folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Derin Konularda Yeni Moderatorumuz Maniaccoderi Takdim Ederim

Derin Konularda Yeni Moderatorumuz Maniaccoderi Takdim Ederim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    Fistandantilus hocam ben senin ermiş olduunu biliyodum :D

maniaccoder abi işin zor walla :) bu kadar kişinin sorunları bitmez :)
    şimdiden kolay gelsin...ve iyi ki geldin...;)

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ciğerci
    hakanS
    hakanS's avatar
    Erkek
    Hayirli olsun diyip gidicem..Cin min konusamam gecenin bu vaktinde))

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    dua okursak giderler mi?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek
    maniaccoder büyü ceşitleri hakkında bilgi verebilirmisin biras
    mesela ben ortalıga bir Fireball cakmak istiyorum,yada biri bana bıcak cekerse bir lightning bolt atmak istiyorum techie göre Melf`s Acid Arrow da olabilir,yani frp dünyalarından aşina oldugumuz büyüler reel de gercek olabilir mi?yoksa büyüler sadece lanet tipindemidir?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    miRkuT
    miRkuT's avatar
    Erkek
    hayırlı uğurlu olsun ManiacCoder...

Bildiği kadarıyla adalet eden, bilmediği kadarıyla zulmeder...!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    bana sevgili büyüsü yapsana :D :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek
    abi aldıgın o bilgi/destek madalyası helal hoş olsun yaw:)

benimde bi sorum var ama yazarsam şimdi gülerler:)
    bi ara p.m den atarım abü..Tekrardan hoş geldin..ne iyi ettinde geldin..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek
    ManiacCoder ya kardeş burası özgür bir forum,biliyorsun herkes kendi düşüncesini özgürce anlatabiliyor kusura bakma ama ben sana inanmıyorum..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlmorA
    AlmorA's avatar
    Erkek
    tebrikler, hayırlı işler. =)

mat2yi 25 tane yapmadan HUKUK FAKÜLTESİ"ni KAZANAMAZSIN. Çalıııış.. mat1"i full yapsan nolacak git türev integral çöz. mına godumun
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PARLIAMENT
    PARLIAMENT's avatar
    Dişi
    LYCRa, bahsettiğin durum bir cin tarafından ortaya çıkartılan halüsünatif durum olabilir.
    Cinler beyin merkezimizi ettkileyecek türden impulslar (sinyaller) gönderebilirler.
    Bahsettiğin durum buna benziyor. Tabi enerjetik ölüçün yapılması gerekir kesin cindir diyebilmek için.
    Kötü bir çocukluk psikolojik problemlere neden olsa da halüsünatif düzeydeki
    hastalıklar genetik kökenlidir ve beyin kimyası ile alakalıdır.
    Ailende var mı şizofreni ya da psikoz gibi ilerlemiş bir hastalık sahibi olan? bunlar önemli...

(Psikolojik rahatsızlıklar genetik değildir,genetik olabilmesi için insan kimyası ile iç içe olması gerekiyor.
    Cinler tarafından halüsünatif durumlar ortaya çıkarılmaz,daha doğrusu bunlara müsaade edilmez. İki aşaması vardır,
    korkma ve cinlenme diye. Cinlerin varlığı beyin fonkisyonlarının enerjetik ölçümü ile tespil edilemez,ne bilim ne de ilim bunu
    açıklamaya müsaaittir. Çünkü ortada somut bir delil yoktur,bahsedilen beyin bölgesinde ki hasar her hangi bir genetik bozukluktan
    ya da sonra ki evrelerden de oluşmuş şeyler olabilir. Bunu cinlerin varlığına bağlamak kattiyen yanlıştır. Cinlerin beyin merkezimize
    implus 'lar(sinyal) göndermelerine gerek yoktur,bahsettiğiniz daha çok fantezi şeklinde kurulmuş bir cümledir. Temas halinde
    her canlı cansız varlık merkeze sinyaller gönderir. Dış duyu organları bunun merkeze gönderilmesi için aracılık yapar. Dolayısı ile
    cinler,duyulur,görülür,hissedilir. Göndermelerine gerek yoktur,dış duyu organları cisim şeklinde algılayacakları varlıkları zaten
    algı süzgecine alacaktır.)

Bazı araştırmacılar iki türün birbirini gebe bırakabileceğini öne sürer.
    Ancak elimizde bunu söylemek için gerekli sebeplerin hiçbiri bulunmamaktadır.
    Ancak elimizde bunu söylemek için gerekli sebeplerin hiçbiri bulunmamaktadır.
    Her şeyden önce böylesi bir ilişki tamamen ruhsal düzlemde gerçekleşir ve hazza yöneliktir.
    Bu tarz bir ilişkide kesinlikle fiziksel bir aktarım söz konusu edilemez.
    Fiziksel aktarım olmaksızın tarafların birbirini ne şekilde gebe bıraktığı sorusunun
    cevabını ise hiçbir araştırmacı vermeye yanaşmamıştır.
    Bu nedenle biz de bunun teorik olarak bile gerçekleşme imkanının bulunmadığını kabul etmeyi tercih ediyoruz.

(Özellikle iki türün bir birini gebe bırakma durumu doğaldır,lakin bu örneği rüyasında daha önce sevişmiş bir insan örneğine
    bağlayabiliriz. Ortada beden yahut somut şeyler yoktur ama rüyadaki zevk almanın en üst basamaklarındadır. Dolayısı ile,cinlemiş
    ya da cinlerin varlığına maruz kalan korunmasız şahısların,rüyalarında bu tür istenmeyen zoraki birleşmelere mağdur bırakılması
    mantıkende geçerlidir. Burada asıl şu soru ortaya çıkıyor,ruhani varlıklar nasıl gebe olunur? Elbetteki düşsel bir şekilde. Bunu da
    gayet tabii biliçaltı halüsülasyon dediğimiz rüyaada gerçekleştiriyoruz.)

@LYCRa:
    Cin olduğunu düşünüyorum yaşadığın problemin. Eğer bu konudan kurtulmak istersen
    sana bir tedavi önerebilirim bana özelden ulaşırsan.
    Telepati deneyleri bize zihnin bu kadar kolay okunamayacağını gösteriyor.
    Ancak şu da var, bir cin düşünceleri çalabilir ve sana aktarabilir.
    Zihni sen okumuyorsundur da belki cin sana fısıldıyordur. Herşey olabilir. Sen bana özelden bir ulaş istersen.

(Tedavi yöntemi önerebilmek için,gerçekten bilimsel yöntemlerden öte,daha çok dinsel yönden yaklaşmak gerekir. Her zanaatkarın
    bir sanatı bulunduğunu göz önüne alırsak, ve bu tarz rahatsızlık sebeplerini psikoloji ve bilime bağlayan bir şahsın tedavi bulması
    bana göre imkansızlaşacaktır. Çünkü tutulmayan şeylerle,tutulan şeylerle savaşıyorsunuz. Bu çok saçma. Şahsa yetkiniz dahilinde
    önerilen ya da kullanılması tavsiye edilen ilaçlar,beyin sistemini uyuşturup irade dışı bir varlık olarak bu tür varlıkları görse bile
    umursamamını komut şeklinde kendisine verecektir. Ortada insan ya da şahıs diye bir şey kalmamıştır,ilaçların yapay zekasına
    bağlı bir organizma doğmuştur. Sonuç hüsrandır,ya da tıp ilaçlarına tiryaki olan bir müşteri kazandırmaktan öte gidemez.
    Cinler düşünceleri çalamaz,buna inanıyorsanız Kur'an-ı Kerim 'e aykırı hareket ediyorsunuz demektir,lakin Gayb kesinlikle
    yasaklanmıştır.
    Aslında konuyu açmak gerekirse,peygamber efendimiz Hz. Muhammed(S.A.V) efendimiz dünyaya hala ayak basmadığı vakitlerde
    cinler üst üste binerek göğün yedi katına çıkar,yüce Allah(C.C) 'ın meleklerine gönderdikleri vahiyleri ve diğer şeyleri dinledikten sonra
    yer yüzüne gelip,bu duyduklarının %1 'ine %99 yalan katarak,dostları olan büyücü ve sihirbazlara anlatmaktan ibaretti.
    Efendimiz dünyaya ayak bastıktan sonra,göğün kapıları kapatıldı ve her bir santim de olsa göğe yükselmeye çalışan cinlere
    ateş hüzmesinden alevler saçıldı. Kur'an-ı Kerim 'de aşikar bir şekilde geçmektedir.)

Cinler yaşamlarını sürdürmek için biz insanlar gibi besine ihtiyaç duymazlar.
    Var olabilmek için ihtiyaç duydukları enerjiyi Güneş"ten yayılan radyasyon ve kozmik ışınım sayesinde elde ederler.

(Cinler çeşitli kaynaklarda,karanlık kuytu yerlerde,insanın girmek istemediği pis yerlerde,banyolarda,tuvaletlerde bulunduğu sıkça
    dile getirilmiştir. Beslendikleri kaynaklar da daha çok somut olarak nitelendirilen dışkı,idrar,çürümüş,yanmış pis şeyler olarak
    listenelenebilinir. Ayrıca var duydukları enerji için her hangi bir kaynaktan beslenmelerine gerek yoktur. Özleri gereği bu kaynaklara
    muhtaç olmayacak yüce bir Allah tarafından tıpkı insanlar gibi ama ruhen olarak yaratılmışlardır.
    Bahsettiğiniz kozmik ve benzeri karmaşık evrim teorisi terim ve terminolojileri hiç bir açıklık getirmektedir.)

Son söz: Sitenizde geçen bir slogan: Çözüm bulamadığınız sorunlarınız mı var? Birisinin size büyü yaptığını mı düşünüyorsunuz?
    Herşey hiç sebepsizce ters mi gidiyor? Biz tüm NORMALDIŞI olguları CİDDİYE ALIYORUZ...
    Türkiye'nin ilk ve tek online Parapiskolojik Danışmanlık Hizmeti Sima Kayne'de...

(İnsanların umutları ve emeklerini sömürmek adına başlatılan bu sözde şifa ve umut yuvası ticari işleyiş yapısını eşhefle kınıyorum.
    Eğer gerçekten bir akademik mazinin var ise bilmeniz gereken bir şey de,normal de sanal terapinin asla kanunlara uymadığı
    ve tam verimin alınmadığı. Bilim ve din bu noktada bir birinden ayrılıyor. Sözde tanım olarak şizofren,deli vb. vs. tarzı tanımlamalar
    konulan hastalar aslında bilimin gerçek anlamı ile çözemediği ve kendi oluşturduğu bünyesinde sırf sözde kendi kudretini
    yüceltmek namına koyduğu basit tanım silsilelerinden öte değildir. Dikkat ederseniz,"cinlenme" ve "ruhsal gerginlik" çok ayrı şeylerdir.
    Eğer bir bilim adamı iseniz,bilimin metafiziği yok saydığı gerçeğini bilmeniz gerekecektir. Yok değilseniz riaayeten kutsal kitaba
    aykırı şekilde bilim tarzı karışık yorumlar yapmaktasınız.
    Sizin bir sahtekar olduğunuzu düşünüyorum.
    V.

:)
Toplam Hit: 11277 Toplam Mesaj: 91