Diyarbakır"Da Patlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SariCoCuK
    SariCoCuK's avatar
    Erkek

Topunun  anasının  ...mına   bomba  koyup  patlatıyım amk   harbi  o.c

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EntelKoylu
    EntelKoylu's avatar
    Erkek
    yeri geldiginde diyarbakırdaki halka laf atan arkadaşlar görüyorsunuz her kürt pkklı deil her pkklıda kürt deil eger bu insanlarda vicdan die bişi olsa böle o.ç yapmazlar dagdakilerin hepsinin a.k

ANDY // Burası mezopotamya, küresel oyunun bumerang cehennemi. Tanrı bile dünya düzeni için peygamberlerini hep buraya göndermiş. Çünkü burası aslında yeryüzü cennetiymiş. Daha Fazla Bilgi İçin Profilimi İnceleyiniz...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

ulan istihbarat teşkilatları....

Pkknın içine adma yerleştirmeleri hatta yönetici seviyesinde adamları olması lazım.

istihabrat gerektirir.Ama bilmiyoruz.

Koca arabaya bomba koyuyorlar haberleri yok.Pkklılar kararlaştırıyor takip ediyorlar haberleri yok

Nerde bu istihbarat birimleri?Uymaya başladılar mq iyice..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    vayyy misina koyim.. :S allahtan rahmet dilerim vefat edenlere :S

Yetim düşler bekçisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı:
    -----------------------------

ulan istihbarat teşkilatları....

Pkknın içine adma yerleştirmeleri hatta yönetici seviyesinde adamları olması lazım.

istihabrat gerektirir.Ama bilmiyoruz.

Koca arabaya bomba koyuyorlar haberleri yok.Pkklılar kararlaştırıyor takip ediyorlar haberleri yok

Nerde bu istihbarat birimleri?Uymaya başladılar mq iyice..

istihbaratın her an herşeyi bilmesinin mümkün olduğunu sanan zihniyete sokam.MOSSAD bile her eylemi tahmin edemiyor ki o kadar saldırı oluyor aynı şekilde FSBşu bu.hayır miti ben de beğenmiyorum ama mantıklı değil herşeyi bilmesi.adamların olduğu herşeyin bilindiği bilineceği anlamına gelmez.hücre yapılanmasıdır zarttır zurttur buna izin vermez.neyse.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

azrail_baba bunu yazdı:
    yeri geldiginde diyarbakırdaki halka laf atan arkadaşlar görüyorsunuz her kürt pkklı deil her pkklıda kürt deil eger bu insanlarda vicdan die bişi olsa böle o.ç yapmazlar dagdakilerin hepsinin a.k

aynen katılıyorum azrailcim  

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    Halkın sabrı taşıyor...10 Gün içinde bulunduğum semt'te ve yakın mahallelerde 3 bomba patladı..dünkü bomba sonrasında yaklaşık 2 3 bin kişi kürtlerin parsellediği mahalleye doğru taşlarla sopalarla kılıçlarla yürümeye başladı..çevik kuvvet bahsettiğim mahalleye set kurdu filan..ortalık karıştı çok pis ..Türk Genci yeri geldiği zaman bu ülkenin polisi askeri var dememeli diyor Atam..doğru da diyor

dont think twice its all right
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok Anlatmak istedim.. ama anlamadılar..

edit : 4 ölü 52 yaralı :S yaws anasını s***m böle işin ..

Yetim düşler bekçisi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    B0LDPiL0T
    B0LDPiL0T's avatar
    Erkek
    böyle kahpelik ancak bu piçlere yakışırdı .dağdakininde, meclistekininde, kalbinde bu piçlere karşı zerre tanesi kadar sevgisi olanın anasını sikip babası sülalesini sikip atası olayım. kodumun bayraksız ermeni dölleri...!

Kendine özgü fikir ve görüşü olmayıp, sadece başkalarının ağızlarının içine bakarak yorum yapabilmek nasıl bir duruştur, nasıl bir kişilik profilidir hiç anlayamamışımdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

2 şehitimiz varmış.

lemuria dediğin yerde pkk lılar oturuyorsa haklısın .(demek istediğim gayet açık,anlayana)

http://www.pkkgercegi.net/unutulanfotograflar/bolum1/UFBG1_0005.htm   resimdeki gerçeklere işaret edeceğinize hala bölücülük yapıyorsunuz.

pkk, uğruna savaşıyorum dediği yerde bile bomba patlatıyor, hakkını arıyorum dediği insanları vuruyor bumu mücadele?

pkk ya gereken dersi kürt halkı verecektir sizin gibi kışkırtıcılar olmadığı sürece.....

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 9813 Toplam Mesaj: 44