folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Dolandırılacaktım

Dolandırılacaktım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

bunları belki birinin basına gelir diye yazıyorum

x bir sahısla iphone 5 için anlaştık (daha öncede ufak tefek mebla ile işler yaptık) ama farklı uzak sehırlerdeyız ve yuz yuze gelmedık

telefona alıcı cıktı

heyecanlı heyecanlı adresı verdı yarın havalenı yaparım yollarsın dedi tamam benden yana sorun yok

ertesı gun aradı havalenı yaptım  subenden alabılırsın dedı  bende sube bana 1 saat uzak ne gerek var onlıne da gorurum dedım

actım para yok eft yaptım bılmem ne yaptım 1-2 saate gorursun dedı bu arada hangı kargo ıle gonderıcegımı nasıl kutuya koyacagıma vs butun her ayrıntı anlayıyor bıde samımıyız :D

tabı ben o arada telefonu hala satmıyorum 300 tl fazla para veren cıktı sadece soz verdım dıye satmıyorum

aksam 3 oldu dedım dostum paradan bır ses yok dur ben bı kontrol edeyım dedı

kusura bakma ben ısme gondermısım gıt subenden al dedı  gıderken yanında gotur telefonu ordan atarsın dedı tm dedım ve cıdden aldım yanıma

bıde bana duzeltme yaptıgına daır bankanın yazdıgı kagıt faxladı (bu dogru bankadan verılmıs)

gıseye gıttım su anda gorunen bır sey yok 5 de gel dedı fınans abi

5 de gene gıttım gene yok 

arada sureklı telefonla gorusuruz ve hala kargo cıkmam ıcın talımat alıyorum

dur lan madem subeye geldım bıde pos cıhazı talep edeyım dedım  ve o kadına esas gelme nedenım bu dedım ve kagıdı gosterdım

kadın evet para gelmıs ama duzeltme yapıldıgı ıcın gelen bankaya ıade edılmıs dedı.. gıse bu detayı anlatmıyor

para bendemı yok   subedemı yok  jeton bır anda parladı adam zaten bu durumun farkında elımdekı kagıtla benım guvenımı garantıledı

ama benım bılmedııgm duzeltme yapıldıgı ıcın paranın gerı gıdecegı ıdı  

ertesın gun tekrar gorustuk gonderdım dedı 3 dk surmedı  kuzu gıbı onlıne da yatıyordu (acemısı degıl)

bunada guvenmedım parayı ordan baska yere aktardım ve oyle kargo cagırdım..

gonderdım dedıgınde ınanmadım 

gonderdım dedıgı banka dekontu gercek dı ama gene ınanmadım 

ama burda bılmeıdıgım bır sey vardı hatalı gonderım de gonderene para ıade edılıyormus  heyecan yapsa ıdım ve dekont a guvense ıdım harbı cuvallardım

olur da bır gun bu durumla karsılasır sınız  dıye yazıyorum dekont her sey degıldır 

söz verdım dıye kaybım  300+14+10 ve tam gun boyunca telefon trafıgı  dukkanla ılgıleneme me

hayırlısı allah dan

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

iyi uyanık çıkmışın hacı yoksa daha büyük zarar edecektin

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

vay anasini adamlar ne dumenker kuruyor ya isi gucu birakip... yine iyi yirtmissin hocam valla

http://www.leyladansonra.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

olayı anladım ama tedayları kaçırdım :W anlatım tarzın çok farklı hocu :F

geçmiş olsun bu arada

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

balıklama atlamamak içten bile değil anasını xikim hacı iyi son anda yıtmışsın 

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    catlax
    catlax's avatar
    Erkek

al işte, olaya bak arkadaş resmen film gibi kırk yıl düşünsek aklımıza gelmez. Tabii her insanın için de böylesine fesatlık olmaz, o yüzden hiç aklına getirmez.

ucuz yırtmışsın hocam, dikkat etmek gerekiyor bu sıra dolandırıcılar aldı başını gidiyor müridlerden bir tanesi de şans oyunların da dolandırılmış, allah kul hakkını yiyene yapacağını biliyor.

Ne zaman kendini yenilmiş hissedersen hatırla; kazanan sperm sensin, doğuştan savaşcısın!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

kafaya yazdım ;) teşekkür ettim hacı...

Hem yemediğin için hem de paylaştığın için de tebrik ederim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scarletbeard
    scarletbeard's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Abi Türkiye Cumhuriyet i yarragı yemiş vallahi dayanamadim yazdim .  Ama oyle ulan herkes dolandırıldım dolandırılıyordum. Düsün ki burası tbt herkesin uyanık oldugunu düsündügü bir yer ozaman piyasa harbiden fitil almiş durumda. Gözünün üzerine oturtmuslar ortaligi.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

yaban çakalı olmuş millet amk

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

ibretle okudum. Neler var aq ya. Ben olsam direk sikkofield olarak hiç bankaya gitmeden dekontu görür görmez yollardım telefonu. Ve böylece çıtamı yükselterek anti-dolandırma sistemimin veri tabanını güncelledim. Katkıların için sağol hacı :D Keşke herkeş senin gibi paylaşsa başından geçenleri. Bizde öğreniriz böylece

Cigu bigule :(
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

güvenmediğin kişiye bişey satarken 2 kere düşün hacı.

parayı çekersin ondan sonra gönderirsin olay bu kadar basit :)

haberlerde hep aksi haberler çıkar bu sefer tam tersi olmuş ama yutmamışsın :)

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 5437 Toplam Mesaj: 40