folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derin Konularda Yeni Moderatorumuz Maniaccoderi Takdim Ederim

Derin Konularda Yeni Moderatorumuz Maniaccoderi Takdim Ederim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    http://www.simakayne.com un yaratıcısı maniaccoder kardeşimiz tüm garip ve acaip sorunlarınıza yardımcı olacaktır.

Her tür cin, büyü ve benzer sorunlarınıza profosyonel danışmanlık sunan maniaccoder kardesimiz tahribat uyelerine astrolojik horoskop yorumu da yapabilior.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek
    Süper oldu.Horoskopuma baktırırım bi ara.1. benim ona göre sıraya geçin len :p
    Hayırlı uğurlu olsun...

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek
    editleyeyim bare anladim

cok superoldu holy abicim cok soru vardi aklimda :d

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiacCoder
    ManiacCoder's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Arkadaşlar merhaba, hem tahribat forumdan hem de http://www.simakayne.com dan ulaşarak sorularınızı iletebilirsiniz. Bizim siteden yazarsanız from tahribat notu atmanız cevabın gelişini hızlandıracaktır.

Saygılarımla

http://www.simakayne.com Türkiye"nin en geniş kapsamlı gizem portalı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeRiLLa_SaGoPa
    GeRiLLa_SaGoPa's avatar
    Erkek
    hayırlı uğurlu olsun.
    şeyhim sizi buralarda görmek de çok güzel :))

.......
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetcan
    mehmetcan's avatar
    Erkek
    Tebrikler...

bizde keyfine düşkün sosyal çocuklar olabilirdik ; hayatla erken seviştik herşey üstümüze kaldı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hoşgeldin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    yaw maniac coder madem uraşıosun bu işlerle sana biraz bişiler anlatım. sürekli karanlıkta gördüğüm çarşaflı bi kadın var ve hep ayno yerde. elinde de bi bebeği var onu küş küşlüyo.. sıcaklığını hissediyorum. korkuyorum ama sıcağım da ona karşı. iyi bi küçüklük geçirmedim. çok kitap okudum ve hep bunlar üstüne okudum. bir çok şeye de şahit oldum. bana bi el at yaw :( kim o kadın?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    peki cinde bizi görecekmi:D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ManiacCoder
    ManiacCoder's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    LYCRa, bahsettiğin durum bir cin tarafından ortaya çıkartılan halüsünatif durum olabilir. Cinler beyin merkezimizi ettkileyecek türden impulslar (sinyaller) gönderebilirler. Bahsettiğin durum buna benziyor. Tabi enerjetik ölüçün yapılması gerekir kesin cindir diyebilmek için.

Kötü bir çocukluk psikolojik problemlere neden olsa da halüsünatif düzeydeki hastalıklar genetik kökenlidir ve beyin kimyası ile alakalıdır. Ailende var mı şizofreni ya da psikoz gibi ilerlemiş bir hastalık sahibi olan? bunlar önemli...

Ayrıca LSD türü uyarıcılar alındıktan 6 ay sonra bile halüsünaysona neden olabilir. Kullandıysan eğer...

http://www.simakayne.com Türkiye"nin en geniş kapsamlı gizem portalı
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    güzel oldu valla bende sorucam hipnoz bilgin varmı hocam hipnoz ilealakaı bişeylersorucam ben.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
Toplam Hit: 11241 Toplam Mesaj: 91