folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cumhurbaşkanı Seçimi Oy Oranı Tahmini Ve Seçim Genel Konusu

Cumhurbaşkanı Seçimi Oy Oranı Tahmini Ve Seçim Genel Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

vlademir lenin, anladınızmı espiriyi ahahahaha -,-

anlayamaddık biraz daha açıklasana:(

neyse hocam yaşın ilerledikçe mizah duygun da gelişir üzülme daha çok gençsin

AHahahaha :D Adam buna espri demiş ya la :D

hocam niye gülüyosun ki herkes espir yapamaz mı? bence bu arkadaşı banlamalısınız.

Neden sinirlendin?

ben sinirlenmedim ki onu nerden çıkardın güzel arkadaşım?

Ban falan diyorsun da hemen :) Aman neyse, biraz büyü, ergenliğini at, sinirlenme herşeye :)

şimdi niye ergen dedin ki hepimiz aynı sitenin üyeleri değilmiyiz güzel arkadaşım?

HAha :D Eleman sinirlendi de belli etmemeye çalışıyor, gerçi sen nasıl düşünemedin bunu :D Büyüyünce benim gibi olacakmışsın ya o zaman düşünürsün :D

http://i.hizliresim.com/on6jy9.png wtf?

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

hocam niye gülüyosun ki herkes espir yapamaz mı? bence bu arkadaşı banlamalısınız.

Neden sinirlendin?

Ban falan diyorsun da hemen :) Aman neyse, biraz büyü, ergenliğini at, sinirlenme herşeye :)

şimdi niye ergen dedin ki hepimiz aynı sitenin üyeleri değilmiyiz güzel arkadaşım?

HAha :D Eleman sinirlendi de belli etmemeye çalışıyor, gerçi sen nasıl düşünemedin bunu :D Büyüyünce benim gibi olacakmışsın ya o zaman düşünürsün :D

http://i.hizliresim.com/on6jy9.png wtf?

Ne alaka la? Bak şizofreni hakkında konum var anasayfada oraya gel bekliyoruz :)

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

olum salakmısın sen ya , o değil herşeyi şizofreni ve 30 mg xanaxa bağlayan adamla girdiğim tartışmaya acıyorum.

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı

olum salakmısın sen ya , o değil herşeyi şizofreni ve 30 mg xanaxa bağlayan adamla girdiğim tartışmaya acıyorum.

Olm sen değil misin lan abi gelecekteki halimsin konudaki mesajlarını görüyorum fikirlerimiz aynı diyen :D Bu dediğine göre demekki gelecekte salak olacaksın sen :D

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

Olm sen değil misin lan abi gelecekteki halimsin konudaki mesajlarını görüyorum fikirlerimiz aynı diyen :D Bu dediğine göre demekki gelecekte salak olacaksın sen :D

o yazıyı yazan aklımı s.kiyim senin böyle bir salak olduğunu bilmiyodum ki

bu arada artık uzatmada konuyu çok fena siktim senin yüzünden 2 sayfa yazı oldu.

c0nverse tarafından 12/Ağu/14 17:21 tarihinde düzenlenmiştir

Converse giyen uzaylı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

o yazıyı yazan aklımı s.kiyim senin böyle bir salak olduğunu bilmiyodum ki

bu arada artık uzatmada konuyu çok fena siktim senin yüzünden 2 sayfa yazı oldu.

Hey sinirlendin biliyorum da hakaret etme. Ergenlikte karşılaşabileceğin sorunlar için de PM atabilirsin, dinlerim yardımcı olurum, çekinme.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

Neden sinirlendin?

converse yaş olarak ergenlik çağında olabilir ama devillrulz bence sen ondan çok daha ergensin arkadaşım

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    mataramasuko bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

Neden sinirlendin?

converse yaş olarak ergenlik çağında olabilir ama devillrulz bence sen ondan çok daha ergensin arkadaşım

Sağol dostum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek
    DevilRullz bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı
    DevilRullz bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı
    c0nverse bunu yazdı

Neden sinirlendin?

Sağol dostum.

DevilRullz'un profilindeki hatun güzelmiş.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    ValentinoRossi bunu yazdı
    imlegend bunu yazdı
    ValentinoRossi bunu yazdı

Dar ağacinda da olsak son sözümüz 'Tek yol Kemalizm'

Buradaki çoğul ekine beni dahil etmezsen memnun olurum. 

Çünkü sana göre çok güzel olan kemalizm ve fikirleri nedeniyle ben dahil neredeyse bütün sülalem olumsuz yönde etkilendi. 5816 koruma kanunu kaldırılsın sonrasında ömrümüz yeterse mevzuyu tartışırız.

Dünya üzerinde hiç bir siyasi düzen zaten kimseyi %100 memnun etmezken dikkat çekmek için mesajımı alıntıladığın o kadar ayan beyan ortadaki.

Ülkenin yeni c.başkanı İnönü üzerinden Atatürk'e saldırmaya calışıyoken, mısıroğlu gibi deli raporu olanlar Atatürk'ün anne-babasına dil uzatıyoken merak etme başına bişey gelmez artık sözde yeni Türkiye'de. Dilediğin gibi tartışırız.

Benim dikkat çekmek gibi bir amacım yoktu. Sen öyle anlamak istiyorsan anlayabilirsin sıkıntı yok. 

Deli raporu olan adam nasıl oluyorsa devlet kütüphanelerinin hepsini karış karış biliyor neredeyse her türlü arşive ulaşabiliyor. Konuştuğunda da bütün kaynak gösteriyor. Böyle deliye ben ne diyebilirim ki. Keşke bütün deliler kaynak göstererek konuşsa. Resmi evraklar ile konuşsa. Kaldı ki kendisi de nasıl deli raporu aldığını anlattı. Belki de sırf rahat konuşabilmek için deli raporu aldı bilemeyiz. Ama şu nokta ayan beyan ortada ki her ne kadar resmi deli olsa da mayınlı bölge dediği yerler var halen söyleyemiyor.

konunun amacı farklı. Birçok kez bu konu tartışıldı boşu boşuna millet birbirini kırdı.

Toplam Hit: 18382 Toplam Mesaj: 195