folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cunda Adasına Veya Balıkesir Akçay'a Tatile Giden Müritler.

Cunda Adasına Veya Balıkesir Akçay'a Tatile Giden Müritler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bloodmage
    bloodmage's avatar
    Erkek

Hocam Akçaya sakın gitme ben her gittiğimde pişman oldum :D Ayvalık hastası bir insan olarak cunda taraflarını şiddetle tavsiye ederim. Ancak bütçeni biraz daha geniş tutmalısın...

İndia İndia !
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    karizma_18 bunu yazdı:
    -----------------------------

cunda güzel yerdir ya. cunda adasında gezilecek yerlerde var çok eski yapılar gibi...git bencede ordan sarımsaklıya geç ayvalığa geç altınovaya geç her yere geç işte dostum :D cundanın suyu sıcaktır birde ;)

Vay altinovayi nerden bliosun hocam ya gittinmi hic

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

böyle konular görmek insana huzur veriyor işte sezon açıldı işte millet gelecek :)

bodrum daki evlerini satıp temelli ankaraya taşınan arkadaşıma acıyorum :)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ayvalıkta olan varmı yaşayan tatile giden filan 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek
    Çeşme/merkez faik otel var çarşıda şanslıysan balkonundan denizi görebilirsin :) Sabahları sakız adasına bakarak terasta kahvaltı imkanı var geçen sene fiyatıda uygundu düşünürsen tavsiye ederim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FoKMaN
    FoKMaN's avatar
    Erkek

ben ilkokulu ayvalıkta okudum. yazlarıda hep gideriz yazlık orada.

akçaydan 10 kat daha iyidir :) ancak cundadan kiralık evler ve ya pansiyonlar biraz tuzlu kaçabilir.

ayrıca denizede girerken biraz zorluk yaşayabilirsiniz. cunda da denize girilen yerler genelde sahil sitelerinin olduğu yerler. yani hayat yok denize girmek icin :)

sana tavsiyem en güzeli sarımsaklıdan pansyion ve ya ev bakmandır. bir sürü ev var orada ama bol miktarda sivri sinek. :) fakat sahili çok güzeldir. ayrıca gece hayatı icinde barlar orada ve ayvalık merkezdedir.

cundaya bir akşam gezmesine ve yemege gidebilirsiniz.

önemli not: cundada yemek yersiniz gayet kazıktır. 300 gr otu 10tl den satarlar. sarımsaklıdanda ev tutarken kazıklanmamaya dikkat edin.

ama ayvalık yerlisi turist kazıklamayı sever. eskiden yabancı özellikle fransız trustler varken türkleri pek kazıklamıyorlardı yani inek gibi durmazsan birşey yapmıyorlardı.

artık yabancılar yok gelen herkesi yolunacak kaz olarak görüyorlar.

iyi tatiller.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Beyler adam tatilini yaptı çoktan. ben ayvalıkta yaşayan kim var kimler orada diye sordum. konu açmamak için 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kalaman
    Kalaman's avatar
    Erkek

Ayvalık cunda filan hikaye :) Erdek gibisi yok :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

archair23 bunu yazdı:
    karizma_18 bunu yazdı:

cunda güzel yerdir ya. cunda adasında gezilecek yerlerde var çok eski yapılar gibi...git bencede ordan sarımsaklıya geç ayvalığa geç altınovaya geç her yere geç işte dostum :D cundanın suyu sıcaktır birde ;)

Vay altinovayi nerden bliosun hocam ya gittinmi hic

gittim dostum önceden hersene giderdim ama en son 3 sene önce falan gittim

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
Toplam Hit: 5265 Toplam Mesaj: 40