folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Cumhurbaşkanı Seçimi Oy Oranı Tahmini Ve Seçim Genel Konusu

Cumhurbaşkanı Seçimi Oy Oranı Tahmini Ve Seçim Genel Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

edit

AllahinOglu tarafından 12/Ağu/14 23:13 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Underground
    Underground's avatar
    Erkek
    Underground bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

tayyip su götürmez kazanacaktır.. %50 den fazla.. ekmeleddin 30-35 arası.. diğeri de %7 den biraz fazla.. (ekmeleddin e tepki gösterenler  sebebiyle)

tayyip seçildikten sonra cumhurbaşkanlığı ona dar gelecek, ve ilerisi için başkanlık-yarı başkanlık sistemini getirmeye çalışacaktır.. ! 

Kendisi diyordu röportajında ben eğer çankaya'ya seçilirsem başkanlık sistemi gelecek.

2023'ten sonra sevr antlaşmasının 64.maddesine ( federal sistem ) bakınız nedir?

Yıl 1991 Avrupa'da yerel yönetimlere özerklik şartı kabul edildi.

Yıl 2003 İkiz Yasalar Onaylandı. ( imzalayanlar : Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı  Devlet BAHÇELİ, Mesut YILMAZ, Bülent ECEVİT)

Yıl 2006 Bölgesel Kalkınma Ajansları

bu anlaşmalar ne işe yarıyor video detaylı bir şekilde açıklıyor. Federasyon sistemi şuan var ama başkanlık sistemine geçilmesi lazım.Oda bugün eğer Tayyoş seçilirse gelecektir.

http://www.youtube.com/watch?v=dznC6p_8g34

Açılan Sandık Oranı: % 98,8

Tayyoş : % 52,00

Demirtaş : % 9,70

Ekmekçi : %38,30

Dün akşamki balkon konuşmasında ne dedi biliyormusunuz? "Türkiyeli"  kavramı.

Başbakan Erdoğan balkon konuşmasından yenii Türkiye'nin de mesajını verdi. Erdoğan'ın "uzlaşma" ve "Türkiyelilik" vurgusu balkon konuşmasına damga vurdu.

http://www.haberler.com/erdogan-in-balkon-konusmasinda-2-onemli-vurgu-6364350-haberi/

Yıl 2003 İkiz Yasalar Onaylandı. ( imzalayanlar : Milliyetçi Hareket Partisi Genel başkanı  Devlet BAHÇELİ, Mesut YILMAZ, Bülent ECEVİT)

Yıl 2006 Bölgesel Kalkınma Ajansları

Yukarıda yazdıklarım ile yaptığı konuşma arasında hiçbir fark kalmadı.

Herkesin işine yaradığın kadar iyisindir Bu Hayatta!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    tustanbakanadam bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı

Diyarbakır,
    Mardin,
    Şırnak,
    Batman,
    Siirt,
    Muş,
    Ağrı,
    Tunceli,
    Iğdır,
    Van,
    Hakkari

Diğer yerler neyse de Türkçü komutanlar yeniden buralara gelirse vay bunların haline.

aha amk bu bos gereksiz adamlar yüzünden tayyip kazaniyo iste , ulan senin milliyetçiliğin ne aq ne faydan var ülkeye ? tek bildiğiniz kürtler kotu uhuhu aglamak aq yok türk komutan gelse vay haline vs.. be aq tarihini bilsen gerçek türk un zulm etmedigini bilirsin be aq gavati türk kim sen kim ? be aq türklüğü siktiniz lan rezil ettiniz bizi aq

Kimi neyi rezil etmişiz? Topal Osman , Sakallı Paşa , Enver Paşa vb. adamlar yine bunların atalarıyla uğraştı da Mustafa Kemal Türkiye Cumhuriyeti'ni kuracak bir zemin buldu. Şeyh Sait isyanında isyan edenler yine bunların ataları değil miydi , Musul bunlar yüzünden geri alınamadı mı?

Gerçek Türk dediğin götçü Osmanlı-Yeniçeriler falan aklına geliyor heral , benim Türk dediğin zaman aklıma Emir Timur , Cengiz Han , Şah İsmail , Karamanoğulları geliyor. Timur'un diri diri gömdüğü kişileri araştır derim :)) Ya da Osmanlı geliyorsa Yavuz'un katlettiği Aleviler geliyor, Etrak-ı biidrak yani idraksız Türk sözleri geliyor. Her türlü zulüm diyebileceğin şeyler var.

Ha bak şu geldi aklıma , yine Kuzey Irak'ta operasyona giden Osman Pamukoğlu'nun pkk'ya destek verdiği gerekçesiyle yaktığı köyler.

BU MEMLEKET DOSTLUK KARDEŞLİK TÜRKÜLERİ İLE DEĞİL , UCUNDAN KAN DAMLAYAN KILIÇLAR İLE ALINDI.

