folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır Buluşması Başarıyla Son Buldu ...[Resimler İçeride]

Diyarbakır Buluşması Başarıyla Son Buldu ...[Resimler İçeride]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    axi bunu bana yapmicaklardı  diyo :D

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

TorNaVida bunu yazdı:
    -----------------------------
    zuhahaha :D durun açıkliyim , ayak andy nin , sol el clk nın , sağ el benim..teker teker girsin axi ye :D  beleş su da bulduk yıkandık aq , vallahi güzeldi.ayrıca ben çoğu resimde acıların çocuğu emrah gibi çıkmışım , onlar bneim acılı bi olay yaşamamdan dolayı değil , gözüme gneş vudruğu için öyle o9lmuştur ve de ben gözlerimi kısıp suratımı ekşitmek zorunda kalmışımdır.yoksa emrahla akrabalığım ya da ona özenmek gibi bi durumum yoktur :|

dip not : la imrano edepsiz orangutan :D profilime ne biçim yorum yapmışsın aq :| ayrıca 3 hafta da değil aq , para vs..vs.. durumu uygun olunca seni haberdar ederim ben :p

edit : ayrıca çok acıklı ama aynı zamanda sevindirici bir olay da  yaşandı..ben ve clk nargile içerek milli olduk ama yine ben ve clk nargile bağımlısı olduk :| clk bi ara nieti bozdu eve nargile alacaktı :)

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    By-PsychoPhat bunu yazdı:

TorNaVida bunu yazdı:
    zuhahaha :D durun açıkliyim , ayak andy nin , sol el clk nın , sağ el benim..teker teker girsin axi ye :D  beleş su da bulduk yıkandık aq , vallahi güzeldi.ayrıca ben çoğu resimde acıların çocuğu emrah gibi çıkmışım , onlar bneim acılı bi olay yaşamamdan dolayı değil , gözüme gneş vudruğu için öyle o9lmuştur ve de ben gözlerimi kısıp suratımı ekşitmek zorunda kalmışımdır.yoksa emrahla akrabalığım ya da ona özenmek gibi bi durumum yoktur :|

dip not : la imrano edepsiz orangutan :D profilime ne biçim yorum yapmışsın aq :| ayrıca 3 hafta da değil aq , para vs..vs.. durumu uygun olunca seni haberdar ederim ben :p

edit : ayrıca çok acıklı ama aynı zamanda sevindirici bir olay da  yaşandı..ben ve clk nargile içerek milli olduk ama yine ben ve clk nargile bağımlısı olduk :| clk bi ara nieti bozdu eve nargile alacaktı :)

uueheuheuh bir sonrakine gelirsem senin için gelecem lan. Xursiden foto makinemi aldım 70 bilmem kaç resim var. hepsine bakıom. süper  beaaa :D

hazır d.bakır çıkarması yapacaz

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Andy jeep'in süper abü :D Cebitte getircen dimi onuda, Makas atarız caddelerde :p

Ayrıca Axi'nin hediyesi de süpermişi hatta az bile ona o hediye :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek

Abi jeepim filan yok resime bakarsanız clknın ne demek istedigini görürsünüz daha okadar köşe olmadık xursiye dedim abi jepim olmadı hiç beni jeeple çekermisin oda çekerken öle bi geyik oldu işte :)))

*lan xursi miletin arabasının plakasını nie sildin daha yeni fark ettim şahinin plakasını silecektin ne adamsın:)

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CchaatlakkK
    CchaatlakkK's avatar
    Dişi

ulan ne zaman oldu bu d.bakır buluşması ne zaman karar verdinis :( ben üye olalı 1 ay bile olmadı acep ondan önce mi ayarladınıs.. bu buluşma olayına bacılarınısda gelebilio demi:))

güsel yerlere gitmişinis kıskandım lan görünüşe göre eğlenmişinis baya ... harikadır zaten d.bakır bayılırım öle bi şehirde yaşadığım için çok şanslıyım ...

Ümit en son kötülüktür çünkü işkenceyi uzatır.. F.Nietzche
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LostDream
    LostDream's avatar
    Erkek
    azrail_baba bunu yazdı:

Abi jeepim filan yok resime bakarsanız clknın ne demek istedigini görürsünüz daha okadar köşe olmadık xursiye dedim abi jepim olmadı hiç beni jeeple çekermisin oda çekerken öle bi geyik oldu işte :)))

*lan xursi miletin arabasının plakasını nie sildin daha yeni fark ettim şahinin plakasını silecektin ne adamsın:)

Puhahahaa :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kozanaybar
    kozanaybar's avatar
    Homo
    Bi türk telekoma bi de axi'ye kafam girsin :F
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    güzel geçti heralde keşke gelseydim :D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

kozanaybar bunu yazdı:
    Bi türk telekoma bi de axi'ye kafam girsin :F

endinin d,tipine de benim kafam girsin :D 

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 7345 Toplam Mesaj: 51