Diş Ağrısı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

Ekerci bunu yazdı:
    -----------------------------

diş problemleri hakkında benim konum vardı aslında..

neyse yardımcı olayım agrı şekli nasıl ? sürekli bir zonklama mı ? bide yeri nerde...tam agrı şeklini anlatırmısın ?

Sag tarafta iki kopek disinden sonra gelen ilk azı. Surekli bir agri seklinde, disde cok kucuk curuk var ve agri ceneden baslıyo sanki, o yuzden 20 lik olabilir diyorum. Kulagımı alttan alttan rahatsız ediyo, kulagıma vurdu suanç

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

sen en yakın hastaneye git ağrı git gide artar suratına kadar vurur

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

20 lik olunca yöntemler işe yarıyo mu bilmiyorum çok sakin 20lik diş olayı geçirdim çünkü..
    de arkadaşınd ediği gibi tuzlu su iyi gelebilir.. zira ağzında tutmakta biraz zorlanabilirsin ama o da işe yarar..
    ama su soğuk olmasın çok sıcakta olamsın.. ılık suya bol bol tuz at karıştır, hemen at ağzına dişinin üstüne gelcek şekilde biraz bekle, tükür.. sonra bi daha yap aynı işlemi gene tuzlu su dişini bi temizlesin, sora gene tükür..  tuzlu su dişinin üstündeyken de aklından o tuzlu suyun dişini temizlediğini ağrıyı yavaş yavaş söktüğünü düşün..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blue_dream
    blue_dream's avatar
    Erkek

Buldum biryer gidiyorum ben gidebilirsem :/ Cok sagolun muridler yardımlarınız icin

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam..

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

blue_dream bunu yazdı:

Ekerci bunu yazdı:

diş problemleri hakkında benim konum vardı aslında..

neyse yardımcı olayım agrı şekli nasıl ? sürekli bir zonklama mı ? bide yeri nerde...tam agrı şeklini anlatırmısın ?

Sag tarafta iki kopek disinden sonra gelen ilk azı. Surekli bir agri seklinde, disde cok kucuk curuk var ve agri ceneden baslıyo sanki, o yuzden 20 lik olabilir diyorum. Kulagımı alttan alttan rahatsız ediyo, kulagıma vurdu suanç

anladıgım kadaryla 20 dişin olmayabilir..ki bu kadar agrın varsa dişin cekilebilir..durdugu yerde zonklama varsa kanal tedavisi olur tabi oda şans..etol fort fln yok mu evde ?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Eğer gidemediysen ağzını tuzlu suyla çalkala arkadaşların dediği gibi sonra 1-2 zeytini ağzında iyice ez dilinle ağrıyan dişin üztüne getir beklesin orda 5-6- dakika ağrıyı uyuyabilecek derecede zayıflatır..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crafty
    crafty's avatar
    Erkek

hocalar tuzlu su fln ne diyorsunuz adamın diş etlerini heba edeceksiniz... hoca minoset fln ağrı kesici varsa al sabah ilk işin de diş hekimine gitmek olsun... eğer evde hangisi ağrı kesici bilmiyorsan kutuların üzerine bak parasetamol yazanı iç...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

dişinol al

eczanede var

söyler sana nasıl kullanacağını

diline değdirme

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek