Diyarbakır"Da Patlama

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    End0t0ksiN
    End0t0ksiN's avatar
    Erkek

yemın ederım artık neye üzülüceğimi şaşırdım orada anası babası evde bekleyen , colugu cocugu bekleyenlerın üzüleceği yerde kendımın sehıt olmasını ısterdım yalanım varsa mubarek gun sabaha cıkmak nasıp kısmet olmasın..hıc olmazsa yüreğimdekiyle giderdım yüreğimde saklı olanıda sonsuza dek saklar ve beklerdım

Potansiyel Rahatsız # 'yengesini s.kenlerin dizisinin yapıldığı devirde yaşayan mürid '
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

haber ve olay yerinden görüntüler..

http://www.milliyet.com.tr/2008/01/03/son/sontur48.asp?prm=0,4291809899

Yetim düşler bekçisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    -----------------------------
    istihbaratın her an herşeyi bilmesinin mümkün olduğunu sanan zihniyete sokam.MOSSAD bile her eylemi tahmin edemiyor ki o kadar saldırı oluyor aynı şekilde FSBşu bu.hayır miti ben de beğenmiyorum ama mantıklı değil herşeyi bilmesi.adamların olduğu herşeyin bilindiği bilineceği anlamına gelmez.hücre yapılanmasıdır zarttır zurttur buna izin vermez.neyse.
    hoca haklısın her zaman her seyi bilmek zorunda degiller ama bizimkiler hicbişeyi bilmiyo...Yaa bu bombalama olayıı basit bişey degilki..Adamlar dandirik bi bomba yapıp bi cok kutusunun icine koymamıski adamlar buyuk bi eylem yapmıslar..bu eyleme hazırlanmak zaman/mekan/sahıs/para/bilgi vs...her bi boku gerektirir..ve eminimki uzun bi zamandan beride planlanıyordur..İstihbaratın bunu ogrenemesi veya engelleyememesinedir  tepkimiz...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nakamura2
    nakamura2's avatar
    Erkek

Hani cudi arkanızdaydı,hani gücü yetmezdi TSK'nın size,hani lan şerefsizler hani sizin şerefiniz de gücünüzde ancak elinde silah olmayan adamı kalleşce öldürmeye yeter..TSK'yı bırak,elinde silah olmayan  Türk halkına bile gücün yetmez(arkanda amerikasıda,şunuda bulunuda olsa yetmez,elinde siah olmasada Türk insanı seni şerefiyle,onuruyla ezer)...Dağdaki şerefsizler ölüyo ya son çırpınışlarını yapıyolar..

Memento Mori...Blossom Geri Döndün:C Mitozla çoğalan milletleri sevmiyorum:|
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    ya aptal aptal konusmayin istikbahratmiş cartmiş curtmuş yukarda yazan arkadaş hiçbirşeyi bilemiyor demiş mit hakkinda mitin engellediği olaylar su üsütne cıkmaz belkide kaç saldiri engellendi bunlardan bizim haberımız hiç bir şekilde olmaz ama bir patlama oldumu yok istikbarat nasıl calısıyor cart curt şu tehlikeli günlerde metropellerde bomba patlamamişsaa bu istihbaratin işidir biraz olayın pozitif yonunden bakın duz mantıkla suçlu aramaya calısmayın dünyanin engüçlü devleti olarak bilinen amerikanin istikbarati  bile ikiz kuleleri kurtaramadi biraz mantıklı dusunun 

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SWAT
    SWAT's avatar
    Erkek
    1963 bunu yazdı:
    ya aptal aptal konusmayin istikbahratmiş cartmiş curtmuş yukarda yazan arkadaş hiçbirşeyi bilemiyor demiş mit hakkinda mitin engellediği olaylar su üsütne cıkmaz belkide kaç saldiri engellendi bunlardan bizim haberımız hiç bir şekilde olmaz ama bir patlama oldumu yok istikbarat nasıl calısıyor cart curt şu tehlikeli günlerde metropellerde bomba patlamamişsaa bu istihbaratin işidir biraz olayın pozitif yonunden bakın duz mantıkla suçlu aramaya calısmayın dünyanin engüçlü devleti olarak bilinen amerikanin istikbarati  bile ikiz kuleleri kurtaramadi biraz mantıklı dusunun 
    hacı asıl sen bişey bilmiyon..Hadi soyleyim a.q babamın işi dolayısıyla bu tarz seylerden haberim olur benim...Kim nerde kim ne  planlıyo az cok duyuyorum babamdan..Mitin engelledigi olaylar tabi su yuzune cıkmaz...mite bobma var diye haber geliyo o kadar..fakat engelleyemiyolar...Korkma hoca bilmeden konusmuyom yani..ikiz kulelere pkk gibi zikindirik bi orgut saldırmadı hoca dikkatıni cekerim..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    AntiOksidan bunu yazdı:
    zumsuk bunu yazdı:

ulan istihbarat teşkilatları....

Pkknın içine adma yerleştirmeleri hatta yönetici seviyesinde adamları olması lazım.

istihabrat gerektirir.Ama bilmiyoruz.

