folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Doktora Dava Açmak İstiyorum?

Doktora Dava Açmak İstiyorum?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek
    konuyu yeni gördüm. Kardeşim geçmiş olsun diyorum, Allah şifa versin. O doktorun da feriştahını dıt dırı dıt dıt

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

petrucci bunu yazdı:
    -----------------------------
    siroz "hepatit C" nin ilerlemesiyle oluo sanırım.kanser olma riskide war bu hastalığın ilerlemesıyle.Sen ve ailenın Hepatit testi yaptırmanı tavsiye ederim

evet  haklısın hepatit ten dolayı oldu, fakat hepatit c kolay bulaşan bir hastalık değil, siroza dönmesi de 15-20 yıl alıyo, bu kadar senedir bulaşmadıysa daha da bulaşmaz zaten..2 sene önce test yaptırmıştık hepimiz temiz çıkmıştı, uyarın için teşekkürler.

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim, karatahta başta olmak üzere diğer arkadaşların da yorumlarını değerlendiricem,

şu hastalık biraz iyiye dönsün ondan sonra hakkımı arıyacam..

night kardeşim sana da teşekkürler ayrıca 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Geçmiş olsun allah Acil şifalar versin, Kanaatimce Avukata Danış tabiki ama Yüzde Yüz Oranında Kasıt var, bunun anlamı Planlı Cinayetede girebilir kanaatimce, O Doktor Yüz Karası Doktormudur Profesörmüdür nedir, Yap yapman gerekeni Başka insanlarında Canını Yüreğini yakmasın. Unutmaki senin durumun inşallah Şifa verir Rabbim Senden Önceki bir Madurun üstüne düşeni yapmamasından da kaynaklanmış olabilir.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Profesor
    Profesor's avatar
    Erkek

dava aç ahcı.insanlar verilen görevi en iyi şekilde yapmalı,yaptığı hata yanına kar kalmasın.bu tür hatalar insan hayatını ilgilendiren hatalardır ve hesabı sorulmalıdır.hukuken ne gerekiyorsa yapılmalıdır.

neyse ne laannn....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

Öncelikle çok çok geçmiş olsun cold...

Benim tavsiyem ise raporu git başka doktorlarada göster. Eger onlarda siroz var derse yani kesin emin olursan sirozdan, o profesore git bigün. Artık çıkıştamı yakalarsın evinemi gidersin bilmem.Ne yazıyo lan bu raporda dersin bişey yok derse dal döv siroz var derse öldür...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    ultrAsker bunu yazdı:

Öncelikle çok çok geçmiş olsun cold...

Benim tavsiyem ise raporu git başka doktorlarada göster. Eger onlarda siroz var derse yani kesin emin olursan sirozdan, o profesore git bigün. Artık çıkıştamı yakalarsın evinemi gidersin bilmem.Ne yazıyo lan bu raporda dersin bişey yok derse dal döv siroz var derse öldür...

Vay be amma Radikalmışsın. Doktoru öldürürse ne olur o suçlu olur ama. hiç gerek yok, Aynen dava açsın Olay Tv yede sirayet etsin bazı Cahil Doktor Geçinen Doktorlarda ayaklarını Denk alsın. En iyisi budur. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    abi benim söyledigim illegal yöntem yani insanın gözü dönebilir bu tür durumlarda ne bilim...Allah korusun babasına bu doktor yüzünden bişey olursa yani saglıklı düşünülcegini sanmıyorum...Tabiki önce bütün legal yolları zorlamalı...

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 5389 Toplam Mesaj: 38