folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Dağlıca’Da Çatışma 7 Asker Şehit

Dağlıca’Da Çatışma 7 Asker Şehit

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Yüksekova ilçesine bağlı Dağlıca bölgesinde teröristler ile güvenlik güçleri arasında dün gece geç saatlerde çatışma çıktı.

Kuzey Irak'tan sızan teröristlerin üç ayrı noktadan saldırması sonucu 7 asker şehit oldu, 10'un üzerinde asker yaralandı.

bu nedir allah aşkına gecen sene 8 bu sene 7 daha kaç ana evladı gidecek 

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Peroksit
    Peroksit's avatar
    Erkek

allah rahmet eylesin sabah gördüm çok sinirlendim :S

şimdi yalandan çıkar beyfendiler sözün bittiği yerdeyiz bilmemnerdeyiz derler iki bomba atarlar biter gider gene 6-7 şehit olur ondan sonra gene böyle olaylar olur döngü gibi

http://www.youtube.com/watch?v=OH4eOQ6ZI0Q - - - - - http://www.youtube.com/watch?v=TqErNP20gpI - - - - - https://www.youtube.com/watch?v=fhr5UBZh1rY
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizim siyasi iktidarın götü yemiyorki hava indirme harekatı yapmaya bunu yapacaklarına inansam şimdi okumayı bırakır askere katılırım ama şehit olanlar boşu boşuna oluyor şuanda bitirmeye yönelik bişey yok indiricen kandile bilmemnereye beşerbin asker işin bitincede mağralar ve kamplar bidaha kullanılasın diye basıcan kimyasalı ama yok kimsede ogöt yok işte

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

ne için öldükleri bile belli değil. ben asker olsam orda siperde cigaramı içer çatışmanın dinmesini beklerim. çok ta sikimdeydi amk. devlet devletliğini yapacak ki 

askerin mücadelesi anlamlı olsun. yıllardır aynı tatava amk. devlet değil sanırsın 5 yaşında çocuk.

yazık yitip giden taze canlara. allah belasını versin bütün sorumluların. amerikalarda çocuklarını okutup bedelli askerlik yaptıran politikacılarımız

cephedeki fakir halktan askerimiz söz konusu olunca barış yapmakta pek te inatçı davranıyorlar nedense.  

biri çıkar ağlamaklı konuşur. öteki çıkar acımız büyük der. biri de bir kaç helikopter gönderir taşı toprağı tarar kuzey ırakta. ohh ne güzel amk sorun çözüldü.

tabi lan
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qertenqelex
    qertenqelex's avatar
    Erkek

bende askerliğimi hakkari şemdinli uzey ırak sınırında yaptım sonüç olarak şehit olan

tüm askerler eğitim eksikliği yönetim kademesi zaaflarından bedavaya şehit oluyolar ailelerine yazık

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

allah  anasına  babasına  sabır  ihsan  eylesin   1-2  gün   televziyonda  vatan sağ olsun  mitingi   başbakan bıçak  kemiğe  dayandı  açıklaması  sonra bunlarda unutulur   üzülerek  söylemeliyizki  ateş  düştüğü  yeri yakıyor  allah  sabır versin  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

öcalana ev hapsi görüşülürken yapılan olaya bak vatana ihanetin cezası idamdır

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

8 e çıkmış şehit sayısı

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek

korkarabatak bunu yazdı:
    -----------------------------

ne için öldükleri bile belli değil. ben asker olsam orda siperde cigaramı içer çatışmanın dinmesini beklerim. çok ta sikimdeydi amk. devlet devletliğini yapacak ki 

askerin mücadelesi anlamlı olsun. yıllardır aynı tatava amk. devlet değil sanırsın 5 yaşında çocuk.

yazık yitip giden taze canlara. allah belasını versin bütün sorumluların. amerikalarda çocuklarını okutup bedelli askerlik yaptıran politikacılarımız

cephedeki fakir halktan askerimiz söz konusu olunca barış yapmakta pek te inatçı davranıyorlar nedense.  

biri çıkar ağlamaklı konuşur. öteki çıkar acımız büyük der. biri de bir kaç helikopter gönderir taşı toprağı tarar kuzey ırakta. ohh ne güzel amk sorun çözüldü.

-----------------------------

kardeşim   senin dediğini  bizim  gibi  insanlar  yapamaz  zaten  o dedini  yapabilecek  adam olsak babamız  zengin olur  bizde  ya bedelli  yapardık yada  bi subaya   rüşvet  veriri  muaf   raporu alırdık  14  aynını geçirdiğin  adam  yanında   ateş  ederken  Başındaki   baban olsa  vız  gelir tırıs  gider 

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

allahım sen sabır ver ya . allah rahmet eylesin

www.kriptopedi.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Terörle mücadelede kararlılığımız devam edecek (!)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 11718 Toplam Mesaj: 102