folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Müridlerden derdi sıkıntısı olan bunalımda olan söylesin dertleselim birbirlerimize akıl verelim yapılacak bişey varsa elimizden geldiği kadar yapmaya calısalım.Sitede yazamam falan diyen olursa hic kimseyle konusamıyorsa bana yazsın tanıdıgım tanımadıgım farketmez sıcak kanlı bir insanımdır herkesin derdini dinlerim bende anlatırım sizde anlatırsınız cekinmeyin.

Son zamanlarda tbtde icine kapanık derdi tasası içinde olan müridlerimiz oldu ve oluyor galiba onun için actım bu konuyu.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek
    Bende bu sene dert çok. Acayip sıkıntılıyım, Allah'tan korkum olmasa ya intihar ederdim ya da serseri olurdum. :/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

Valla 1 ay içinde yaşananlar herkes gibi benide şok etti. Gencecik arkadaşların vefatlarının ardında yatan gerçekler her ne olursa olsun, çözülemeyecek şeyler olmadığı düşüncesindeyim.

Bir anlık patlamalar olsa gerek.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

dert dediğin nedir ki , benden hiç eksik olmayan şey... 
    aşk ,  iş ,  dert  ,  yalnızlık ......

beni anlayabilmek çok zor..
    aileden ayrı yaşamayın tavsiyemdir..  en azından her şey yoluna girene kadar ailenizle kalın... 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

tahribatın psikolojik danışmanı olrak özel mesajlarla çok dert dinlediğim yardımcı olmaya çalıştığım arkadaşlar oldu. Şu an askerde olmama rağmen her gün bakabiliyorum nete. Özel mesajla bana ulaşanlara mutlaka ben de mesleki becerilerim dahilinde yardımcı olmak için her zaman gönüllüyüm. Zaten online terapi diye bir şey de var gerçek danışma süreçlerinin etkisi olmasa bile.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam benim derdim kendime.

İşimi yapamadığımdan işimden sıkıldım. Patron yalakalarından sıkıldım. Benim yaptığım bir makineyi kendi yapmışçasına patrona göstererek para talep eden yalakalardan bıktım.

Patron yokken kral, patron varken 2 büklüm olan insanlardan bıktım.

Daha geçen gün tartıştım tekiyle.

Ceviz kabuğunu doldurmayacak birşey ama patladım en sonunda. Çalışanlarla aynı yerde çay, kahve içiyoruz. Ben gittim kola ile fanta aldım. (Patronun verdiği parayla). Bu kendini bir bok sanan lavuk arkadaşına fantayı koy kenara bizim makinenin oraya götürür içeriz dedi.

Bende bu fanta ortaya alındı kim içmek isterse içer kalanı alır götürürsünüz diye bağırdım.

Sen bana nasıl gider yaparsın sus diye bağırmaya başladı. Bende zaten konuşturmuyorsun ki susalım sürekli konuşuyorsun diye postayı koydum bunun içine oturmuş patrona şikayet etmiş beni.

Patronun yanında "kickboxa gidiyor götü kalkık bunun" dedi ve beni tehtid etmeye başladı. Dışarda olsa agzını burnunu eline verebilitem yüksek.

Ancak işimden olmamak için sustum içime attım. Sinirden odamda ağladım. Onuruma dokundu o laflar. Gururum incildi.

Ben kendime birşey yapmam ancak başkasına birşeyler yapabilitem yüksek.

Herkese hayırlı günler..

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek

bisürü ff im var, bütlere girmek istemiyorum, okulu bitirmem lazım, bu okulu bitirmek istemiyorum, öss ye girmem lazım , ama hazırlanamıyorum :S

edit :bizimkiler de  dert mi ne derdi olanlar var ...

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mith
    mith's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:
    -----------------------------

Hocam benim derdim kendime.

İşimi yapamadığımdan işimden sıkıldım. Patron yalakalarından sıkıldım. Benim yaptığım bir makineyi kendi yapmışçasına patrona göstererek para talep eden yalakalardan bıktım.

