folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cunda Adasına Veya Balıkesir Akçay'a Tatile Giden Müritler.

Cunda Adasına Veya Balıkesir Akçay'a Tatile Giden Müritler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Merhabalar.

10 gün sonra filan kız arkadaşımla tatile gitmek istiyoruz. Normalde Balıkesir - Akçay'ı düşünüyorduk.

Bugün patronum Cunda Adasına gittiğini ve çok beğendiğini söyledi.

İkilemde kaldım açıkçası iki tatil bölgesinin durumlarına göre hareket edeceğim yardmınıza ihtiyacım var.

- Otel'de kalmak istemiyorum , ev tarzı birşeyler düşünüyorum , Akçay'da yada Cunda adasında 1 haftalık kiralık

ev varmıdır ?

- Pansiyon tarzı biyerde olabilir , Evli olmadığımızdan ötürü sıkıntı olurmu ? (  Bu soru hem akçay hem cunda )

- Cunda'yı biraz daha pahalı tahmin ediyorum ama sorun değil , tarihi yerler filan varmış biraz araştırdım.

- Sezon açılırmı 10 gün içinde ? Yaz Okulu nedeniyle erken gitmek istiyoruz.

Başka soru olursa eklerim , Ada'da yaşayan mürit olduğunu düşünmüyorum ama oraya gidenler illa vardır ,

iki bölge hakkında fikir sahibi olanlar konuya yazarsa sevinirim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

cunda adası güzeldir tavsiye ederim sarımsaklıda iyidir. cundada sezon yeni açılıyordur ama havalar süperdir tam gezmeliktir .

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    -----------------------------

cunda adası güzeldir tavsiye ederim sarımsaklıda iyidir. cundada sezon yeni açılıyordur ama havalar süperdir tam gezmeliktir .

Hocam önerebileceğin pansiyon yada ev gibi birşey varmıdır , günübirlikmi gittin sen ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

cunda adasına kesinlikle git. yer falan hiç bilgim yok bizim uzaktan akrabalar vardı onların sayesinde gitmiştim. ayvalığa gidiceksin sonra vapurla geç cundaya otobüs falan uğraşma. gezerken ev tarzı kalınacak yerler görmüştüm. ama nerde ne kadardır hiç bilgim yok. birine sorsan zaten küçük bi yer kalacak yer bulunur. oraya git bi 2 gün takıl gez plajları falan sonra ayvalıkta tekne turuna çık hem uzaktan bi yunan adalarına falan bakarsın :D harika bi yer pişman olmazsın çok fazla tarihi yer var kiliseler müzeler kalıntılar falan bide gitmişken fotoğraf makinesi ayarla bi tane fiyakalı ve köpeklere dikkat et :D

Kendi şansımı yaratırım...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tasslehoff
    tasslehoff's avatar
    Erkek

Ben akçayı tavsiye ederim. Bütün yazlarımı (3 ay) altınolukta geçiririm, deniz açısından, sakinlik açısından güzeldir. Sezon açılmamış olur, bayağı sakindir. (gerçi  bende 10 gün sonra oralarda olacağım.)

Bildirmek isterim, denizi falan soğuktur. diğer yerlerin durumu, denizi hakkında bir bilgim yok. sezonluk ev tutuyoruz biz 1 haftalık hakkında fazla bilgili değilim.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

Akçay güzeldir ama bu sıralar pek hareket yoktur, gitmeyi düşünürsen kalıcak ev ayarlayabilme ihtimalim olabilir.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

archair23 bunu yazdı:

Hocam önerebileceğin pansiyon yada ev gibi birşey varmıdır , günübirlikmi gittin sen ?

yazlık var hocam ama internet sitesinde çalışıorum şuanda ayvalık sarımsaklıda otel fırsatı var 4 gün 3 gece uyarmı sana fiyatıda uygun 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Ek$isözlüktan baktığım kadarıyla akçay'ı huzurevi olarak belirtiyolar ,

Cunda ise gidip tapılası bir yer..

Akçay'da gece gidilebilicek bar dahi olmadığını söyleyenler var , bende o kadar yaşlanmadım açıkçası..

Cunda'yı es geçmeyi düşünmüyorum en az 2 gün kalmaya çalışacağım eğer internette gördüğüm kadar güzel bir yerse

Emekli olunca yerleşebilirim..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Smirnoff bunu yazdı:

Akçay'da gece gidilebilicek bar dahi olmadığını söyleyenler var , bende o kadar yaşlanmadım açıkçası..

Cunda'yı es geçmeyi düşünmüyorum en az 2 gün kalmaya çalışacağım eğer internette gördüğüm kadar güzel bir yerse

akçaya sakın gitme bn bikere gittim ölü yer gibi :D deniz güzel değil sana ayvalık ve sarımsaklıyı tavsiye ederim sarımsalının denizi güzeldir plajıda güzel. gece hayatı yazın var ama bu aylarda nasıl bilmiorum ama açılmış olması gerek. oranında insanları gençleri var . ayvalık cunda sarımsaklıyı tek geçerim 12 yıldır her yaz 3 4 ay gider takılırım ordan dışarıda çıkmak istemem 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:

Smirnoff bunu yazdı:

akçaya sakın gitme bn bikere gittim ölü yer gibi :D deniz güzel değil sana ayvalık ve sarımsaklıyı tavsiye ederim sarımsalının denizi güzeldir plajıda güzel. gece hayatı yazın var ama bu aylarda nasıl bilmiorum ama açılmış olması gerek. oranında insanları gençleri var . ayvalık cunda sarımsaklıyı tek geçerim 12 yıldır her yaz 3 4 ay gider takılırım ordan dışarıda çıkmak istemem 

ek$ideki yorumlardan sora akçaya gitmem hocam..

pm attım yazan müritlere.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

up.

Toplam Hit: 5234 Toplam Mesaj: 40