folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Cunda Adasına Veya Balıkesir Akçay'a Tatile Giden Müritler.

Cunda Adasına Veya Balıkesir Akçay'a Tatile Giden Müritler.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zone
    zone's avatar
    Erkek

ben balkesliyim hoca sor başka sorun varsa.. Cunda= Ayvalık  Akçayda =Edremit yani.. bence Cunda daha iyi ama fiyatlar tuzludur biraz.. gezilcek yer cok şeytan sofrasını filan gezersiniz pek bi esprisi yok ama..  hem bide Akçayın suyu pislendi artık..  bunu turistler bilmez ama..   kalıcak yer heryerde bulursun pansiyon filan mevcut ama fiyatını pek bilmem.. sezon varmış arkadaşlar aradı beni de sezon varmış ama tabi bu sene havalar garip tabi.. (ünide olduğumdan memlekette değilim)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    psycopath
    psycopath's avatar
    Erkek

hocam ben 1991 den beri sarımsaklıda oturuyorum akçaydansa sarımsaklıya git kesinlikle. sezon tam açılmamıştır ama sevgilinse çok rahat edebilceğin bi yer ;)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    diCk
    diCk's avatar
    Erkek

Tek başına kafa dinleyeceksen eğer cunda adasına gitmelisin ama yok kız arkadaşımla eyleniyim falan diyorsan

cundaya gitme pek fazla eylenbiliceğin bir yer yok kahvaltıda tost öğlen yemeği ayvalık tostu bunları yersin sürekli:)

Pek fazla bir damat çeşiti yok ama ama ertesi gün için sipariş verirsen geliyor tabiki iki öğün tost akşama balık yersin tatil boyunca adadan çıkmazsan

birde denizi çok tuzlu ama güzel denizi var dalgasız temiz nezih bir yer..

FuCk yOu System..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

@zone,psycopath pm atıyorum.

@dick cundayı inceledim dediğin gibi bir yer4-5 gün altınoluk , sarımsaklı civarında kalıp 1-2 gün cunda'ya geçmek istiyorum.

Akçayı tamamen çıkardım diyebilirim aklımdan.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuNdA
    CuNdA's avatar
    Erkek

Doğup büyüdüğüm yerden bahsediyor :))

Hayaller Elbette Gerçekleşir. Büyük Bir İmparatorluk, Bir Çadırın İçinde Hayal Edilmemişmiydi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

CuNdA bunu yazdı:
    -----------------------------

Doğup büyüdüğüm yerden bahsediyor :))

-----------------------------

Oha adamın nik bile cunda :D

Pm atıyorum :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

ailemin bi tarafı balıkesirli yazları çok gittim. akçayın merkezi güzeldir ama kenar beldeleri yaşlılarla dolu. genç hemen  hemen yok. akçay daha iyidir ama güzeldir.

cunda güzel gayet . kız arkadaşı olayı sorun olmaz 2 yerdede kalabilirsin rahatça. ama bence ikisine de git gör vaktin varsa. örn 1 hafta tatile yapacaksan 1 gününü yer seçmeye ayır. bizde ev kiralayalım diyoruz ama hadi hayırlısı.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forcarbon
    forcarbon's avatar
    Erkek

cunda çok iyi abi ya ciddiyim huzur veriyo insana o deniz kenarında gezilicek yerler falan çok güzel yerdir tavsiye ederim

liseliyim ben , Tanrı,güneşi her gün yeniden doğurarak,bizi mutsuz kılan her şeyi değiştirmemiz için zaman tanıyor bize.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Akçayı çıkardım kafamdan hocalar, cunda'ya kesinlikle gidicem 1-2 gün kalıcam orda zaten tarihi yerlere filan

hastayımdır huzura erecem gibi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karizma_18
    karizma_18's avatar
    Erkek

cunda güzel yerdir ya. cunda adasında gezilecek yerlerde var çok eski yapılar gibi...git bencede ordan sarımsaklıya geç ayvalığa geç altınovaya geç her yere geç işte dostum :D cundanın suyu sıcaktır birde ;)

Hadi Takas Edelim Bişeylerimizi, Sen Gülüşünü Ver Ben "ÖMRÜMÜ".... / "www.hassey.co.cc"
Toplam Hit: 5266 Toplam Mesaj: 40