Dambıl Ve Halter Set

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    BurakC bunu yazdı

Tavsiyem 5 kg lık dambıl almaman hocam. Daha yüksek ya da artırılabilir al bütçen varsa. zamanında aldım bir haftada yetersiz gelmeye başladı sonra mecbur başka aldım :)

açıkçası ben de öyle bakıyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

profesyonellerin yorumu daha önemlidir ama kişisel fikrim dambıl vb yerine kesinlikle direnç lastikleri derim. 

en az maliyetli ve en efektif formülüm spor direnç lastiği + bu link https://www.youtube.com/results?search_query=diren%C3%A7+lasti%C4%9Fi+t%C3%BCm+v%C3%BCcut 

@edit : öyle ilk etapta kolay göründüğüne bakmayın hayatını skyo adamın D: 

teşekkür ederim hocam bakayım buna da :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    GodKlaus bunu yazdı

5kg nedir ya ?

2 tane şişe su al onu kaldır :D :D

yazık parana

+99

Aylarca su şisesi kullandım. 5 lt, 2.5 lt, 1 lt. Belirli bir seviyeden sonra dambıl alırsın. Ben daha 1 ay önce 10x2 aldım. 40 tl ye denk geldi. Nasıl bu paraya aldım ben bile şaşkınım :)

Tutuşun önemli olduğu hareketler için direnç lastikleri alabilirsin. Muazzzam birşey ve bence dambıldan daha mantıklı. Dambıl sabit yük iken direnç lastikleri esnedikçe yükü artıyor. Seviye seviye alabilirsin gayet ucuzdu. Genelde ayaklarının altına alıp öyle kullanırsın. Yükü değiştirmek için; lunch da küçük bir loop (yuvarlak) oluşturabilir veya -harekete göre- ayakta kullanıma lazım olursa ayaklarının omuz hizası kadar açarak istediğin yükü ayarlarsın. Hem kilo kilo dambıl almana gerek olmaz. Ucuz direnç lastikleri seviye seviye olsa da kilolaları bir yere kadar. 

ride or die..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

10+10 çalışıyorum evde o bile bu aralar büyük nimet 

demir çok pahalandı alacaksan demir al plastik doldurma değil

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    banneduser bunu yazdı
    GodKlaus bunu yazdı

5kg nedir ya ?

2 tane şişe su al onu kaldır :D :D

yazık parana

+99

Aylarca su şisesi kullandım. 5 lt, 2.5 lt, 1 lt. Belirli bir seviyeden sonra dambıl alırsın. Ben daha 1 ay önce 10x2 aldım. 40 tl ye denk geldi. Nasıl bu paraya aldım ben bile şaşkınım :)

Tutuşun önemli olduğu hareketler için Direnç Lastikleri alabilirsin. Muazzzam birşey ve bence dambıl'dan daha mantıklı. Dambıl sabit yük iken direnç lastikleri esnedikçe yükü artıyor. Seviye seviye alabilirsin gayet ucuzdu. Genelde ayaklarının altına alıp öyle kullanırsın. Yükü değiştirmek için; lunch da küçük bir loop (yuvarlak) oluşturabilir veya -harekete göre- ayakta kullanıma lazım olursa ayaklarının omuz hizası kadar açarak istediğin yükü ayarlarsın. Hem kilo kilo dambıl almana gerek olmaz. Ucuz direnç lastikleri seviye seviye olsa da kilolaları bir yere kadar. 

Güreşçi'nin bir tanesi bu Direnç Lastiklerinden kullanıyordu.

ilginç, pazu, omuzlar, göğüsler, karın için baya çalışmıştı. Vay,Arkadaş .

özellikle şu, esnedikçe yük artma, olayını bi hayli yapıyordu açık hava'da. ^^`

RitmFarbRacourci tarafından 20/May/20 18:05 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

Direnç lastiği bakayım dedim. Yurt dışı yazıyor. 

Bizim ulkede satan yok mu bunlardan

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    micropin
    micropin's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

https://www.decathlon.com.tr/training-band-35-kg-id_8484821.html

"Nasıl doğabilirsin ki yeniden önce küle dönmeden..."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

hocam bende buna benzer bişi var farklı sertlikte lastikler bunlar https://www.hepsiburada.com/delta-3-lu-pilates-bandi-plates-egzersiz-direnc-lastigi-seti-p-SPORDELTA1317?magaza=Kondisyonmarket&wt_gl=cpc.6810.shop.nelk.spor-ssc&gclid=CjwKCAjwqpP2BRBTEiwAfpiD-12CNuh03iLkEM5HcqzkfeKEWxtwrAdm10v_Hyz4F7bMC1Vj9_c56xoCAogQAvD_BwE 

daha ucuzları da var direnç bandı, direnç lastiği, pilates lastiği, pilates bandı gibi bakarsan çok var çeşidi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek
    ruhi bunu yazdı

decathlonda ki lerde varsa ordan al kaliteli ürün satıyorlar.

ayrıca şunlardan bakabilirsin. yarıçapı büyüdükçe sertleşiyor. rengine göre de;

https://urun.n11.com/direnc-ve-egzersiz-lastigi/busso-dl-20-direnc-lastigi-orta-sertlik-tutmacli-P226297056

Bunlarda çok iyi. decathlondakinin daha ucuzu gibi. Kalınlığa göre sertliği değişiyor. Ona göre bak hocam;

https://urun.n11.com/direnc-ve-egzersiz-lastigi/208cm-egzersiz-fitness-direnc-stretch-yoga-egzersiz-lastigi-P424893641

ride or die..
Toplam Hit: 4135 Toplam Mesaj: 42
spor bar halter dambıl