folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

Cumhurbaskanı Olacak Adama Bakın:S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turunc4u
    turunc4u's avatar
    Erkek

Hukuktan bi bok bilmediğin belli önce burayı oku ondan sonra anlamadıklarını sor http://www.geocities.com/vbicak/aihm

---

Yok abi bu milleti eziceksin başkasına layık deil bu zihniyet gel beni ez dio... Seve seve değil zorla yaptıracaksın bunlara...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bLuetuLips bunu yazdı:
    -----------------------------

Bireysel haklarını kullanmak için tüm yolları deneyeceksin. O hakların adı insan hakları... O kadın rasyonel olan her insanın yapması gerekeni yaptı. Sonra kocası iktidara gelince o başvurusu kötü kullanılmasın diye davasını geri çekti. Senin neyin eksik ki kendi haklarını savunamıyorsun?

(ABD)ullah Gül cumhurbaşkanı olmasını istemeyenlerinn başında (ABD)nin yeni muhafazakar grubu Neoconlar geliyor. Bu konuyu biraz araştırdıktan sonra Abdullah Gül cumhurbaşkanlığına memnun olmayanların başında Amerikalıların olduğunu anlayacaksın. Neoconlar kimler? Abdullah Gül'ün İran'ın Güney Pars doğalgaz havzasının bedelsiz kullanımına ve doğalgaz ve petrollerini türkiye'ye üzerinden avrupaya taşıması anlaşmasına tepki gösteren grup... Geri kalanınıda sen araştır.

Merak ettiğim bişey daha var? Akp şeriatı mı getircek, yoksa siyonizm ve hristiyanlığımı? :)

Ama Amerikalıları tebrik ediyorum İnsanları öyle bi kullanıyo ki adam gerçek amerikancının kendisi olduğunu bile anlamıyor.

Akp yolsuzluğu ve kanunsuzluğu önlediği için çıkarları sarsılan azınlığın sesleri ne kadar da çok çıkıyor. Ama halkın sesini bastıramazlar

Hoca hiç noluyo lan bunların hepsini bunlar mı yapıyo dediğin olmadı mı? :)

---

Bireysel olarak yapılcak bişey yok mu? Abicim sen daha kendi haklarını bilmiyosan ben sane ne diyebilirm ki?

---

Yazdıklarımı bir kere daha düşünün. Bu tartışmayı uzatıcak değilim. Sonuç olarak Abdullah Gül cumhurbaşkanı olucak. Çokta güzel olucak.

bireysel haklar icin ulkeni sikayet edeceksin, yeri geldigi zaman gavurlar ne karisiyorlar bizim islerimize diyeceksin, ve buna rasyonalizm diyeceksin vs vs

neocanlarin tek istedigi Buyuk Ortadogu Projesini hayata gecirmek, peki bu BOP un esbaskaniyim diye cikan insan kim ? rte. yarin BOP bizide bulacak bizide vuracak

ben akp seriati getirecek, siyonizmi getirecek sunu getirecek bunu getirecek diye konu acmiyorum, halk neyi istiyorsa onun gelmesinden taraftarim. halk fasizmmi mi istiyor o gelsin, cumhuriyeti mi istiyor o gelsin ama cogunluk neyi istiyorsa cogunluk %47 degildir cogunluk %60 da degildir cogunluk %90 ve uzeridir. bana sorarsan kim gelsin diye Ataturk u  ve laikligi sozde degil OZDE benimsemis birisinin gelmesidir. takiyye yapan birisi degil.
    benim derdim bunca yolsuzlugu goz ardi etmenizdir. siz hala benim baska dava pesinde oldugumu saniyorsunuz.
    burda yenilen yetimin hakkidir, burda yenilen senin paran benim param bizim paramiz. bunlari neden gormuyorsunuz.

bunlarin hepsini bunlarmi yapiyor dedigim oldu. bir insan nasil bu kadar yanar doner olur dedigim oldu. kulaktan dolma olsa tamam derim sittiret yalan der gecerim, ama hepsi belgeli  hepsi kayitli hepsi tutanakli yapilan yolsuzluklarin vs lerin.

ABDullah gul basbakan hersey cok guzel olacak. guneydoguda kurdistan, istanbulda bizansli, kibris zaten bizim olmayacak, izmir zaten gavur kim alirsa alsin  

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek

Laiklik İslama aykırı işler yapıyorsa o laikliğin kaldırılmasında herkes taraftır

Türkiye Cumhuriyeti beşer kanundur Kurana uymayan anayasadır. Bu cumhuriyeti değiştirmek her müslümanın görevidir

Türkiye İslam Cumhuriyeti daha makbuldür.

