folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

Derdi Olan Üyeler Konusun Paylasalım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

AnaMuhalefet bunu yazdı:
    -----------------------------

vukuat bunu yazdı:

DJ_Alper bunu yazdı:

guzin abla misali :) de gedin yaw :) zaten heryerde anlatabiliyorsan o dert değildir 2 kişinin bildiği sır değildir:)

msnde dostlarımızla herzaman dertleşiriz ulu orta olmas :)

senin tek sorunun ne biliyormusu adamım lanet olası bedeninin kafandan büyük olması :D:D:D zuha ha ha ha

alper sendende bunu beklerdim yani beni yanılatmadın gözlerimi yaşartmadıgın için saol sana seviyom :D

Ellemeyin Alper'imizi yahu. Adamı hiç anlamıyor olabilirsiniz, belki de önemli derdi var söyleyemiyor.

Belki Kendini derdi yokmuş gibi gösteriyor, ama aslında ilgi istiyor. Bak ne diyor anca 2 kişi olursak, msn de neyim dertleşebiliriz diyor.

Sen anlat Pm'le ALPERİM :P

Bu mesajdan çıkıcak sonuç: "Her zaman her söyleneni dikkate almayın..."

anlıyorum maksat dertleşmek ama intihar edecek kadar derdi olan adam buraya yazarmı? benim dertleştiğim adam raufdur raufunda ben :) aşkuum benim :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyaban
    beyaban's avatar
    Erkek

dertler derya olmuş bense bir sandal :)) dertsiz insan olurmu hiç ya :) askerlik--kız --iş hepsi dert amk

Türkçülük dün bir kaynaktı, bugün bir çaydır. Yarın coşkun bir ırmak olacak ve önünde ki bütün engelleri yıkacaktır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosnaK
    BosnaK's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Hocam benim derdim kendime.

İşimi yapamadığımdan işimden sıkıldım. Patron yalakalarından sıkıldım. Benim yaptığım bir makineyi kendi yapmışçasına patrona göstererek para talep eden yalakalardan bıktım.

Patron yokken kral, patron varken 2 büklüm olan insanlardan bıktım.

Daha geçen gün tartıştım tekiyle.

Ceviz kabuğunu doldurmayacak birşey ama patladım en sonunda. Çalışanlarla aynı yerde çay, kahve içiyoruz. Ben gittim kola ile fanta aldım. (Patronun verdiği parayla). Bu kendini bir bok sanan lavuk arkadaşına fantayı koy kenara bizim makinenin oraya götürür içeriz dedi.

Bende bu fanta ortaya alındı kim içmek isterse içer kalanı alır götürürsünüz diye bağırdım.

Sen bana nasıl gider yaparsın sus diye bağırmaya başladı. Bende zaten konuşturmuyorsun ki susalım sürekli konuşuyorsun diye postayı koydum bunun içine oturmuş patrona şikayet etmiş beni.

Patronun yanında "kickboxa gidiyor götü kalkık bunun" dedi ve beni tehtid etmeye başladı. Dışarda olsa agzını burnunu eline verebilitem yüksek.

Ancak işimden olmamak için sustum içime attım. Sinirden odamda ağladım. Onuruma dokundu o laflar. Gururum incildi.

Ben kendime birşey yapmam ancak başkasına birşeyler yapabilitem yüksek.

Herkese hayırlı günler..

Bu elemanın ev yolu güzergahını ver ne bakıyon gibisinden sinirini alalım hemen ... yarına kedi gibi gelsin ??? Bu gün benzer bi dalga banada olduda o yüzden böle dedm nesee...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

BosnaK bunu yazdı:

Branxian bunu yazdı:

Bu elemanın ev yolu güzergahını ver ne bakıyon gibisinden sinirini alalım hemen ... yarına kedi gibi gelsin ??? Bu gün benzer bi dalga banada olduda o yüzden böle dedm nesee...

Mesele dövmek olsa çoktan gerekli müdahaleyi yapmıştım.

Şugünlerde tek sıkıntım bu olduğundan yazdım. Dövelim falan diye değil. Yinede sağol

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trooper
    trooper's avatar
    Erkek

okul+iş+askerlik+para+kız+aile+ev...

