folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Çocukken Yanlış Anladıgınız Şeyler,

Çocukken Yanlış Anladıgınız Şeyler,

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csr288
    csr288's avatar
    Erkek
    yıldızları ev zannederdim

Bu site bağımlılık yapıyor şimdi fark ettim tarih 1 haziran 2011 saat 00:02
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neminomin
    neminomin's avatar
    Dişi
    türkçe kelimelere s takısı getirerek ingilizce konuşulduğunu sanırdım :D

Kurduğumuz tüm hayallere rağmen değişmeyen dünyanın şerefine...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

95 96 lı yıllarda daha ilk okulda iken interneti olmayan bilgisayarımı uydudan hack leye bilirler sanıyordum win95 i bi program sanıp c de bakmadıgım exe kalmamıştı :D

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

sene 83'te 5-6 yaşlarındayken mahalle camisine ilk gittiğimde Allah'ın minberin altındaki perdeli bölmede olduğunu sanardım... (Tövbe Ya Rabbi)

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bauer
    Bauer's avatar
    Erkek

Elektrikler kesilince, arabaların farlarının yanıyor olduğunu gördükçe; bunların elektriği nasıl gitmiyor diye, düşünürdüm.

Tüp bebek olayının yeni yeni duyulduğu yıllarda, bebeklerin içine girebilecek kadar piknik tüpünü yaptıklarını ve onlarla yaşadıklarını sanardım.

Tuvalette s*çarken, aşağıda boruların başında 1 adamın 2 varille beklediğini ve çiş ile b*kun ayrı ayrı varillere dolmasını sağladığını zannederdim.

95'li yıllarda internetle daha samimi olmadığımız dönemlerde, yukarıdaki adres çubuğuna, ev adresini yazmamız gerektiğini düşünürdüm.

Radyo dinlerken, içinde cüce bir adamın olduğunu düşünürdüm. (O zamanlar radyolar büyüktü tabi, şimdiki gibi olsa, o kadar salakça bişey düşünmezdim :D)

---

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Metin Akpınar ile Zeki Alasya'yı kardeş sanıyordum.Artık birlikte çalışmayacaklarını anlattıkları zaman ağlamıştım.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HugeBroly
    HugeBroly's avatar
    Erkek

sıçarken karnımda 2 tane sincap olduğunu ve bokları ittiğini düşünürdüm (: kaydırak gibi biyerden boklar geliyor sanırdım :D

hoş bedenlerin içine kafanızda hayal ettiginiz ruhları koyup adına aşk diyorsunuz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

PsychoDawn bunu yazdı:
    -----------------------------

Benim hiç böyle bir olayım olmadı,neyin nasıl olduğunu hep bilirdim.  =I

-----------------------------

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

kendimi herkezden zeki akıllı tek zannederdim oysaki bütün arkadaşlarım savcı polis arist oldu ben hiç bişi olamadım

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnerJiC
    EnerJiC's avatar
    Erkek

zeki ile metini kardeş sanırdım aynı şekilde batman ve robinide öyle sırtıma onun pelerininden bağladığımda süpermen gibi uçacağımı sanardım birde yüksekten düşerken şemsiye açarsak uçar gibi yavaş şekilde düşeceğimi sanardım çok denemesini yapmışımdır 3 kez yarılan kafamı hatırlıyorum ıspanağı çok yersem adalelerimin kocaman olacağını sanardım neredeyse hergün ıspanak yemek isterdim birde arabalardaki R harfini roket geriye dönünce geri geri gidildiğini sanardım

Toplam Hit: 15790 Toplam Mesaj: 114