folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Çok Acil İhtiyaçtan Mütevellit Bilgisayarımı Satıyorum.

Çok Acil İhtiyaçtan Mütevellit Bilgisayarımı Satıyorum.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

oo kayserili denince akla gelen @sezginari 'da çarpılmış sdfjhsdkjf 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Hacı çarpanda kayserili ama dikkatini çekerim asfjafsa :D

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

o daha kayseriliymiş :D sen bozulmuşsun :D 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

o daha kayseriliymiş :D sen bozulmuşsun :D 

Yok la kalmadı bizim kayserililiğimiz filan asfkbakf :D 

Matbaa Baskı ve Promoyon İşleriniz Tbt'ye özel fiyat ile yapılır. Islak Mendil,Baskılı Kürdan, Baskılı Pipet, Baskılı Peçete, Baskılı Stick şeker üretim hanemiz mevcuttur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

sezgin abi bile çarpıldıysa vay halimize vay aslkdjakldakjls

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reklamcı.
    sezginari
    sezginari's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı
    sezginari bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

sezgin abi bile çarpıldıysa vay halimize vay aslkdjakldakjls

her adımı dikkatli atacaksın kardeşim lise arkadaşım bu çocukluk arkadaşım demiceksin al sana tecrübe asflbalfs :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Yav Deniz o değilde lise de yıl 2008 miydi 2009 muydu neydi hatırlamıyorum Adsense işi yapıyordun. Benim onaylı Adsensimi 40 TL ye satın almıştın parasını ödeyecem demiştin hala ödemedin :D :D kaç kere istemiştim ödememiştin :D

Burada yazılanları okuyunca vayyy arkadaş dedim adam değişmemiş.

Ama yaşadıkların anlattıkların gibiyse sıkıntılı süreç geçiriyorsun umarım başa çıkabilirsin.

Arkadaşla herhangi bir ticaretim olmadı,umarım hatalarından ders çıkarır.

Affediyorsun, 2 gün sonra aynı hatayı yapıyorlar. “İnsan 7’sinde ne ise 70’inde de odur” sözünü ısrarla öğretmek ister gibi. Affedince unuttu sanıyorlar.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek
    sezginari bunu yazdı

Yav Deniz o değilde lise de yıl 2008 miydi 2009 muydu neydi hatırlamıyorum Adsense işi yapıyordun. Benim onaylı Adsensimi 40 TL ye satın almıştın parasını ödeyecem demiştin hala ödemedin :D :D kaç kere istemiştim ödememiştin :D

Burada yazılanları okuyunca vayyy arkadaş dedim adam değişmemiş.

Ama yaşadıkların anlattıkların gibiyse sıkıntılı süreç geçiriyorsun umarım başa çıkabilirsin.

Benim hatırladığım benim onaylı mailimi sen satın almak istedin. 40 lira yolladın. Ben adım soyadım oman mailimi sana verdim ama google adsense den onaylanmış lakin pin girilmemiş ben o zaman yeni olduğum için çok anlamadım. Google dan posta ile pin geliyordu sanırım. Sen beklemek istemedin paramı geri ver dedin. Bende mailim sende artık demiştim. O yüzden suanki malımın somunda 1 rakamı var. 

Sen de hakkini helal et iban at yollayım. 

Kayserispor maçlarında köfte ekmek satıyordun. Orda denk geldik. Başkasından almak yerine senden almıştık köfte ekmeği. ( birine yardim da ediyo olabilirsin tam bilmiyorum ) 

Orda helallesmistik aslında ama hakkin kalmasın. 

Ayrıca rapidshare premium hack falan uğraşıyorduk sana çok beleş premium hesap vermiştim. Benim de hakkım helal olsun :)

Hakkinen tarafından 16/Nis/22 09:26 tarihinde düzenlenmiştir

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı
    mavii bunu yazdı

Whatsapptan konutluk benim mağduriyetimi fazlası ile giderdi. Hayatında başarılar diliyorum umarım anlattıklarını gerçekleştir..

şimdi gelelim senin bana borcuna :)) şaka şaka bi doğum günü sözün vardı unutmadım :))

Allah Allah ben hatırlayamadım o sözü bana özelden yazar mısın halledelim ne ise :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saybirs
    saybirs's avatar
    Erkek

hocam senin konularını uzun zamandır görüyorum. Seni bildim bileli sürekli maddi olarak kötü durumdasın veya acil adı altında birşeylerini satıyorsun, ev eşyası topluyorsun vs. bazı konularında da buradaki insanlara borç adı altında para alıyorsun. Buradakiler koşulsuz zor durumdasın diye yardım ediyor tek bir kuruş karşılık beklemeden hem de. Hayatta inişler çıkışlar elbette olur eyvallah. Fakat sende bu durum alışkanlık yapmaya başladı sanki. Bu konu altında birkaç arkadaş laf söyledi diye borcunuz ne kadarsa söyleyin göndereyim demekle iyi niyet gösterilmez hocam kusura bakma, o arkadaşlar yazmasa göndermeyecektin bile kusura bakma. Eğer burada yazdığın gibi çok iyi niyetli biriysen ve kendimi düzeltmeye çalışıyorum, hayatımı rayıma oturtmaya çalışıyorum diyorsan geriye doğru açtığın konularda sana para gönderen tüm insanları bulup gerekirse tek tek mesaj atıp borcunu öde veya konu aç yazsin müridler. Anca bu şekilde kendini temize çıkartabilirsin. Burada sana laf söyleyenleri anca bu şekilde susturabilirsin. 

saybirs tarafından 16/Nis/22 13:58 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 5473 Toplam Mesaj: 63
bilgisayar satış