folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır Buluşması Başarıyla Son Buldu ...[Resimler İçeride]

Diyarbakır Buluşması Başarıyla Son Buldu ...[Resimler İçeride]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    zati öle oldu yolda bi jeep gördük resim çektik:)))

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

zamansehri bunu yazdı:
    -----------------------------
    amk nasıl upload ettiyseniz fotolar indirilmiyo bi de yorum yapın diyolar sieyin amk :) jeep te sonuna kadar kolpa sizin jeep "ayaklar" bence asdasdas :)) kkısmet cebite axi'ye şimdiden hareketler başladı cebitte yeni celocan adayıdır :)

upload da sorun yok linki c/p yaparsan indirebilirsin

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    Andy sakalı niye kestin ya süper yakışıyodu sana gözümden kaçmadı kiloda vermişsin süpersin

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

Diyarbakır buluşmasıda çok güzel geçti ha .. Ciğer yedik piiko bize ayrancısından ayran ısmarladı clk bize sigara ısmarladı adam kaliteli içiyormuş haa... Andy abe bizi hayali jeepiyle gezdirdi... Gazi Köşküne gittik.

Gazi köşkü Atatürkün zamanında konakladığı yerlerden biriymiş. Çok güzel bir yerdi ..Ve daha çook şey.. Güzeldi yani güzelim memleketim..

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı:

Diyarbakır buluşmasıda çok güzel geçti ha .. Ciğer yedik piiko bize ayrancısından ayran ısmarladı clk bize sigara ısmarladı adam kaliteli içiyormuş haa... Andy abe bizi hayali jeepiyle gezdirdi... Gazi Köşküne gittik.

Gazi köşkü Atatürkün zamanında konakladığı yerlerden biriymiş. Çok güzel bir yerdi ..Ve daha çook şey.. Güzeldi yani güzelim memleketim..

canım benim keşke bende gelseydim. bu yazıyoı okusun larda utansınlar ön yargılılar.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Konu başlığı "Diyarbakır Buluşması" Arkadaşlar kendi çaplarıda buluşma düzenlemişler resimlerini yayınlamışlar.Diyarbakır'da Türkiye Cumhuriyetinin bir kentiyse onu dışlayarak eleştirmekmi bazı kişilerin ekmeğine yağ sürüyor yoksa kucaklamakmı.Bu konuda polemik ve gerginlik yaratacak her türlü mesaj silinecek.Bundan sonra devam edenler forum kuralları dışına çıktıklarını bilsinler.Sonuçlarına katlanırlar.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Hoştu güzel bvakit geçirdik bir ara auqa park yoluna gıdıyorduk :D:D
    La xursi picasso cafeye gittik ya düneyin nargile içtik bugun yıne arkadaşlar çağırdı bende yenı geldim la orası manyak yer : )))

Dıyarbakıra gelen arkadaşlırımızı bekleriz her zaman kapımız açık gelsinler gezdirelim bide sonraki görüşlerini alırız

La real nıye gelmedin la sen imran sen ?? kehanet ıpne sen nıye gelmedin ? :D

CeLeKatireJeotuzbeş
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iMPaLa
    iMPaLa's avatar
    Erkek
    girdim 5 sayfa çıktım 2 sayfa 3/5 i tartışma içerikli bir konu!...silinmeyen yorumlarıda okudum!...
    yazılan yorumlara hitaben yorum yazardım ama yakısı kalmaz fireX açıklamış herseyi..gerenk yok yani!..
    bu tür faaliyetlerin olması gercekten hoş...tbt olarak heryerdeyiz..diyarbakır,sinop,çanakkale,kars 4 bir yandan mürid var..bunları duymak ve bilmek inanılmaz güzel benim için....arada farklı ve dogru yorumlar olabilir ama işin ucunu kaçırmayalım!..

o merdiven benimde dikkatimi çekti a.q:))))))) ne la o öyle!...sırf o merdiven için diyarbakıra gidicem:P
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

yav abu kusra bakma yav. velalh gelmeyi çok isterdim. bak makinmi yoladım o kadar meaj attım. aha xurside burda

selam söylüor. 3 hafta sonra psico ile planlarımız var olacak inş.

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek
    Axinin hediyesi süpermiş beaa :)

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
Toplam Hit: 7343 Toplam Mesaj: 51