ZzZzZzZ...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

benim bi derdim var akıl mantık erdirebilen bana akıl versin..

bi kız arkım vardı.sadece arktık..sevgili muhabbeti yoktu..nese aramız mütiş iyiydi..aksamları yatmadan önce konusuyorduk..facede de beni kardeşi olarak eklemişti.herkeside kardeşilğine eklemez.tüm derdini anlatır.fotolarını bana gönderir arşivlerdim.cok güvenirdi fln fln..

bi aksam konusuyorduk..aramız cok iyiydi.canım ben cok yoruldum uyuyacam dedi taam ii geceler fln dedim ve kapattık..sabah kalkıgımda face e fln girdim.beni silip engellemiş.face şifresini değiştirmiş.sonra annemden girip bunu silmeyi unutmuşsun yazdım.onuda sildi engelledi..sonra aradım.hayırdır dedim direk.oda bana ne hayrdırı dedi.silmiş engellemişsin dedim face den hıı eet dedi.neden die sordum öle olması gerekiordu dedi.sebebp hiç sölemedi.sana bişi mi yaptım dedim hyr snn yaptıgın bişi yok.bi süre görüşmeyelim arama sorma dedi.bana bi sebep söle aramam sormam daha seni dedim.bi sebep yok öle gerekio dedi.bnde dedim ki sevgilin mi kıskandı yok hyr dedi.sebebp hiç yok ve arklıgımız bitti.öle bi bitirdi ki sanki sevgiliyizde artk baskasından hoşlanıo ya bi süre görüşmeyelim dio :D

akıl sır erdirebilen var mı ? bu kişi dizilerde falan oynuyor şimdilerde..klipte te oynadı fln..bi tarafı kalktı desem zaten daha öncesinden konuşuyorduk :S

bu işe biri mantıklı açıklama yapsın alnından öpecem!!!

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek

Hocam muhtemelen biri aklına girdi. Yoksa çok iyi bir arkadaşken birden kesmesi ilginç.

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Branxian bunu yazdı:

Hocam muhtemelen biri aklına girdi. Yoksa çok iyi bir arkadaşken birden kesmesi ilginç.

birinin akına nası girersin.dersin ki ya bu cocukla nie görüşüorsun bu cocugun şuyu buyu var der konusma der..bizim öle bişi de yok ki..bi tane olaya tartısmamız yok her fikrimiz aynı..

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EfsaneTurka
    EfsaneTurka's avatar
    Erkek

Parasızlığın mına koyim.

50 lira için çektiğim dert , huzursuzluğun haddi hesabı yok.

A face that awakes when I close my eyes
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alexfarrow
    alexfarrow's avatar
    Erkek

gelelim fasulyenin yararlarına

türkiye nereye gidiyor.son zamanlarda geçim derdi,hayat standardı,ekonomik kriz laflarını cok duyar olduk

anlayış denen kelime giderek unutulmakta.hani psikoloji kitaplarında bahsedilen anomi denen yabancılasma ,

kulturel yozlasma giderek artmakta.toplum baskısı da zamanla farklılasmakta.tabiki kimi izleyici kimisi oyuncu pozisyonunda.

sorulcak soru su noluyoruz acaba.

ana babalara cocuklara biraz daha özen gösterin desek ev gecindirmek zorundayız diyorlar.toplumun en buyuk oyuncuları

olan ana ve babalara ben herzaman suc buldum ve bulucamda.cocuk demek ilgi demek,dogru yetiştirilen cocuk hayat gerceklerini bile

daha iyi kavrayabilmekte,daha cesurca karsılayabilmeke

gelelim politik olaylara,sıkıldım artık her toplumdan cıkan farklı seslere.herkes numara rol derdinde.nasılmı:

gundelik hayatta herkes birbirine turk kurt cerkez olmussun önemli deilde insan olmak onemli derken içten pazarlıklı davranıyor.

ben kokenim kurt oldugum halde dogma buyume izmirdenim cok sey yasadım hep turkum dedim.ama her iki cephedende farklı sesler sesler duydumö hep

mesele nedir.tabiki cok basit.turkiyenin acı gercegi derlerya gemisini kurtaran kaptandır.turkiyenin butce acıgı gibi bu görüste buyuyerek uygulanmaktadır

yahu bırakın artık adamcılık,yalakalık v.s.... daha cok sey var nereye kadar

memleketin bir acı gerceğide hatta en acı gerceği işsizlik.allah herkesin yardımcısı olsun.sıkıldıgım bir konuda iktidar olan her hukumet

oy aldıgı yerleri odullendirirken alamadıgı yerlerde yatırırmları bitirmekte v.s cezalar var

aslında sayılacak daha cok sey var ama iş yine bizde bitiyor diyelim

herkese iyi akşamlar,iyi geceler,allah herkese iyilik kolaylık  versin

mademki türksün systeme göster ürksün
Toplam Hit: 11723 Toplam Mesaj: 86