi olduğuma ve bana büyük bir hediye geleceğine inanırdım

ilk mastürbasyonumu elektrikli süpürge ile yaptığım acı bir gerçektir

bilgisayarın konuşan sürekli bilgisayan bir canlı olduğunu sanırdım

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Potansiyel_Virus
    Potansiyel_Virus's avatar
    Dişi

canli ve playback olayini bir turlu anlamazdim.bizimkiler bi sanatci cikip sarki soylerken,canli soylemiyor fln diyince itiraz ederdim agzi oynuyo iste soyluyo diye :)

Ucurtmalar ruzgar gucuyle degil,o guce karsi ciktiklari icin yukselirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zndmn
    zndmn's avatar
    Erkek

zalimadam bunu yazdı:
    ----------------------------

ilk mastürbasyonumu elektrikli süpürge ile yaptığım acı bir gerçektir

-----------------------------

o ne lan :S

abi bunun nasıl oldunu öğrenmek istiyorum bn ? :D

Zugzwang
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CameL
    CameL's avatar
    Erkek

Esquire bunu yazdı:

ilk aklıma gelen güneşin kendi etrafında çok hızlı döndüğünü söylemiştim. gözümüz bunu fark etmiyor diyordum. yıllar sonra ünide öğrendim doğru düşünmüşüm.

ilaçlarla yaptığım karşımlarla yeni bir şey ilaç keşfi yapacağımı düşünüyordum ama suyun donduğu zaman genişlemesini keşfetmiştim. okulda bunu söylediğim zaman baya bir kişi benle dalga geçmişti sonrasında kendi yaptıkları deneylerde benimle hem fikir oldular.

sonsuzluğun olmadığı söylemiştim. matematiksel olarak böyle bir şeyin mümkün olunmayacağını ispatlamaya çalışıyordum, mühendis teyzemde bunun olduğunu bana ispatlayamak için bir gece boyunca benimle tartışmıştı sonunda galip gelmiştim. "işlem yapmaktan kortuğunuz için kestirme olmasını istediğiniz için sonsuz diye bir sayı yaptınız ve bu sayı sonsuz değil" demiştim.

gazeteleri tersten okuyabilin insan olduğuna inanırdım bende tersten okumaya başladım. kopya zamanı çok faydasını gördüm.

derelere nasıl baraj yapılacağı konusunda arkadaşlarımızla çok tartışırdık ve o zaman bulduğumuz tekniklerin çoğunu barajlarda uygulandığını görünce çok şaşırdım ve üzüldüm. baraj yapılacak yerin seçiminden, hangi taşları nerelere koyacağımızı, su geçirmemesini nasıl sağlayacağımızı, hangi toprağın daha iyi suyu tutuğunu, su tutmaya başladığı zaman nerelerden delik açmamız gerektiğini fazlasıyla biliyorduk. irili ufaklı 30 tane barajımız  vardı. taki bir yıkana kadar.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Aha benjamin button .

Haberin var mı seni çok sevdiğimden ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

tüp bebeği hep söyle piknik tüpü sanayi tüpü gibi filan sanardım.

5kuruştan ufak paramı birimi olarak şekersiz sakız oldugunu sanardım.

çocugun hamurdan yapıldıgını sanardım. evet evet bildiğimiz su oynamalık hamur :D

iman bayıldı yemeginde imamı bayıltıp afiyetle yediklerini sanardım

kadın budu yediğim zaman anne ben insan yedim şimdi wampir mi oldum derdim.

hatırladıklarım bu kadar :)

http://www.leyladansonra.com/
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aLaNGuVa
    aLaNGuVa's avatar
    Dişi

Allahı erkek olarak düşünürdüm ve ayda yaşadığını zannediyordum yanında huriler falan :) [Tövbe Tövbe]

melek mevzusu bende şöyleydi kötü bir şey yaptığımda bak bunu yazmazsan bir daha kötü bir şey yapmayacağım hep iyi şeyler yapacağım derdim kendimce kandırırdım sonra tekrar kötü bir şey yaptığımda bunuda affet bir daha olmucak söz diye melekle pazarlığa girerdim kendimce :D

Mutlu olmak için büyük nedenlere gerek yok. Cebimde 75 kuruşum var, havada bahar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

Esquire bunu yazdı:

ilk aklıma gelen güneşin kendi etrafında çok hızlı döndüğünü söylemiştim. gözümüz bunu fark etmiyor diyordum. yıllar sonra ünide öğrendim doğru düşünmüşüm.

ilaçlarla yaptığım karşımlarla yeni bir şey ilaç keşfi yapacağımı düşünüyordum ama suyun donduğu zaman genişlemesini keşfetmiştim. okulda bunu söylediğim zaman baya bir kişi benle dalga geçmişti sonrasında kendi yaptıkları deneylerde benimle hem fikir oldular.

sonsuzluğun olmadığı söylemiştim. matematiksel olarak böyle bir şeyin mümkün olunmayacağını ispatlamaya çalışıyordum, mühendis teyzemde bunun olduğunu bana ispatlayamak için bir gece boyunca benimle tartışmıştı sonunda galip gelmiştim. "işlem yapmaktan kortuğunuz için kestirme olmasını istediğiniz için sonsuz diye bir sayı yaptınız ve bu sayı sonsuz değil" demiştim.

gazeteleri tersten okuyabilin insan olduğuna inanırdım bende tersten okumaya başladım. kopya zamanı çok faydasını gördüm.

derelere nasıl baraj yapılacağı konusunda arkadaşlarımızla çok tartışırdık ve o zaman bulduğumuz tekniklerin çoğunu barajlarda uygulandığını görünce çok şaşırdım ve üzüldüm. baraj yapılacak yerin seçiminden, hangi taşları nerelere koyacağımızı, su geçirmemesini nasıl sağlayacağımızı, hangi toprağın daha iyi suyu tutuğunu, su tutmaya başladığı zaman nerelerden delik açmamız gerektiğini fazlasıyla biliyorduk. irili ufaklı 30 tane barajımız  vardı. taki bir yıkana kadar.

şimdilik aklıma gelenler bunlar.

Başlık çoçukken yanlıs anladıgınız şeyler. sen dogru anladıklarını yazmısın hocam bi daha bak istersen :D

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pc_worm
    pc_worm's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uçakların, arabalı vapurlar gibi arabalarıda alıp gittiğini sanırdım.

jack daniels 160 yaşında
Toplam Hit: 15787 Toplam Mesaj: 114