Seni sikerim bu arada gavat falan diyorsun gece gece dellendirme beni, seni de tüm sülaleni de zürafa sokakta pazarlarım. Büyük dedelerim biri şehit öbürü gazidir , gazi olan babamın dedesi Osmanlı'nın ruslara verdiği bir yerden Osmanlı saflarında savaşmak için gelip buraya yerleşiyor. Sen burda gelip sen Türk değilsin diyemezsin bu açıdan , antropolojik olarak konuşmak gerekirse anadolid değilim - Alpinid+Turanid'im- . Anadolu ile alakam yok yani.

bana maval anlatma aq ben topal osman diyorsunda bende çepniyim alevi diyosun ben aleviyim bunları senden kat kat daha iyi biliyorum , aq yerinde maraşta sivasta bahçelievlerde sizin aq zihniyet yaktı bizi , deden , dedelerimiz savaştı ama sen yok buyum şuyum şurdan geliyom diye ne anlatıyom aq, sen bi bhalt yapma anlat dur , şuan aynı akp liler gibisin bi farkın yok osmnanlı böyleydi şöyleydi diyolar ya sende o mantıksın ekseriyette sizin grup ve akp li grup zararlısınız parazitsiniz bu ülkeye 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek
    Sencer bunu yazdı
    DaveReed bunu yazdı

çok değil kısa bir zaman sonra türkiye çıkmaza krize girdiğinde israil ve siyonistler işe karışmadığında türkiyeyi yalnız bıraktığında savaş çıktığında

şu 51.8% bizim yerimize bi zahmet savaşsın

bakalım ne yapacaklar o zaman :)

Sen ve ev cemaatin Mert_648 gibi fetofiller yarra yedi onu bunu bilmem de.Tayyip hepinizin götünü oyacak. Burda kamuflecilik oynamayı bırakın.

@tustanbakanadam Sen sadece bilişimle ilgilen hoca. Kafatasçılık nedir ya? Uygarlık,medeniyet,tarih diyorsun. Var mı kafatasçılıkla yükselen bir uygarlık?

bana fetocu dedi :) neyse bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak buna deniyor :) 

geç oldu ama şunu anladım boşsunuz

önceki postlarıma bakarsanız cemaate de akp yede ana bacı kaydığımı görebilirsiniz

tabi bu aq adamları sizin gibiler yüzünden bu ülkede söz sahibi oldu 

hee not düşeyim cemaatci dedin ya ben çepni alevisiyim bi araştır :)

not: şunu anlamıyosunuz kesinlikle uç noktada olmamak gerek bi tek siz yaşamıyosunuz bu ülkede

he çok çok bi uç nokta kurulacaksa ben önce Türk üm din sonra gelir benim önceliğim bu yeterince açıklayıcı olmuştur sanırım

ama bu diğer milletlere kötü davranmam anlamıına gelmiyo

eminim bi savaş olsa şimdi burda yok şöyle yaparız böyle yaparız diyenler kaçacak

sakarya savaşında bu oran %46 idi , bu sefer sizlerle birlikte akp+siz = %70 kaçarsınız

sizden kastım bu kafatascı anlayışcılar genelde mhp içinde bulunuyo bu grup siz nesiniz bilemem

he amk çok bölmek isteniyosa bize egeyi versinler 20 yıla anadoluyuda doğuyuda alıp Tc yi ilan ederiz , biz besliyoruz amk memleketini demek lazım 

ama bu ülkede beraber yaşıyoruz bu kürtlerin %75 i pkk yi destekliyo diye geri kalanı silemeyiz

Ziraatci tarafından 11/Ağu/14 09:48 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

konu uçmul gitmiş, gereksiz tartışmalarınıza katılmak niyetinde değilimde soracak sorum var :)

Cengiz Han'ın Türk olduğuna dair bi belge var mı hiç?

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HashiramaSenju
    HashiramaSenju's avatar
    Erkek

insanlar ben x ırktanım ben y ırktanım. sen öl sen geber gibi tartışmalara girmeseydi abd ve israil herhalde taziye ilan ederdi.

Ninjaların Tanrısı...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JahR
    JahR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bu siyaset denen 'ŞeY' ne garip bişey ameka;)

dün tayyitin telefonlarına çıkmıyan obama...

bugün; Beyaz Saray, ABD Başkanı Barack Obama'nın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bu yeni görevinde çalışmayı sabırsızlıkla beklediğini bildirdi.

siyasette miden mezhebin geniş olması lazım.... mide bulandıran işler.

beyin derki; ya beni kullan, ya da kafana sık ulan!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Bu seçimi 16 milyon oy ile boykotçular kazandı. Onu bunu bilmem.. Eğer sen kendi çizginden adamı aday yapmazsan, karşıdan oy beklerken elindekinden de olursun.  Mhp %6 Tayyibe oy verdi. Chp %3 seloya.. varın gerisini siz düşünün. 

Ne Mutlu Türk Doğana..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek
    HAZAR_HAN bunu yazdı

Bu seçimi 16 milyon oy ile boykotçular kazandı. Onu bunu bilmem.. Eğer sen kendi çizginden adamı aday yapmazsan, karşıdan oy beklerken elindekinden de olursun.  Mhp %6 Tayyibe oy verdi. Chp %3 seloya.. varın gerisini siz düşünün. 