Patron yokken kral, patron varken 2 büklüm olan insanlardan bıktım.

Daha geçen gün tartıştım tekiyle.

Ceviz kabuğunu doldurmayacak birşey ama patladım en sonunda. Çalışanlarla aynı yerde çay, kahve içiyoruz. Ben gittim kola ile fanta aldım. (Patronun verdiği parayla). Bu kendini bir bok sanan lavuk arkadaşına fantayı koy kenara bizim makinenin oraya götürür içeriz dedi.

Bende bu fanta ortaya alındı kim içmek isterse içer kalanı alır götürürsünüz diye bağırdım.

Sen bana nasıl gider yaparsın sus diye bağırmaya başladı. Bende zaten konuşturmuyorsun ki susalım sürekli konuşuyorsun diye postayı koydum bunun içine oturmuş patrona şikayet etmiş beni.

Patronun yanında "kickboxa gidiyor götü kalkık bunun" dedi ve beni tehtid etmeye başladı. Dışarda olsa agzını burnunu eline verebilitem yüksek.

Ancak işimden olmamak için sustum içime attım. Sinirden odamda ağladım. Onuruma dokundu o laflar. Gururum incildi.

Ben kendime birşey yapmam ancak başkasına birşeyler yapabilitem yüksek.

Herkese hayırlı günler..

Bu ülkenin her fabrikasında böle adamlar var heralde :/ ya da daha geniş bakarsak böyle insanların adam yerine konulduğu bi ülke burası... 

tecrübelerle sabittir

Prozac Fan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ershn
    ershn's avatar
    Erkek

Teknik meslek lisesi 10.sınıf öğrencisiydim 11. sınıfa geçicem ve bir dal seçmem lazım elektrik-elektronik okuyorum 2 dal seçim hakkımız var ve bu konuda bır bılgım yok hayatım boyunca yapacagım bır iş oldugu ıcın canım cok sıkkın ve ikilemde kaldım.

Seçim yapabileceğim dallar ;

-Endüstriyel bakım onarım
       -Büro makinaları

hangisinde iş imkanı fazladır bilenler bi yardım eli uzatırsa sevinirim.

Allah Türktür.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

guzin abla misali :) de gedin yaw :) zaten heryerde anlatabiliyorsan o dert değildir 2 kişinin bildiği sır değildir:)

msnde dostlarımızla herzaman dertleşiriz ulu orta olmas :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek

ershn bunu yazdı:

Teknik meslek lisesi 10.sınıf öğrencisiydim 11. sınıfa geçicem ve bir dal seçmem lazım elektrik-elektronik okuyorum 2 dal seçim hakkımız var ve bu konuda bır bılgım yok hayatım boyunca yapacagım bır iş oldugu ıcın canım cok sıkkın ve ikilemde kaldım.

Seçim yapabileceğim dallar ;

-Endüstriyel bakım onarım
       -Büro makinaları

hangisinde iş imkanı fazladır bilenler bi yardım eli uzatırsa sevinirim.

-Endüstriyel bakım onarım seç derim ben  çünkü , 
    1.elektrik  bölümüne yeni eklenmiş bir alan bu diye düşünüyorum.. önceleri yoktu.
    2.iki secenek arasında kaldıysan iş alanı konusunda bu daha geniş diye düşünüyorum .. tabi yaşadıgın şehir de önemli, yada çalışacagın şehir. ve eğitimini de düzgün tamamlamış olmalısın..   araştırmalarıma göre elektrik, elektronik , pnomatik,hidrolik ve makina gibi dersleri alacaksın.  

bu konulardan en az 2 sinde cok iyi olmalısın.. her fabrika bu şekilde bir çalışan arar..   

sadece fikrimi söyledim.. zorla onu sec demiyorum ... 

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
Toplam Hit: 11742 Toplam Mesaj: 86