folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Covid-19 Testin Pozitif Çıkması

Covid-19 Testin Pozitif Çıkması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

şu anda nasılsın durum ne ? 

hala aynı hocam hiç bir belirti yok. 14 gün dolup tekrar test yaptırmayı bekliyorum. bu defa akciger röntgenide çektireceğim, varsa bişeyler orada kesin çıkıyormuş.

@Cayan

aynen öyle oldu hocam. bazı arkadaşlarımda benden gelen sonucu bekliyordu onlarda negatifi duyunca gittiler kız arkadaşlarıyla falan görüştüler. akşam vakti herkesin moreli bozuldu b. tedirginlik aldı başını gitti. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    absconder
    absconder's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

bu yaz iyice kuluçlakanıp organlara yerleşecek, kış başlangıcında da feci şekilde vuracak, şahsen tr de 500.000 altında ölüm beklemiyorum toplamda.

Çok geçmiş olsun hocam öncelikle. Bir sağlıkçı abi, retret abinin gibi şeyler söylemişti. Tabii ölüm oranından bahsedilmedi ama temmuz sonu gibi rahatlayacağımızı söylemişti. Bizde pik olmayacağını uzun bir plato gibi devam edeceğini ve sonra vakaların azalacağından konuşmuştu. Ama eylül ve ekim de tekrar başlayacağı bu sefer daha vurucu olacağından bahsetmişti.  Umarım böyle bir durum yaşanmaz.

Tekrar çok geçmiş olsun. 

”Tanrım, değiştiremeyeceklerim için sabır, değiştirebileceklerimi değiştirmek için cesaret, aradaki farkı anlamam için akıl ver.”
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Cuma günü rahatsızlandım. (yılbaşından bu yana zaten iyileşemedim ya doğru düzgün neyse...)
    Üşüme , titreme ve ağır bir kırgınlık vardı üzerimde. Herhangi bir viral hastalıkta gelişen acayip semptomları gözlemledim kendimde.Ateşim yoktu. Vardıysa bile bana gayet normal geliyor. 
    Sağlık ocağına gittim. Ateş düşürücü - ağrı kesici özelliği olan bir ilaç verip gönderdiler.... Ateşin çıkarsa 112yi ararsın dediler... 

Bugün pazar. İçim ürpermeye devam ediyor. Kemik ağrılarım devam ediyor.

Verdikleri ilacı kullanmamaya karar verdim. Hiç değilse ateşim varsa adam akıllı çıkar diye umut ediyorum. Yarın işe gidicem. Covid-19 bana bulaştıysa yarın işyerindeki herkese bulaştırıcam. Burada suç kimin ? Sikik bir ateş düşürücü,ağrı kesici yazıp beni niye başınızdan savıyorsunuz sayın ****** evlatları ? 

Ya Covid varsa bende ? Cidden ne ****siz insanlarsınız. Her önüne gelene aynı ilaçları yazıp göndermekten beyinleri ****** kalmış zihin ****ları.
     -0-
    Arkadaşın konusunu okudum. Gayet normal geldi. Pozitifsinizdir. Negatifsiniz derler , iyice yaydırtırlar... Sonra insanlar öldü... 
    Yazık bu ülkeye (italya)

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum tüm bu rahatsızlığı geçirenlere... Moralinizi yüksek tutmayı unutmayın evvel Allah atlatacaksiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jargonphp
    jargonphp's avatar
    Erkek

Hocam en kısa sürede iyileşirsiniz dert etmeyin, iyileştikten sonra "plazma" bağışında bulunun

“Bâkî kalan bu kubbede bir hoş sadâ imiş”(Gazel-i Baki)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun muhtar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Geçmiş olsun .

Hepimiz coronayağız. 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek

selam dostlar, ufak bi güncelleme geçeyim. O pozitif vakasından sonra 2 tane daha sürüntü testi yaptırdım ve negatif çıktım. Bu esnada herhangi bir rahatsızlık yaşamadım(ateş, nefes problemi vs). karantina boyunca full evde durdum, kurallara uydum. Şimdi maskeyle çıkıyorum. Bana vaka geçiren arkadaşta negatife geri döndü (o kullandığı ilaçların faydalı olduğunu söylüyor). bende ilaçların %50'isini kullandım. 

bir çok bölgede seçili özel hastaneler kolayca test yapıyor artık. Şişli bölgesi için florence nightingale acil kısmına bi stand kurmuş, sorgusuz sualsiz/ücretsiz sıraya girene test yapıyor. şüphesi olan varsa kendi ilçe sağlığını arayarak öğrenebilir hangi hastane yakın olduğunu. 1 pozitif 2 negatif olarak eNabız'da kaydım bulunuyor artık. herkese sağlıklı günler diliyorum. 2. dalgada görüşmek üzere :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    cemnet bunu yazdı

selam dostlar, ufak bi güncelleme geçeyim. O pozitif vakasından sonra 2 tane daha sürüntü testi yaptırdım ve negatif çıktım. Bu esnada herhangi bir rahatsızlık yaşamadım(ateş, nefes problemi vs). karantina boyunca full evde durdum, kurallara uydum. Şimdi maskeyle çıkıyorum. Bana vaka geçiren arkadaşta negatife geri döndü (o kullandığı ilaçların faydalı olduğunu söylüyor). bende ilaçların %50'isini kullandım. 

bir çok bölgede seçili özel hastaneler kolayca test yapıyor artık. Şişli bölgesi için florence nightingale acil kısmına bi stand kurmuş, sorgusuz sualsiz/ücretsiz sıraya girene test yapıyor. şüphesi olan varsa kendi ilçe sağlığını arayarak öğrenebilir hangi hastane yakın olduğunu. 1 pozitif 2 negatif olarak eNabız'da kaydım bulunuyor artık. herkese sağlıklı günler diliyorum. 2. dalgada görüşmek üzere :)

hocam daha önce grip aşısı filan yaptırmış mıydın?

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cemnet
    cemnet's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı
    cemnet bunu yazdı

hocam daha önce grip aşısı filan yaptırmış mıydın?

7-8 sene önce kadar bi kere yaptırmıştım sanırım hocam

Toplam Hit: 6986 Toplam Mesaj: 54
korona