folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Diyarbakır Buluşması Başarıyla Son Buldu ...[Resimler İçeride]

Diyarbakır Buluşması Başarıyla Son Buldu ...[Resimler İçeride]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    Eft herkes demiş zaten azrail babi$ sakalları kesmeseymi$ süper olcakmı$:D bide celeka o ne biçim tisört lan hiç giymeseydin xD kıllarını mı sergilion millete xD
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek
    ulen PSİKO bensiz ne drifti leyn :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

ArmadA bunu yazdı:
    -----------------------------
    siz nie 4 kişi buluştunuz :D cinsel mutluluk o kim aq :D nerden aklınıza geldi xursi den ole derinden ne sinsilik düşünüo nasıl poz vermiş one :D psikoparı tırmalıomuş bide

Lan ne tırmalıyom :DD: O Cinsel mutluluk şeyside psiko yerde buldu gülmekten kırıldık amk :D:D

Aslında buluşma çok hızlı bir şekilde gerçekleşti 1 gün içine 4 kişiyi anca ayarladık geleceklerde ksin değildi bile:D

Bi dahaki buluşmada 1 hafta önce herkesin haberi olcak.Ayarlıyacaz büyük bişi ben bi hafta sonu boş olursam Cartingede gideriz yarış yaparız biraz:D:D

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    kim beni tırmalıyormuş hıı kim? sinirlendirmeyin beni daha fazla , dağılın huleeeyn :|

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    By-PsychoPhat bunu yazdı:
    KorteX bunu yazdı:

içmelere gitmemiş olsam bulusmaya gelicektim :D kesinlikle :D diyarbakır drift yaptınız mı :D ?

güzel memleketim diyarbakır :)

bi ara yapacaktık ama sie ettik :d
    alacaktınız bizim jipleri :D toros siteyşın şahin murat131 :D diyarbakır sokaklarında dirift yapacaktınız :D

Yetim düşler bekçisi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    valla andy nin şahini ile yapıcaktık drifti :p

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    andy clk bensiz mi gittiniz lan (gerçi istanbuldaydım amk.) iyiymiş walla bi Real_Kurdo eksik :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    sen gelmessin zaten bari palavradan deme gelecem die:))

ANDY // Entelkoylu.Com Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş.Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek
    Yaw tam öğrendinizmi D.bakır'da minicik araba yarışı varmıymış die?  Yanii varsa elime para geçerse hem minicik bir buluşma hemide yarışa gideriz belkim:D
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    valla xursi acık araştırdım , minicik küçücük içi dolu fıçıcık (:|) araba yarışı yok herhal :|

Toplam Hit: 7344 Toplam Mesaj: 51