folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

DJ_Alper bunu yazdı:
    -----------------------------

guzin abla misali :) de gedin yaw :) zaten heryerde anlatabiliyorsan o dert değildir 2 kişinin bildiği sır değildir:)

msnde dostlarımızla herzaman dertleşiriz ulu orta olmas :)

senin tek sorunun ne biliyormusu adamım lanet olası bedeninin kafandan büyük olması :D:D:D zuha ha ha ha

alper sendende bunu beklerdim yani beni yanılatmadın gözlerimi yaşartmadıgın için saol sana seviyom :D

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hayat yaşamak sıkıntı dert a.q dahası warmı

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

4 senedir bi askın pesinden kosuyorum..

kendimi yedim bitirdim..

acı cekecegimi bile bile devam ediyorum..

ve..

.. 

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

garga bunu yazdı:

Bazen etraftaki hic tanimadigim insanlarin benim hakkimda konustugundan o kadar emin olabiliyorum ki, kendimi dikkatlice onlari dinlermis halde buluyorum...

Ama kibrisa gidince farkettim sadece burda olmuyor yani ingilizce konusulmasi deil sanirim problem.

Kendimi bazen, hickimse duymazsa ve bilmezse aslinda kanunlara uymak zorunda olunmadigi ve ne istersen yapabilecegini dusunurken ve mantikli bulurken farkediyorum...

Hickimsesi olmayan bir sokak sarhosunu alip baskabir yere goturebilirsin, kimsenin gecmedighi bi yere aslinda cok zehirli bir bitki veya mantar ekebilirsin gibi... Birine zarar vermeye yonelik deil ama sistemi test eder gibi.

Buyrun bakalim :)

O kanunlar zaten sen ya da herhangi biri her istediğini yapmasın diye konulmuş ve bazı şeyleri sınırlandırmış zaten.

Her istediği şey kanunlara uyan, her istediği şey kanunlara uymayan ya da istediklerinin bazıları kanuna uyan bazıları uymayan bir kişi olabilirsin.

Her istediğin şey kanunlara uyuyorsa ortada bir kesişim kümesi yoktur, diğer iki şıktan birine ait isen o zaman kurallarla uyum içersinde değilsindir,kavgaya başlayabilme ihtimalin olur.

Tüm bu kişileri, kanunlar, ortak bir kısıtlanmış alanda birleştirir. Kanunu da gücü elinde tutan belirler...

Gücü elinde tutuyorsan ya da gücü elinde tutanları devirecek güce sahipsen de ne istiyorsan yapabilirsin, bu sana kalmış, yani sen nasıl birisin,tercihlerin hangi yönde olacak?

Kurallar da "HERKES için EN İYİ" olarak lanse edilir teoride. Pratikte ise nasıl olduğunu anlatmaya gerek yok sanırım.

Senin yazdıklarına bakınca bazı anlarda kuralları aşmak istiyorsun gibi bir hal sezinliyorum. Ama düşündüklerin kafanda, teoride ya da pratikte sana bir problem yaratıyor mu bilemiyorum. Yani sadece sorgulama olarak mı düşünüyorsun yoksa sorguladıkların sende Sıkıntı yaratacak düzeye geliyor mu? ( Beklenilen cevap: --Gelmiyor. )

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Yaşamak başlı başına dert.

Avukat/Hukukçu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SeriousMurder
    SeriousMurder's avatar
    Erkek

Derdimi paylasmaktan vazgectım :S

Ülkemde Star Saksıda Yetişir....
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

vukuat bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

guzin abla misali :) de gedin yaw :) zaten heryerde anlatabiliyorsan o dert değildir 2 kişinin bildiği sır değildir:)

msnde dostlarımızla herzaman dertleşiriz ulu orta olmas :)

senin tek sorunun ne biliyormusu adamım lanet olası bedeninin kafandan büyük olması :D:D:D zuha ha ha ha

alper sendende bunu beklerdim yani beni yanılatmadın gözlerimi yaşartmadıgın için saol sana seviyom :D

Ellemeyin Alper'imizi yahu. Adamı hiç anlamıyor olabilirsiniz, belki de önemli derdi var söyleyemiyor.

Belki Kendini derdi yokmuş gibi gösteriyor, ama aslında ilgi istiyor. Bak ne diyor anca 2 kişi olursak, msn de neyim dertleşebiliriz diyor.

Sen anlat Pm'le ALPERİM :P

Bu mesajdan çıkıcak sonuç: "Her zaman her söyleneni dikkate almayın..."

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:

4 senedir bi askın pesinden kosuyorum..

kendimi yedim bitirdim..

acı cekecegimi bile bile devam ediyorum..

ve..

.. 

Yanıt gelmiyorsa çek fişi artık hocam...

Ya da o halinle mutlu ol, yani kahrolan, bitmek tükenmek bilmeyen aşk ızdırabi çeken halinle.

Ayrıca çok fazla aynı noktaya odaklanma, dejavu dan kurtul...Elbet bir yerde yeni bir çizgi çizeceksin...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek

Dertlerinizi, Flash Tv'deki "Rüyanız Hayroooooolsunnnn..." Teyzeye sorun...

Verdiği cevabı dinledikten sonra artık "Ben böyle saçma noktalara saplanmıyormuşum, Halime bin şükür" deyip bir nebze mutlu olacağınızı zannediyorum.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aksata
    aksata's avatar
    Erkek

Anı yaşayın. Gelmiş, geçmiş alayının ...!

Eğer şuan çay içiyorsanız.Bardağın sıcaklığını hissedin. içerken çıkan sesi, dudaklarınızdan aşağıya inen çayın tadını, aldığınız nefesi.... Sadece ama sadece anı yaşayın. Hayattaki (sadece) güzellikleri görün. Diğerlerini düşünmeyin.Zor ama beyniniz düşünmeye başladığında hemen farkına varıp tekrar anıyaşamaya çalışın.Anı yaşamanın en kolay formülü.Nefesinizi kontrol edinYaptığınız işi ayrıntılarıyla yaşayın...

Bazıları özgürlüğü sadece kendileri gibi düşünenlere reva görüyor...
Toplam Hit: 11727 Toplam Mesaj: 86