Koca arabaya bomba koyuyorlar haberleri yok.Pkklılar kararlaştırıyor takip ediyorlar haberleri yok

Nerde bu istihbarat birimleri?Uymaya başladılar mq iyice..

istihbaratın her an herşeyi bilmesinin mümkün olduğunu sanan zihniyete sokam.MOSSAD bile her eylemi tahmin edemiyor ki o kadar saldırı oluyor aynı şekilde FSBşu bu.hayır miti ben de beğenmiyorum ama mantıklı değil herşeyi bilmesi.adamların olduğu herşeyin bilindiği bilineceği anlamına gelmez.hücre yapılanmasıdır zarttır zurttur buna izin vermez.neyse.
    istihbaratın herşeyi bilmesinin mümkün olduğunu sanan zihniyete sokanı götürüp inşaatçılara teslim edem...

İstihbaratın işi bu bilecek kardeşim.NAsıl eroini şunu bunu İSTERLERSE biliyorlar bunuda bilecekler.

Mitin bildiği ne var peki?Askeriyenin sitihbaratı olmasa bitti.Mitin bildiği ne var?Hangi askeri operasyonda mit katkı yaptı?Bordo bereliler istihbaratta, bordo bereliler operasyonda...

Jitem istihbaratta, kuvvet komutanlıklarının istihbaratı çalışıyor mit ne yapıyor?NEyi becere bildi?
    Polisin kendi istihbaratı olmasa silah kaçakçılarını şunu bunu zor yakalar

Mit ne yaptı?Herşeyinin bilmesi beklenemez tabi fakat pkknın içinde çok sağlam adamları olmalı.

Kusura bakma hoca bu işler oturup pc başından atıp tutmaya zihniyet sokmaya benzemez.Araştırma yapacaksın mitin tarihini bilmeyen adam gelmiş burda artislik yapıyor bana.Çıkıntılık yapıyorsun der bide %200

KArdeşim mitin tarihini öğrende gel.Mitin şimdiye kadar ne yaptığını öğrende gel.Tuncay özkan paşa paşa yazmıştır.Bu işler kuzey ırağa gidip kızılay kartıyla istihbarat yapmakla olmuyor.

Dünyanın kullandığı tkenolojinin 25 sene gerisinde MİTİMİZ.. Zihniyete sokmaya devam et kimin kime soktuğunu farkedemeyecek duruma geleceksin ..

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

1963 bunu yazdı:
    Peki akıllı akıllı konuşan kardeşim

11 eylül senaryosu diye birşey duydun mu?Peki ya görüntülerde kyıp olan evler falan?Ya pentegona sözde düşen uçak?
    Mitin çok gerektiği yerlerde etkisi vardır ama kusura bakma mitin askeriye ve polise sağladığı istihbarat düşüktür.

Mit madem çok sağlam madem iş yapıyor öyleyse Türkiyenin 4 bir yanına dağılan teröristlere karşı bir bilgi vermesi gerekirdi

Herşeyi geçtim herşeyi sil kafandaki bütün herşeyi..
    İstanbulda günlerce o kadar araba kundaklandı mitimizin haberi yok.Kamera olmasa istanbuldakiler yemişti ayvayı.

Diyeceksin nerden bulsun?Polis ve askeri istihbarat o kadar sağlam çalışıyor ki adamlar sınırlı kişinin bildiği bilgileri öğreniyorlar mesela?

Narkotik şubenin istihbaratı adamın yuttuğu uyuşturucuları bile buluyor sen ne diyorsun??

Kısaca çalışmıyor çalışmıyor çalışmıyor...Her istihbaratın kaçırdığı konular vardır ama üzgünüm bizim istihbaratımız bir mossad, bir cia, bir kgb olamayacak gibi duruyor.Teknolojiye yenilmeye başladı

edit:

Çok değerli kardeşim şunlarıda ilave edeyim ki gazeteciler gitti pkknın nerelerde olduğunu gördü mit ???
    Madem çok iyi çok yüce süper neden başbakanımız amerikadan istihbartta yardım aldı?

Mit neredeydi?Yabancı medyaya düştük gazeteciler çıktı askeriye bilmiyor diye.Askeriyenin işi istihbarat mı savunsa vs.. mi?İstihbarat birimi varsa işini yapacak...Amerikaya gerek duymamalıydık.

Senin o sözde güçlü diye baktığn ve benimde çökmesi yakındır dediğimiz amerikanın cia yi medyayı kontrol altında tutuyor.

Peki ya biz?Yahudilerin örgütlenmesi sonuunda mossada bilgi ve para yağıyor ya biz?

Ayrıca araştır xerox tu sanırım mite fotokopi makinası yolluyor hedi.İçinde dosyaların kopyasını hafızasından uyduya yollayan cihaz var.

Ne oldu mite??İnanmayan Tuncay özkanın miti anlattığı kitabını alabilir.Yani hocam mit siyasetçilerin aracı olmuş bir kere.Mitin yapması gereken çok iş var ama...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Eli kanlı terör örgütü birkez daha gerçek yüzünü gösterdi.! Allah hepsinin belasını versin.!

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

lam o zaman mit denen bok ne işe yarıyor .. ? elbette bilmeleri gerek.. bu arada zumsuk haklısın dai..

Yetim düşler bekçisi
Toplam Hit: 9812 Toplam Mesaj: 44