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    tahir bunu yazdı:

Laiklik İslama aykırı işler yapıyorsa o laikliğin kaldırılmasında herkes taraftır

Türkiye Cumhuriyeti beşer kanundur Kurana uymayan anayasadır. Bu cumhuriyeti değiştirmek her müslümanın görevidir

senin icin kurulmus ulke varken niye var olani bozmaya calisiyorsun ki.

iran var, sudi arabistan var istedigine git vatandaslik basvurusu yap.

muslumanin gorevi cumhuriyeti yikmak degildir, insanlara saygi duymaktir, sizin gibi embesiller yuzunden islamin adi teror ile anilmaya baslandi, islam hosguru dinidir, islam yardimlasma dinidir.

varsa yoksa yikalim, yakalim, bozalim. niye iyi seyler yapmaya yonelmiyorsun. islam sana git cumhuriyeti yik mi diyor ? islam sana musluman olan bir ulkede muslumanlarla savas mi diyor ? 

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    tahir bunu yazdı:

hadi len maymun kılıklı avatarlı herif. Bu cumhuriyeti değiştirmek ..t ister. Laikliği kaldırmak mangal gibi yürek ister. Vatanın şeriat hükümleri ile yönetilmesini isteyenlerde yürek olsa çıkıp söyler bunu. ama nerde. anca nette böle işte. her  babayiğidin harcı değil bu. rejim seçimle değiştirilmez koçum. bunu unutma. 

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    teodos hangi yürek?? adamların bi defolun lan ben laikliği kaldırıorm demediği kaldı.. ama işin garibi önceden kenarda köşede pusmuş bekleyen zihniyetin bunlardan cesaret alıp biz rejimi deişdircez die yaygara koparması(hoş garip bişe yokmus ama idare edin..) under hoca sonuna kadar desteqcinim...

NesTo | same shit diffirent asshole
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

sen ne diosun olm tahir. ulan ATATÜRK olmasa sen ananın karnından müslüman mı doğacaktın ki?

ayrıca şu özelleştirmeler konusu>> türk telekom peşinatsız vadeyle satıldı her ay zaten kendi taksidini çıkardı.

Petkim kime satıldı alan kim? hangi şirket hangi şahsiyet?

ve bugün izlediğim bi haber>> Emin Çölaşan Hürriyet'ten ayrıldı.Neden?

Emin Çölaşan yakın zamanda değerli(!) maliye bakanımız unaktanın kirli çamaşırlarını döktü.şu an da bir tanesi hatırlıorum:ABD merkezli Citibank 2 milyar dolar vergi borcunun silinmesi için maliye bakanlığına gitti.Halbuki böle bişeyin olmaı yasalarca imkansızdı.Sadece vadelendirme yapılabilirdi.Ama unAQıtan bey bu kararı sağlayan bi kağıdı imzalayarak Citibank ın 2 000 000 000$ borcunu tabiri yerindeyse bi kalemde silip attı.

şu ana kadar yazılanlara baktım da Ne TSK ya dil uzatmayan kalmış ne de TÜRKİYE CUMHURİYET'ne.

bu milletin TSK ya güveni asla azalmaz ancak NANKÖRLER!  TSK'dan şüphe eder, bu vatanı soyar, rejime dil uzatır.

Ayrıca şu idamdan yargılanma konusna da gelince daha önce de belirttiğim gibi DÜNYADA HANGİ BAŞBAKAN KENDİNE SİYASİ AF ÇIKARDI? yalaka medya tabiki yine onlara yandaş.onların pisliklerini ortaya dökenlerde Emin Çölaşan'a yapılan gibi ipi kesilir.

Bi ara Cumhuriyet gazetesinin "Tehlikenin farkındamısınz?" konulu bi reklamı wardı noldU? kaldırıldı.. isteyenler youtube da cumhuriyet gazetesi diye arattığnızda kaldırılmış reklamları izleyebilrisnz

NEDEN? (soru olarak)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek

ve bu linki özellkle veriorum ne zamandır bu görüntüyü arıodum:

http://www.youtube.com/watch?v=gUL-joGf3wo

NEDEN? (soru olarak)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SpinozA
    SpinozA's avatar
    Erkek

Tamam Amk..adam böle dedi :D Peki türkiyenin %47 Akılsızda Biz tekmi Akıllıyız...türkiyenin%47 si bunları görmüyorda tek bizmi görüyoruz????? Demokrasiyse Demokrasi Çoğunluk NE Diyorsa Odur...İnş bi pezevenklik yapmaz adam ;)

Bu arada Video Cok Saçma OLmuş :D:D:D:D

HAk Bellediğin Yolda Yanlız Gideceksin.Kırında Olsa Kırıl Fakat Eğilme Sakın!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahir
    tahir's avatar
    Erkek

Biz Osmanlıyız sarıkla geldik sarıkla gideriz sarığı yasaklayan bir rejim istemiyoruz tekkeleri kapatan medreseleri kapatan tarikatların bir çoğunu kapatan Musatfa kemaldir Müslümanların cuma günü olan tatilini hristiyanların tatili olan pazar gününe çeviren onun rejimidir biz bu rejimi istemiyoruz

Cenab-ı Hak sana amel defterinin oku dediği zaman yanına da Kur"an-ı Kerim"i koyacak Soracak: "Bu günahı Benim kitabımın neresinde buldun da yaptın," buyuracak Mahmud Efendi Hz. (k.s.)
Toplam Hit: 15472 Toplam Mesaj: 123