Çok guzel izah etmişsin hocam alkış

Bismillah Her Hayrın Başıdır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KizilS
    KizilS's avatar
    Homo
    1. Mert_648 bunu yazdı
    Mert_648 bunu yazdı

Diyarbakır,
    Mardin,
    Şırnak,
    Batman,
    Siirt,
    Muş,
    Ağrı,
    Tunceli,
    Iğdır,
    Van,
    Hakkari

Diğer yerler neyse de Türkçü komutanlar yeniden buralara gelirse vay bunların haline.

aha amk bu bos gereksiz adamlar yüzünden tayyip kazaniyo iste , ulan senin milliyetçiliğin ne aq ne faydan var ülkeye ? tek bildiğiniz kürtler kotu uhuhu aglamak aq yok türk komutan gelse vay haline vs.. be aq tarihini bilsen gerçek türk un zulm etmedigini bilirsin be aq gavati türk kim sen kim ? be aq türklüğü siktiniz lan rezil ettiniz bizi aq

Kimi neyi rezil etmişiz? Topal Osman , Sakallı Paşa , Enver Paşa vb. adamlar yine bunların atalarıyla uğraştı da Mustafa Kemal Türkiye Cumhuriyeti'ni kuracak bir zemin buldu. Şeyh Sait isyanında isyan edenler yine bunların ataları değil miydi , Musul bunlar yüzünden geri alınamadı mı?

Gerçek Türk dediğin götçü Osmanlı-Yeniçeriler falan aklına geliyor heral , benim Türk dediğin zaman aklıma Emir Timur , Cengiz Han , Şah İsmail , Karamanoğulları geliyor. Timur'un diri diri gömdüğü kişileri araştır derim :)) Ya da Osmanlı geliyorsa Yavuz'un katlettiği Aleviler geliyor, Etrak-ı biidrak yani idraksız Türk sözleri geliyor. Her türlü zulüm diyebileceğin şeyler var.

Ha bak şu geldi aklıma , yine Kuzey Irak'ta operasyona giden Osman Pamukoğlu'nun pkk'ya destek verdiği gerekçesiyle yaktığı köyler.

BU MEMLEKET DOSTLUK KARDEŞLİK TÜRKÜLERİ İLE DEĞİL , UCUNDAN KAN DAMLAYAN KILIÇLAR İLE ALINDI.

Seni sikerim bu arada gavat falan diyorsun gece gece dellendirme beni, seni de tüm sülaleni de zürafa sokakta pazarlarım. Büyük dedelerim biri şehit öbürü gazidir , gazi olan babamın dedesi Osmanlı'nın ruslara verdiği bir yerden Osmanlı saflarında savaşmak için gelip buraya yerleşiyor. Sen burda gelip sen Türk değilsin diyemezsin bu açıdan , antropolojik olarak konuşmak gerekirse anadolid değilim - Alpinid+Turanid'im- . Anadolu ile alakam yok yani.

bana maval anlatma aq ben topal osman diyorsunda bende çepniyim alevi diyosun ben aleviyim bunları senden kat kat daha iyi biliyorum , aq yerinde maraşta sivasta bahçelievlerde sizin aq zihniyet yaktı bizi , deden , dedelerimiz savaştı ama sen yok buyum şuyum şurdan geliyom diye ne anlatıyom aq, sen bi bhalt yapma anlat dur , şuan aynı akp liler gibisin bi farkın yok osmnanlı böyleydi şöyleydi diyolar ya sende o mantıksın ekseriyette sizin grup ve akp li grup zararlısınız parazitsiniz bu ülkeye 

Kendini bi bok zannetmişsin konuşuyorsun. Çepni Aleviymiş. Sizi yaktıysa ülkücüler yaktı sikimde mi onlar.şimdi de AKP ye  yaranan onlar. Ali Balseven den dolayı zamanında zaten iyice Turkcu ülkücü arası açılmış. Neyse aq sana laf anlatılmaz kurtlerle kardes kardes yaşayın. 

q0x içimdekileri dökmüşsün. Bu davaya girenlere ilk başta humanismi  öldürülur. Yani ilk başta kaybettiğim şey insancıl olmak düşünmek. EğeR dediğin gibi Turkcu biri iktidar olursa ki Atatürk ten sonra ilk olacak , dağ taş feryan Figat edecek. BiliYorsundur Diyarbakır cezaevinde yapılanları , onları yeniden yapmayı düşünen b bir tek ben değilim. Bizden biraz daha insancıl olan var , sizleri Kürdistan a sürüp yerine Kırım-Kerkük-Musul dan Türk yerleştirmeyi düşünüyor. Akp size çok şans tanıdı. 

BuArada yukarda bizlerin kaçacağını söylemiş , 3000 den fazla kişi Suriye ve Irak ta Türkmen ler için savaşıyor. Bundan 15-20 sene önce ülkücü polis ve askerler pkk ile mücadele etmiş. Daha neyin kafası bu? 

Toplam Hit: 18381 Toplam Mesaj: 195